TryVix – nedir – kullananların yorumları – forum – fiyatı – orijinal – Türkiye – eczane

tryvix

4/5 - (16 votes)

Yüzümüz ruhumuzun aynası, dış dünyaya açılan kapısıdır. Biliriz ki çevremizde bıraktığımız ilk intiba önce yüzümüz ile başlar. Böyleyken, yıllara meydan okuyan ışıltılı, esnek ve gergin bir cilde sahip olmayı hangi kadın istemez ki? Ancak ilerleyen yaş ile birlikte hücrelerimizde azalan kolajen üretimi bir yandan, dış etkenler diğer yandan, cildimizde ince çizgiler ve kırışıklıkların baş göstermesi kaçınılmaz olur.

İyi bir genetik yapıya sahip olmak avantaj, ancak yeterli değil. Cildimize bakım yapmak ve doğru kozmetik ürünleri kullanmak çok önemli. Gelişen sağlık teknolojileri ile pahalı estetik uygulamalara ve zahmetli tedavilere gerek kalmadan daha genç bir cilde kavuşmak artık hayal değil.

Tamamen doğal içeriği ile hasar görmüş hücreleri onaran ve kolajen üretimini destekleyen TryVix, anti-aging etkisiyle mucizeler yaratıyor. Kullananların yorumları ile Avrupa’nın en çok beğenilen yaşlanmayı önleyici ürünü seçilen bu kreme, şimdi Türkiye içerisinde de kolayca sahip olmak mümkün. Bu kremin içeriği nedir, fiyatı ne kadardır gelin birlikte inceleyelim.

TryVix – nedir – ne işe yarar – nasıl kullanılır – uygulanır

Yaşlanmanın ilk belirtileri 25 yaşından itibaren ortaya çıkmaya başlar. Gerekli önlemler alınmazsa ince çizgiler derinleşir ve ilerleyen yaşlarda daha da belirginleşir. Potansiyel yaşlanma belirtilerinin önüne geçmek için öncelikle cildimizi tanımak ve neye ihtiyacı olduğunu bilmek gerekiyor. Cilt yaşlanmasının sebebi nedir? Cilde esnekliğini veren ve gergin kalmasını sağlayan kollajen isimli proteindir. Bu protein vücudumuz tarafından doğal olarak üretilir.

Yalnızca yumuşak bağ dokularında değil; diş, tırnak ve saçların da yapısında bulunur. Yine vücudumuz tarafından üretilen hyalüronik asit ile birlikte çalışır. Hyalüronik asit kendi hacminin onlarca katına kadar su tutma kapasitesine sahiptir. Bu özelliği sayesinde cildin gergin ve dolgun olmasını sağlar.

TryVix - nedir - ne işe yarar - nasıl kullanılır - uygulanırAncak zamanla bu bileşiklerin vücutta üretimi azalmaya başlar. Bu da cildin esnekliğini kaybederek gevşemesine ve önlem alınmadığı takdirde sarkmasına neden olur. Buna bir de vücudumuzda biriken serbest radikallerin zararlı etkileri, maruz kaldığımız güneş ışınları, makyaj ürünlerinin kullanımı, stres, beslenme, sigara ve alkol kullanımı gibi dış etkenler de eklenince gerçek yaşımızdan daha yaşlı görünen bir cilt ile baş başa kalabiliriz. 

TryVix nedir ve nasıl kullanılır? Etkililiği Avrupa Sağlık Örgütü tarafından yapılan bağımsız araştırmalarca kanıtlanmış yaşlanma karşıtı bir kremdir. Etken maddesi hyalüronik asit ve kollajen proteinidir. Bu bileşim ne işe yarar? İlk uygulamadan itibaren cildi derinlemesine nemlendirir. Zamanla cildin esnekliğini yeniden kazanmasını, dolgunlaşmasını ve mevcut kırışıklıkların arasının dolarak gözden kaybolmalarını sağlar. Alın, dudak ve göz çevresinde oluşmuş kazayağı görünümündeki ince kırışıklıklardan derin mimik çizgilerine kadar her türlü yaşlanma belirtisine karşı etkilidir. Klinik çalışmalar, kremin 30 günlük düzenli kullanımı sonucunda kırışıklıkların görünümünün %21 oranında azaldığını göstermiştir.

Resmi site: www.tryfix.info

Kollajen ve hyalüronik asit içeren yaşlanma karşıtı kremin, diğer kremlerden farkı nedir? Cilt bakım kremlerinin bir çoğu derinin alt tabakalarına nüfuz edemeyen, büyük moleküllü bileşiklerden oluşur. Uygulandığı anda cildin üst tabakasında anlık ferahlık sağlasa da, kollajen ve hyalüronik asit içermediğinden çizgilerin tedavisini sağlamaz. Nemlendirme etkileri dahi geçicidir; kısa bir zaman sonrasında cildinizin hâlâ kuru olduğunu hissedebilirsiniz. TryVix kırışıklıklarınızın belirginliğini azaltarak zamanla kaybolmalarını sağlamanın yanı sıra, cildinizi sağlıklı bir ışıltıya kavuşturur. Yeni hücre sentezini aktive ederek pürüzsüz bir görünüm kazanmasını sağlar. Cildi yatıştırarak çeşitli nedenlerle oluşmuş renk tonu farklılıklarını ve kızarıklıkları giderir. Gözaltı morluklarını ortadan kaldırır. Gelelim bu gençleştirici krem nasıl kullanılır sorusunun cevabına. Etken maddelerin cilde kolay nüfuz etmelerini sağlamak amacıyla yüz ılık su ile yıkanır ve yumuşak bir havlu ile kurulanarak gözeneklerin açılması sağlanır.

Ardından nohut büyüklüğünde bir parça krem parmak uçlarınızın yardımıyla masaj yaparcasına dairesel hareketlerle cilde uygulanır. Etkisinden maksimum fayda sağlayabilmek için bu işlem sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere tekrarlanır.

ARTILARI

 • Acı veren enjeksiyon uygulamaları ya da pahalı lazer tedavilerine ihtiyacınız kalmaz.
 • Uygulanması uzmanlık gerektirmez. Evde kendi başınıza kullanabilirsiniz.
 • Uzun vadede sağlığınıza zarar verecek, yüz ifadenizi bozacak botox benzeri doğal olmayan uygulamalar yerine cildinizi kendi proteinleri ile tedavi eder.
 • Güzel kokusu ve ipeksi yumuşaklığı ile sakinlik ve huzur verir.

EKSİLERİ

 • Ürünün tek eksisi, henüz yaygın bir satış ağına sahip olmaması nedeniyle yalnızca üreticinin kendi sitesi üzerinden satın alınabilmesi

TryVix – kullananların yorumları – forum – yorum

Cildimiz dış etkenlere açık olması nedeniyle sürekli bakım isteyen en hassas organlarımızdan biridir. Güvenmediğiniz ürünleri bu denli hassas bir yapıya uygulamak elbette istemezsiniz. Bu nedenle cilt bakım ürünleri hakkında karar verirken laboratuar çalışmalarının ortaya koyduğu sonuçlar kadar kullananların yorumları da dikkate alınmalı. Neyseki kadınların sıkça faydalandığı güzellik ile ilgili forum sitelerinde anti-aging ürünler ile ilgili yüzlerce yorum bulmak mümkün. Son zamanlarda TryVix kullananların yorumları da artış gösterdi. Elbette herkesin merak ettiği ve en çok yorum yapılan soru, bu krem kırışıklık tedavisinde işe yarıyor mu sorusu oluyor. TryVix kremi 30 gün boyunca talimatlara uygun olarak kullananların %96’sı yüzündeki ince çizgilerin kaybolduğunu belirtiyor.

TryVix - nedir - kullananlar yorumları - forum - fiyati - orjinal - Türkiye - eczane

Üstelik kullananların yorumları gösteriyor ki, krem yaş ve cinsiyet bakımından oldukça geniş bir kitleye hitap ediyor. Kadınlar kadar erkeklerin de tercih ettiği bu yaşlanma karşıtı kremden, orta yaşlılar var olan kırışıklıkların giderilmesinde, daha genç yaşlardakiler ise destekleyici ve belirtilerin ortaya çıkışını geciktirme amaçlı olarak faydalanıyor.

TryVix – fiyatı – orijinal – resmi sitesi – Türkiye

TryVix fiyatı ile de avantaj sağlıyor. Dolgu ve enjeksiyon gibi estetik operasyonlar ile karşılaştırıldığında uygun fiyatı ile herkesin ulaşabileceği bir ürün olma özelliğini taşıyor. Ürün ile ilgili detaylı bilgiye, laboratuar sonuçlarına ve sertifika bilgilerine Türkiye satış distribütörü olan firmanın resmi sitesi aracılığı ile ulaşabilirsiniz. TryVix benzerlerinden farklı, tıbbi içeriği nedeniyle kozmetik mağazalarında bulamayacağınız bir ürün. Orijinal yaşlanma karşıtı kreme promosyonlu deneme fiyatı ile sahip olma şansını yakalamak için tıklayın.

TryVix – sipariş – nerede satılır – satın al – eczane – amazon

Cildinizi kendi doğal yapıtaşları hyalüronik asit ve kollajen ile onaran bu krem nerede satılır? TryVix raflarda görebileceğiniz diğer kremlerden farklı içeriği nedeniyle sıradan bir kozmetik mağazasında, eczane ya da Amazon gibi online alışveriş sitelerinde bulamayacağınız bir ürün.

TryVix - sipariş - nerede satılır - amazon - satın al - eczane

Ayrıca mağazalar her zaman ürünlere kâr paylarını ekleyerek fiyatların şişmesine neden olurlar. Sonuçta aynı ürün için cebinden daha fazla para çıkan ne yazık ki siz olursunuz. Bu nedenle TryVix sipariş edebileceğiniz tek adres kremin yetkili satış distribütörünün sitesi. Üstelik sipariş için kredi kartına sahip olmanız ya da banka havalesi gibi işlemler ile uğraşmanız da gerekmiyor. İster deneme amaçlı bir kutu sipariş verin, ister 3 aylık ürününüzü indirimli fiyatıyla bir kerede alın. Pürüzsüz ve gergin cildinizle on yaş daha genç görünmeye başlamak için şimdi satın alın.

Resmi site: www.tryfix.info

TryVix – şikayet – yan etkileri

TryVix hücrelerimizde doğal olarak üretilen ancak ilerleyen yaşlarda üretimi azalan hyalüronik asit ve kollajen takviyesidir. Üretiminden elinize ulaşmasına kadar geçtiği her aşama üretici firmanın garantisi altındadır. Avrupa ve Amerika’da kadın erkek, görünümüne özen gösteren her yaştan insanın beğenerek kullandığı TryVix şikayet bildirimi almamış bir ürün. Avrupa Sağlık Örgütü tarafından da düzenli olarak denetimleri yapılan kremin, bildirilen yan etkileri ya da şikayet verisi bulunmamaktadır.

TEILEN

16 YORUMLAR

 1. 32 yaşındayım. Son birkaç yıl içerisinde cildimin eskisi kadar esnek ve gergin olmadığını fark ettim ve artık iyi bir anti-aging krem edinmem gerektiğine karar verdim. Bilinen markaların ürünlerini denedim ama avuç içi kadar kremler inanılmaz fiyatlara satılıyor. Üstelik bir faydasını da göremedim açıkçası. TryVix kremin reklamını televizyonda gördüm. İçeriğini de inceleyince denemek istedim. Yaklaşık bir ay oldu, bir kutuyu bitirmek üzereyim. İlk günden itibaren nemlendirme özelliğine ve kokusuna hayran kalmıştım zaten. Bir de çizgilerimin yok olduğunu görünce doğru seçim yaptığımı anladım.

 2. Özellikle göz ve dudak çevremdeki kırışıklıklardan rahatsızdım. Enjeksiyon dolgu uygulamalarını araştırdım ama o bazı ünlüler gibi ifadesiz donuk bir suratım olmasından ya da şiş dudaklarla ördek gibi görünmekten korkup vazgeçtim. Alternatif çözümler ararken arkadaşımın kullandığı bu krem dikkatimi çekti. Çok etkili bir nemlendirici ve kırışıklık giderici olduğunu söyleyince ben de sipariş verdim. İki haftadır kullanıyorum. İnce çizgilerim tamamen kayboldu. Derin olanlar henüz duruyor ama hiç değilse biraz olsun hafiflediler. Bence başarılı bir ürün.

 3. Kokusu çok güzel, keşke bu kremin parfümü de olsa. Yaşım henüz 27 öyle derin çizgilerim yok. Ama hem nemlendirici olarak kullanıyorum hem de şimdiden önlem alıyorum.

 4. Ben bayıldım bu TryVix kreme. Ne yağlı his bırakıyor ne yapış yapış oluyor. Çok ince bir dokusu var. Sabah akşam kullanıyorum. Göz altı morluklarımı giderdi, göz kenarlarımdaki kaz ayaklarından eser kalmadı. Tavsiye ederim, hiç düşünmeden alabilirsiniz.

 5. Anneme hediye olarak aldım. Her gün kullanıyor. Çok memnun olduğunu söyledi. Cildi gerçekten pırıl pırıl oldu. İkinci kutuyu sipariş vereceğiz şimdi.

 6. 42 yaşında bir bayanım. Eczacımın tavsiyesiyle aldım. Hakikaten çok memnun kaldım. Çevremdeki herkes estetik yaptırdım sanıyor. Cildim bebek cildi gibi oldu. Ne bir pürüz var ne leke, ne de kırışıklık.

 7. Yağlandırmadan nemlendiriyor. İnce bir tabaka sürmek yetiyor, çok etkili bir nemlendirici. Makyaj bazı olarak da ideal. Kolajen etkili olduğu için tercih ettim. Fiyatı da böyle bir ürün için çok ideal.

 8. Promosyon vardı, 3 kutu birden aldım. Ablama, anneme ve kendime. Üçümüz de aynı fikirdeyiz, TryVix gerçekten işe yarıyor. Annemin göz ve ağız çevresindeki çizgiler görünmeyecek kadar belirsizleşti. Cildi dolgunlaştı, yanakları toparlandı. Benim en sevdiğim yanıysa hem göz altı torbalarımı giderdi, hem de cildimdeki kızarıklıklar geçti.

 9. Botox filan hikaye. Genç görüneceğim diye kendime zehir enjekte ettiremem. TryVix hem çok daha uygun fiyatlı hem de kalıcı etkili. Ben kullanmaya başlayalı 4-5 ay kadar oldu. Çene bölgemde sarkma vardı. Şimdi gerginleştiğini hissediyorum. Yanaklarım filan da bir dirileşti. İnce çizgilerimin yerini dahi unuttum, o derece etkili. Tavsiye ederim.

 10. Bir hafta oldu kullanmaya başlayalı. Nemlendirme özelliği çok iyi. Leke ve kızarıklıklara da iyi geliyor. Yüzüm fondötenliymiş gibi düzgün bir tona kavuştu. Kırışıklıkları geçirdi diyemem ama henüz çok az zaman oldu. Sanırım biraz daha devam etmeliyim kullanmaya.

  • İlk bir haftada bende de fazla bir değişiklik olmamıştı. İlk etkilerini üçüncü haftadan sonra görmeye başladım. Dolgu yaptırmış gibi geriliyor cilt. Kollajen diye bir şeyin varlığından haberim olsaydı bunca zaman başka kremlere zaman ve para harcamazdım hiç.

 11. Anlatılmaz yaşanır lafı buraya cuk oturur. Bu yazıları okuyarak sipariş verdim ama pek de bir beklentim yoktu açıkçası. Fakat parasının hakkını sonuna kadar veren bir ürün. Neden kozmetik mağazalarda satılmadığını şimdi anladım. Bu resmen ilaç gibi bir şey.

 12. Çok çeşitli bakım ürünleri denedim şu ana kadar ama böyle etkilisini görmedim. Paranızı boş yere başka kremlere harcamayın. Eğer kırışıklık karşıtı bir bakım arıyorsanız kesinlikle kollajenli bir krem kullanın. Ben bir daha asla TryVix kremden başkasını kullanmam. Birkaç kutu daha sipariş vereceğim, biter filan açıkta kalmayayım.

 13. Ünlü markaların kremlerini yıllarca kullandım. Sonra bir dermatologdan şunu duydum, bir buçuk aydan fazla zamandır bir ürünü kullanıyorsan ve bir etkisini görmediysen kesinlikle değiştirmelisin diyordu. O zaman aklım başıma geldi. Bir yarar sağlar umuduyla reklamların etkisinde kalarak yıllardır benzer ürünlere yüzlerce lira ödediğimi fark ettim. Yine aynı dermatologun kolajen katkılı olmayan hiçbir kremin anti-aging etkisi olmadığını söylemesinden yola çıkarak biraz araştırma yaptım. TryVix kremin yurtdışında yaşayan arkadaşlarımdan methini çok duyduğum için denemek istedim. İyi ki denemişim, çok memnun kaldım. Bu krem hem cildime esneklik kazandırdı, hem ipek gibi olmasını sağladı. Artık kırışıklıklardan korkmuyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

60 ÷ 10 =