Yeşil Kahve – kullananlar yorumları – fiyat – şikayet – nedir

Yeşil-kahve

4.4/5 - (18 votes)

Tıp ilerledikçe fazla kiloların şeker hastalığından tansiyona, kalp damar rahatsızlıklarından hızlı yaşlanmaya kadar birçok sorunun sebebi olduğu ortaya çıkıyor. Sağlıklı ve formda bir yaşam sürmek ise hepimizin hayali. Bu durumda fazla kilolarından doğal ve zararsız bir besin takviyesi ile kurtulmaya kim hayır diyebilir ki? Hızlı ve sağlıklı kilo verme beklentilerimize yepyeni bir alternatif olan Yeşil Kahve artık Türkiye kullanıcılarının da hizmetinde.

Peki kahve zayıflatır mı? Kahve doğal bir klorojenik asit kaynağıdır. Klorojenik asit ise sentetik olarak üretilemeyen, yalnızca bitki ve meyvelerden elde edilebilen bir antioksidandır. Bu mucizevi bileşiğin vücudumuzdaki etkisi nedir? Klorojenik asit kan şekeri seviyesini dengeleyerek iştahı kontrol altına alırken bir yandan da yağ yakımına yardımcı olur.  Kullananların yorumları ve klinik araştırmaların sonuçları en az 2 hafta düzenli kullanım ile ürünün iştah azaltıcı ve metabolizma hızlandırıcı etki göstermeye başladığını ortaya koymaktadır. Yani artık hayatınızı cehenneme çeviren onlarca diyeti ve pahalı spor salonu üyeliklerini unutabilirsiniz. Üstelik uygun fiyatı ve kapıda ödeme kolaylığı ile evinizin rahatlığında sipariş vermek şimdi çok kolay: www.yesil-kahve.info.

Yeşil Kahve – nedir – ne işe yarar – nasıl kullanılır – uygulanır – faydaları

Yeşil Kahve - nedir - ne işe yarar - nasıl kullanılır - uygulanır - faydaları

Yalnızca kilo verdirme özelliği değil, yaşlanma karşıtı etkileri ve beyin sağlığına olan yararları nedeniyle de diyetisyen ve doktorların kullanımını tavsiye ettiği bir ürün olan Yeşil Kahve nedir? Yeşil kahve, ekstra klorojenik asit takviyeli, kavrulmamış kahve çekirdeklerinin toz haline getirilmiş özütünü içeren %100 organik bir üründür. Kahve çekirdeği kavrulurken içeriğindeki antioksidanları, özellikle de klorojenik asidi yaklaşık %47 oranında kaybeder ancak bu esnada kahvenin kafein miktarı yükselir. Bu nedenle kahveyi yeşil olarak tüketmek normal kahve içmeye oranla vücuda daha az kafein, daha çok antioksidan alımı anlamına gelir.

Peki ürünün içeriğindeki klorojenik asit nedir ve ne işe yarar? Klorojenik asidin kan şekerini dengeleyerek iştahı azalttığı ve metabolizmayı hızlandırarak yağ yakımına destek olduğu bilinmektedir. İştahı azaltan etkisi sayesinde arzu ettiğiniz beslenme düzeninize kolayca uymanızı sağlar.  

Gelin ürünün genel olarak sağlığımıza faydaları nedir tek tek inceleyelim:

  • Ürün güçlü bir antioksidan kaynağıdır. Antioksidanlar, vücudumuzda serbest radikal adı verilen ve hücrelerin yapısını bozarak yaşlanmadan kansere kadar değişen zararlardan sorumlu olan bileşikler ile savaşırlar. Bağışıklık sistemini destekler.
  • İnsülin direncini azaltarak kandaki şeker seviyesinin dengeli seyrini sağlar ve iştahı azaltır. Diyabetten korur. Şekerin yağ olarak depo edilmesine karşı koyduğu için kilo alımını engeller.
  • Metabolizmayı hızlandırarak yağ asitlerinin yakımını kolaylaştırır. Bu da hızlı kilo kaybı anlamına gelir.
  • Beyni uyararak dopamin gibi kendimizi iyi hissetmemizi sağlayan ve enerji veren hormanların salgılanmasını tetikler. Daha canlı ve mutlu olmamızı sağlar.
  • Araştırmalar Alzheimer ve Parkinson’a karşı koruyucu etki yaptığını ortaya koymaktadırlar.
  • Yağların parçalanması sonucunda cilt yüzeyinde selülit görünümünü de gözle görülür oranda azaltır. Cildi sıkılaştırır.

Gelelim bu toz formundaki ürün evde nasıl yapılır ve hangi sıklıkla nasıl içilmeli sorularının cevabına. Ürün tıpkı Türk kahvesi gibi sadece 5 dakikada hazırlanır. Bir fincan hazırlamak için cezveye bir tatlı kaşığı kahve özütü eklenerek kaynayana kadar pişirilir. Her öğünden yaklaşık yarım saat önce bir fincan içilmelidir. Kokusu ve tadı daha çok bitki çayına benzer.

Her yerde kolayca hazırlanabilecek bir içecek olduğundan ağır diyetlerle ve fiziksel aktivitelerle uğraşmak zorunda kalmadan kolayca forma girmenizi sağlar. Program iki hafta boyunca düzenli uygulanır ise kendinizi hem daha canlı hissetmeye hem de hızla kilo vermeye başladığınızı göreceksiniz.

Resmi sitesi: www.yesil-kahve.info

Yeşil Kahve – diyeti – zayıflama – kullananların yorumları – forum – yorum

Yeşil Kahve - diyeti - zayıflama - kullananların yorumları - forum - yorumBu mucize besin desteği ile ilgili forum sitelerinde birçok soru ve yorum bulmak mümkün. Bir ürünü kullananların yorumları o ürünle ilgili karar vermemizde kimi zaman klinik araştırmaların bulgularından çok daha etkili oluyor. Yeşil Kahve kullananların yorumları çoğunlukla zayıflama ile ilgili olsa da üründen bağışıklık sistemini güçlendirici ve canlandırıcı bir besin takviyesi olarak faydalananların da azımsanamayacak kadar çok olduğu görülüyor. En sık sorulan soru tahmin edersiniz ki ürün işe yarıyor mu ya da ne kadar zamanda kaç kilo verdirir oluyor. Ürün ile ilgili yapılan klinik çalışmalar diyeti uygulayanların 12 hafta içerisinde, vücut ağırlıklarında ortalama %10 azalma olduğunu gösteriyor. Daha güzel olan ise aynı süre içerisinde vücut yağının %16 düşüş göstermesi. Yağ kütlesindeki düşüşün daha büyük oluşu şu anlama geliyor; kahve diyeti ile kas yoğunluğunuzu azaltmadan direkt yağlarınızı yakıyorsunuz.

Bir diğer merak edilen konu Yeşil Kahve aç karnına mı içilir oluyor. Evet, ürün her öğün öncesinde aç karnına içiliyor. Böylece kan şekerinizin yiyeceğiniz yemekle birlikte hızlı yükselip düşerek dalgalanmasının önüne geçiliyor. Bu da kontrollü bir iştah ile sınırlı miktarda yemenizi ve uzun süre tok kalmanızı kolaylaştırıyor. Kullananların yorumları arasında ürünün faydaları ve zararları hakkında sorulmuş sorular da bulunuyor. Birçok yorum ürünün tamamen doğal olması nedeniyle herhangi bir zararı bulunmadığını, kahve ile herhangi bir sorun yaşamayan herkesin bu ürün ile kilo verebileceğini kanıtlıyor.

Yeşil Kahve – fiyatı – orijinal – resmi sitesi – Türkiye

Yeşil Kahve - fiyatı - orijinal - resmi sitesi - TürkiyeYeşil Kahve fiyatı ile de yüzleri güldüren bir ürün. Doğanın mucize meyvesi kahveden elde edilmiş bu besin takviyesine, her keseye uygun fiyatı ile kolayca sahip olmak mümkün. Tek dikkat edilmesi gereken nokta taklitlerinden sakınmak. Bunun yolu da ürüne, Türkiye satış yetkisine sahip tek adres olan üreticinin kendi resmi sitesi üzerinden ulaşmaktan geçiyor.

Çünkü orijinal Yeşil Kahve yalnızca bu sitede bulunuyor. Ayrıca sitede ürünün kampanyalı fiyatı, ürün ile ilgili yapılan araştırmaların sonuçları ve resmi sertifika bilgileri de yer alıyor.

Yeşil Kahve – sipariş – nerede satılır – satın al – eczane – amazon

Fazla kilolardan kurtulmanızı sağlarken antioksidan etkisi ile yaşam kalitenizi de yükseltecek bu mucize ürün nerede bulunur, nerede satılır? Ürünün tek dezavantajı da bu olsa gerek. Yeşil Kahve maalesef eczane ya da Amazon gibi online satış sitelerinde bulunmuyor. Yeşil Kahve sipariş edebileceğiniz tek adres üreticinin internet sitesi. Sipariş vermek için kredi kartınız olması gerekmiyor. Türkiye’nin neresine sipariş verirseniz verin, ürününüzü kapıda ödeme kolaylığı ile evinizde teslim alabiliyorsunuz. Sağlıklı bir hayata merhaba demek için hemen şimdi satın alın.

Resmi sitesi: www.yesil-kahve.info

Yeşil Kahve – şikayet – yan etkileri – zararları

Yeşil Kahve - sipariş - nerede satılır - satın al - eczane - amazon

Yeşil Kahve tamamen organik içeriği ile kilosundan şikayet eden her yaştan insanın güvenle tüketebileceği bir ürün. Etkililiği bilimsel araştırmalar ile ölçülmüş ve uluslararası sağlık örgütleri tarafından sertifikalandırılmış. Üretiminin her aşamasında testlerden geçiyor.

İçeriğinin ana maddesi kavrulmamış kahve çekirdekleri olduğundan hiçbir bünyeye yan etkileri ya da zararları bulunmuyor. Bu nedenle çok güvenli ve internet üzerinde hiçbir forum sitesinde Yeşil Kahve şikayet bilgisine rastlamak mümkün değil.

TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

2 × = 4