Uzanan bacak nasıl davranacağını

Rate this post

Tamamen doğal bir ortamda faaliyet ve kontrol serisi korumak bağları ile güçlendirilmiş tüm insan eklemler. Bazen, bağ üzerinde ton germe ölümlerine neden olan da büyük oluyor. Bu sorunu da büyük eklem – dirsek eklemi, kalça, omuz, özellikle karakteristik ve Diz, ancak en “popüler biri neredeyse” ayak bağları da ayak bileği eklem germe. 

Neden gerginlik var

Yaptıkları özelliklerin yanı sıra ayak ve ayak bileği de, fizyolojik yapının bir sonucu olarak bu tür yaralanmalar gibi yaygınlık. Bağlar 3 grup tarafından videoya olan 3 kemiklerin geliştirilen ortak kendisi. İlk grup shin (büyük ve aynı zamanda küçük) kemik bağlanmak iç tendonlar vardır. Demetleri ikinci grup deltoid ligament iç ve dış tabaka oluşturur ve aynı zamanda 3. takım dış ayak bileği eklem boyunca yer alan kalkaneus-fibula ve talofibular tendon oluşur. Yer olarak tendonların üçüncü takım için en savunmasız farklı olarak suş yaralanmaları. Dolayısıyla ton sadece bu oldukça küçük ortak alır düşünün, vücut ağırlığı dayanma ihtiyacı olması nedeniyle önemlidir.

Neden gerginlik varBu tendon onarmak ve aynı zamanda bir ölçüde esneklik sağlamak için, ayak gerekli tüm eylemleri gerçekleştirmek için etkinleştirilmesi gerekir. Bu eklemi karmaşık hareket her türlü kontrollü ve tendon yukarıdaki gruplar stabiliziruemost. Eklem hareketlerini kısıtlamak beri ama bağ ek bir görev yapıyor, doğal sınırlar içinde sürdürmek, yaralanma onu koruma. Ama bir nedenle veya ayak bileği ortak bir aktivite için ortak direniş tendon bittiğinde dayanıklı değildir. Sonuç olarak, ayak bileği, ayak ve ayak bileği eklem burkulması mümkündür. Sportif faaliyetler veya evi durağı rutin hareketleri en tipik senaryo içinde Bazen yatırıyor, geniş bant at Pateni yaparken (örneğin) sahip olduğunda biraz farklı bir uzanan mekanizması nedeniyle beklenmedik durdurma “içinde dönecek” ayağınızı yere, dönme hareketi olur.

Ayrıca yaralanma şansı belirli bir tehdit faktörlerdir. Bu da ağır yükleri taşımak ve tatsız ayakkabı giymenizi (bu “Çıtçıt” kullanan bayanlar için özellikle doğrudur) (eklem dolgu geliştirilmiş olan fazla kilolu olmak, ayak kurulum genetik bozukluklar, aşırı egzersiz (spor ya da meslek) yanı vardır. Ek bir tür Risk faktörlerinin eklem, bulaşıcı hastalık gibi metabolik hastalıklar gibi daha önce yaralanma aktarılır. Tüm bu benzer şekilde genişletme tehdidi daha da artmasına yol açan eklem istikrarsızlık ilerlemesine ekler.

Germe kurtulmak nasıl kendi başına

Germe kurtulmak nasıl kendi başınaÇok böyle zarar kurtarmak nasıl geldiği için burada gerginlik ayak bileği gibi uzun süreli bir tedavi içerir. Bağ hücreleri giderek büyüdüğü yerine akılda tutmaya değer mi, çok gecikmiş travma tedavisi karmaşık yol. Böyle bir durumda yaşadığı görevleri gerginlik için önemli bir görev oynar gibi tam olarak ne kadar hızlı ve düzgün bir şekilde sağlanan ilk yardım önemli ölçüde tedavi süresini azaltmak olabilir. İlk olarak rahatsızlık çıkarmadan ayak bileği eklem gerektirir virüsün tedavisi kan ve hemarthrosis (eklem içinde kan birikmesi) … eleme şişlik kurtulmak. O zaman, zorluk, zarar tendon özelliği kurtarmak için.

Tam olarak belirtileri çok aşırı değil hafif bir gerginlik örneğinde ne ve bir doktor ile konuşmak için hiçbir duygu yapar? Ayak bileğinin burkulma tedavi, tabii ki, tıbbi bir profesyonel ile konuşmak çok daha iyi olmasına rağmen aslında sadece ısıtma sıkıştırır ve evde idam uygulanabilir dolayı da merhem kullanımını gerektirir, orta. Bu yüzden, aynı zamanda evde ayak bileği eklem burkulması tedavisi için en iyi yolu kavrar, ilaç deposu, tedavisi bireysel çözümler için gelen ve çeşitli losyonlar kullanabilirsiniz. Sadece hücreleri tendon kesinlikle çok daha hızlı iyileşmek zarar sırasında hasar görmüş eklem ısınmak ve onu geri kalanında bol sağlamak için gereken faktördür.

Eczanelerden merhemler yeşil ışık ile birçok seçimi harika, ancak insanlar açısından en temel ve ortak ilaçlar gibi ödem ortadan kaldırmak için birkaç gün verir votka sıkıştırmak. Votka nemlendirilmiş alçı ya da gazlı bez gibi hasarlı bölgeye uygulayın kolay bu kompres yapmak, sarmak sarılmak ve sonra da yünlü ek bir katman yerleştirerek kapalı üst. Tüm bez ya da sadece ilkel yün yara. Bu sıkıştırmak 6 Saat ile ilgili bacağından asılır.

TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

1 + 5 =