Yeşil Kahve – kullananlar yorumları – fiyat – şikayet – nedir

Yeşil-kahve

4.4/5 - (18 votes)

Tıp ilerledikçe fazla kiloların şeker hastalığından tansiyona, kalp damar rahatsızlıklarından hızlı yaşlanmaya kadar birçok sorunun sebebi olduğu ortaya çıkıyor. Sağlıklı ve formda bir yaşam sürmek ise hepimizin hayali. Bu durumda fazla kilolarından doğal ve zararsız bir besin takviyesi ile kurtulmaya kim hayır diyebilir ki? Hızlı ve sağlıklı kilo verme beklentilerimize yepyeni bir alternatif olan Yeşil Kahve artık Türkiye kullanıcılarının da hizmetinde.

Peki kahve zayıflatır mı? Kahve doğal bir klorojenik asit kaynağıdır. Klorojenik asit ise sentetik olarak üretilemeyen, yalnızca bitki ve meyvelerden elde edilebilen bir antioksidandır. Bu mucizevi bileşiğin vücudumuzdaki etkisi nedir? Klorojenik asit kan şekeri seviyesini dengeleyerek iştahı kontrol altına alırken bir yandan da yağ yakımına yardımcı olur.  Kullananların yorumları ve klinik araştırmaların sonuçları en az 2 hafta düzenli kullanım ile ürünün iştah azaltıcı ve metabolizma hızlandırıcı etki göstermeye başladığını ortaya koymaktadır. Yani artık hayatınızı cehenneme çeviren onlarca diyeti ve pahalı spor salonu üyeliklerini unutabilirsiniz. Üstelik uygun fiyatı ve kapıda ödeme kolaylığı ile evinizin rahatlığında sipariş vermek şimdi çok kolay: www.yesil-kahve.info.

Yeşil Kahve – nedir – ne işe yarar – nasıl kullanılır – uygulanır – faydaları

Yeşil Kahve - nedir - ne işe yarar - nasıl kullanılır - uygulanır - faydaları

Yalnızca kilo verdirme özelliği değil, yaşlanma karşıtı etkileri ve beyin sağlığına olan yararları nedeniyle de diyetisyen ve doktorların kullanımını tavsiye ettiği bir ürün olan Yeşil Kahve nedir? Yeşil kahve, ekstra klorojenik asit takviyeli, kavrulmamış kahve çekirdeklerinin toz haline getirilmiş özütünü içeren %100 organik bir üründür. Kahve çekirdeği kavrulurken içeriğindeki antioksidanları, özellikle de klorojenik asidi yaklaşık %47 oranında kaybeder ancak bu esnada kahvenin kafein miktarı yükselir. Bu nedenle kahveyi yeşil olarak tüketmek normal kahve içmeye oranla vücuda daha az kafein, daha çok antioksidan alımı anlamına gelir.

Peki ürünün içeriğindeki klorojenik asit nedir ve ne işe yarar? Klorojenik asidin kan şekerini dengeleyerek iştahı azalttığı ve metabolizmayı hızlandırarak yağ yakımına destek olduğu bilinmektedir. İştahı azaltan etkisi sayesinde arzu ettiğiniz beslenme düzeninize kolayca uymanızı sağlar.  

Gelin ürünün genel olarak sağlığımıza faydaları nedir tek tek inceleyelim:

 • Ürün güçlü bir antioksidan kaynağıdır. Antioksidanlar, vücudumuzda serbest radikal adı verilen ve hücrelerin yapısını bozarak yaşlanmadan kansere kadar değişen zararlardan sorumlu olan bileşikler ile savaşırlar. Bağışıklık sistemini destekler.
 • İnsülin direncini azaltarak kandaki şeker seviyesinin dengeli seyrini sağlar ve iştahı azaltır. Diyabetten korur. Şekerin yağ olarak depo edilmesine karşı koyduğu için kilo alımını engeller.
 • Metabolizmayı hızlandırarak yağ asitlerinin yakımını kolaylaştırır. Bu da hızlı kilo kaybı anlamına gelir.
 • Beyni uyararak dopamin gibi kendimizi iyi hissetmemizi sağlayan ve enerji veren hormanların salgılanmasını tetikler. Daha canlı ve mutlu olmamızı sağlar.
 • Araştırmalar Alzheimer ve Parkinson’a karşı koruyucu etki yaptığını ortaya koymaktadırlar.
 • Yağların parçalanması sonucunda cilt yüzeyinde selülit görünümünü de gözle görülür oranda azaltır. Cildi sıkılaştırır.

Gelelim bu toz formundaki ürün evde nasıl yapılır ve hangi sıklıkla nasıl içilmeli sorularının cevabına. Ürün tıpkı Türk kahvesi gibi sadece 5 dakikada hazırlanır. Bir fincan hazırlamak için cezveye bir tatlı kaşığı kahve özütü eklenerek kaynayana kadar pişirilir. Her öğünden yaklaşık yarım saat önce bir fincan içilmelidir. Kokusu ve tadı daha çok bitki çayına benzer.

Her yerde kolayca hazırlanabilecek bir içecek olduğundan ağır diyetlerle ve fiziksel aktivitelerle uğraşmak zorunda kalmadan kolayca forma girmenizi sağlar. Program iki hafta boyunca düzenli uygulanır ise kendinizi hem daha canlı hissetmeye hem de hızla kilo vermeye başladığınızı göreceksiniz.

Resmi sitesi: www.yesil-kahve.info

Yeşil Kahve – diyeti – zayıflama – kullananların yorumları – forum – yorum

Yeşil Kahve - diyeti - zayıflama - kullananların yorumları - forum - yorumBu mucize besin desteği ile ilgili forum sitelerinde birçok soru ve yorum bulmak mümkün. Bir ürünü kullananların yorumları o ürünle ilgili karar vermemizde kimi zaman klinik araştırmaların bulgularından çok daha etkili oluyor. Yeşil Kahve kullananların yorumları çoğunlukla zayıflama ile ilgili olsa da üründen bağışıklık sistemini güçlendirici ve canlandırıcı bir besin takviyesi olarak faydalananların da azımsanamayacak kadar çok olduğu görülüyor. En sık sorulan soru tahmin edersiniz ki ürün işe yarıyor mu ya da ne kadar zamanda kaç kilo verdirir oluyor. Ürün ile ilgili yapılan klinik çalışmalar diyeti uygulayanların 12 hafta içerisinde, vücut ağırlıklarında ortalama %10 azalma olduğunu gösteriyor. Daha güzel olan ise aynı süre içerisinde vücut yağının %16 düşüş göstermesi. Yağ kütlesindeki düşüşün daha büyük oluşu şu anlama geliyor; kahve diyeti ile kas yoğunluğunuzu azaltmadan direkt yağlarınızı yakıyorsunuz.

Bir diğer merak edilen konu Yeşil Kahve aç karnına mı içilir oluyor. Evet, ürün her öğün öncesinde aç karnına içiliyor. Böylece kan şekerinizin yiyeceğiniz yemekle birlikte hızlı yükselip düşerek dalgalanmasının önüne geçiliyor. Bu da kontrollü bir iştah ile sınırlı miktarda yemenizi ve uzun süre tok kalmanızı kolaylaştırıyor. Kullananların yorumları arasında ürünün faydaları ve zararları hakkında sorulmuş sorular da bulunuyor. Birçok yorum ürünün tamamen doğal olması nedeniyle herhangi bir zararı bulunmadığını, kahve ile herhangi bir sorun yaşamayan herkesin bu ürün ile kilo verebileceğini kanıtlıyor.

Yeşil Kahve – fiyatı – orijinal – resmi sitesi – Türkiye

Yeşil Kahve - fiyatı - orijinal - resmi sitesi - TürkiyeYeşil Kahve fiyatı ile de yüzleri güldüren bir ürün. Doğanın mucize meyvesi kahveden elde edilmiş bu besin takviyesine, her keseye uygun fiyatı ile kolayca sahip olmak mümkün. Tek dikkat edilmesi gereken nokta taklitlerinden sakınmak. Bunun yolu da ürüne, Türkiye satış yetkisine sahip tek adres olan üreticinin kendi resmi sitesi üzerinden ulaşmaktan geçiyor.

Çünkü orijinal Yeşil Kahve yalnızca bu sitede bulunuyor. Ayrıca sitede ürünün kampanyalı fiyatı, ürün ile ilgili yapılan araştırmaların sonuçları ve resmi sertifika bilgileri de yer alıyor.

Yeşil Kahve – sipariş – nerede satılır – satın al – eczane – amazon

Fazla kilolardan kurtulmanızı sağlarken antioksidan etkisi ile yaşam kalitenizi de yükseltecek bu mucize ürün nerede bulunur, nerede satılır? Ürünün tek dezavantajı da bu olsa gerek. Yeşil Kahve maalesef eczane ya da Amazon gibi online satış sitelerinde bulunmuyor. Yeşil Kahve sipariş edebileceğiniz tek adres üreticinin internet sitesi. Sipariş vermek için kredi kartınız olması gerekmiyor. Türkiye’nin neresine sipariş verirseniz verin, ürününüzü kapıda ödeme kolaylığı ile evinizde teslim alabiliyorsunuz. Sağlıklı bir hayata merhaba demek için hemen şimdi satın alın.

Resmi sitesi: www.yesil-kahve.info

Yeşil Kahve – şikayet – yan etkileri – zararları

Yeşil Kahve - sipariş - nerede satılır - satın al - eczane - amazon

Yeşil Kahve tamamen organik içeriği ile kilosundan şikayet eden her yaştan insanın güvenle tüketebileceği bir ürün. Etkililiği bilimsel araştırmalar ile ölçülmüş ve uluslararası sağlık örgütleri tarafından sertifikalandırılmış. Üretiminin her aşamasında testlerden geçiyor.

İçeriğinin ana maddesi kavrulmamış kahve çekirdekleri olduğundan hiçbir bünyeye yan etkileri ya da zararları bulunmuyor. Bu nedenle çok güvenli ve internet üzerinde hiçbir forum sitesinde Yeşil Kahve şikayet bilgisine rastlamak mümkün değil.

TEILEN

17 YORUMLAR

 1. Hamileliğim süresince iyi besleneyim derken aşırı kilo aldım ve doğum sonrası bu kiloları vermekte büyük güçlük yaşadım. İki yıl boyunca çeşitli diyetler denedim ama zayıflamayı bir türlü başaramıyordum. Sonra arkadaşlarımdan çok methini duyduğum Yeşil Kahve özütünü denemeye karar verdim. Her öğünümden önce bir fincan kahvemi içerek 3 ay gibi kısa zamanda kolayca zayıfladım. Şimdi sadece antioksidan etkisi nedeniyle içmeye devam ediyorum.

 2. Ergenliğimden bu yana hep kilolu biriydim. Çok kez diyetisyenlere gittim ama verilen diyet programlarına uymak çok zordu. Diyete uysam aç kalıyordum, azıcık fazla yesem hem vicdan azabı duyuyordum hem de hiç kilo veremiyordum. Hayatım bir kısır döngüye girmişti ve çok mutsuzdum. Sonra gazetede ünlü bir doktorun yazısına rastladım. Yeşil Kahve ile sağlıklı ve kolayca zayıflanabileceğini söylüyordu. Ben de denemek istedim ve 4 ay önce bu ürünü kullanmaya başladım. Üçüncü haftanın sonunda nihayet kilo vermeye başlamıştım. Ondan sonrası çorap söküğü gibi geldi. Şimdi kendimi çok hafif ve mutlu hissediyorum.

 3. Ben de denemek istiyorum ama bu orijinal Yeşil Kahve mi emin olamıyorum. Taklitleri de varmış. Buradan alıp deneyenler var mı, varsa yardımcı olursanız sevinirim.

 4. Hazırlaması çok kolay. Normal kahve yapar gibi yapıp içiyorum. Hiç diyetteymişim gibi hissetmiyorum ama bir yandan da kilo veriyorum. Müthiş bir şey bu. Herkese tavsiye ederim.

  • Kavrulmuş kahve içerek aynı etkiye ulaşabilmek için günde 10-12 fincan içmen gerekir ki o kadarını kimse içemez. İçerse de o kadar yüksek kafein vücuda ve kalbe büyük zarar verir. Yeşil Kahve kavrulmuş kahvenin etkisini çok küçük miktarlarda bile alındığında gösteriyor. Üstelik gereksiz kafein de almıyorsun. Farkı bu işte.

   • Normal kahveden tabi ki çok farkı var. Bu işlenmemiş hiçbir işlemden geçmemiş doğal kahve. Dolayısıyla içerisindeki zayıflamaya etken maddeler kaybolmamış durumda. Metin de doğru söylüyor. O kadar kahveyi içemezsin, içersen de kendine zarar verirsin.

 5. Dün sipariş verdim, bugün geldi. Kapıda ödedim, hiçbir sorun yaşamadım. Süper hızlılar. Bakalım kilo verdirme etkisi de bu kadar hızlı olacak mı.

 6. Ben Yeşil Kahve kullanmaya başlayalı tam 6 ay oldu. Önceleri günde 3 öğün kullanıyordum, 4 ay gibi bir zamanda istediğim kiloya düştüm. Şimdi sadece gerektikçe misafirlikte ya da ağır yemeklerden önce formumu korumak için kullanıyorum. Benim en çok hoşuma giden şey bu kadar hızlı kilo vermeme rağmen vücudumda hiç sarkma olmaması. Hatta daha önce cildimin bu kadar sıkı olduğunu hiç hatırlamıyorum. Mucize gibi bir şey. Hayatım boyunca yanımdan ayıracağımı sanmıyorum.

  • Aynı şeyi ben de fark ettim. Benim çok kolay kilo alıp veren bir bünyem var. İki gün yemeği biraz kaçırsam hemen alıyorum ama yine bir hafta hiçbir şey yemesem veriyorum. Bu nedenle vücudumda çok sarkmalar çatlaklar oluşmuştu. Ben bu ürünü az bir forma girmek biraz da cildim için kahve kürü yapmak için almıştım. Şimdi hem istediğim kilodayım hem de selülitsiz sıkı bir vücuda ulaştım.

 7. İlk söylediğimde 20 günde sadece kahve içerek 6 kilo verdiğime hiçbir arkadaşım inanmıyordu. Sonra onlar da denedi ve şimdi tüm ofis Yeşil Kahve müdavimi olduk.

 8. Bence son yılların en büyük bilimsel buluşu. Bu kadar popüler olmasının bir nedeni var yani. Hem tok tutuyor hem de tatlıya düşkünlüğüm kalmadı. Bir de tesadüf müdür yoksa içerisindeki antioksidanlardan mıdır bilmem her sene yataklara düşen ben bu sene hiç grip de olmadım. İstediğim kiloya düşsem de kullanmaya devam edeceğim.

 9. Ben bu ürünle tam 27 kilo verdim. Şimdi çevremdeki herkese tavsiye ediyorum. Doğada böyle mucizeler varken çözümü doktorlarda, haplarda aramaya hiç gerek yok bence.

 10. Annem şeker hastası olduğu için doktoru önermişti. Onun kısa sürede kilo verdiğini görünce ben de kullanmaya başladım. İkimizin de metabolizması çok ağırdı önceden. Hani su içsek yarıyordu hakikaten. Şimdi ise istediğimizi yiyip içiyoruz ama kilomuz sabitlendi, hiç artmıyor. Tek dikkat etmeniz gereken şekersiz pişirmek. Ama zaten tadı kahveden çok bitki çayı gibi olduğundan şeker aramıyorum ben hiç.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

4 + 3 =