Tamamen kuru saça bakmak için en iyi yollarından

Rate this post

Parlak, aşağıda ince kepek… görünümünü herhangi bir ipucu olmadan ince ve aynı zamanda kafa derisi, saçlar sıkıcı olarak kırılma gibi saç alanı, görünür kuruluk kuru saçlar temel göstergeleridir. Ve saç hissediyorum bu tür bile sürekli tamamen kuru ve cansız da hissedeceksiniz. Kuru saçlar öncelikle kafa derisindeki ter bezleri üreten yağ yetersiz miktarda tarafından tetiklenir. Başlangıçta son derece normal ve sağlıklı bir tellerinin daha sonra, bunun gibi çeşitli nedenler olabilir tamamen kuru olur ama hiç bir zaman aynı şekilde oluyor.

Kuru saçlar için sebep

Kuru saçlar için sebepGıda, A vitamini, özellikle yokluğunda elde edilen Çok karmaşık bir alkol vitamini tüketmek için mantıklı önemli vitaminlerin yanlış beslenme gibi olmaması gibi nedenleri arasında yer almaktadır. Diğer çeşitli faktörler genellikle yanlış saç bakımı gibi, bu kuruma sürekli yıkama, tutarlı bir darbe de böyle sıcak Curling gibi düzeltme ütü bukleler gibi sıcak tasarımı cihazlar, diğer çeşitli kullanın ve vardır. Eğitimsiz gibi kendi boyama veya perma. Aslında, nadiren kuru saçlar belirli hastalıkların bir sonucu olarak, tiroid bezi stres, düzensiz adet döngüsü ve sorunlar yaşanıyor. Sorunların nedenlerini böyle kafa temizleme için kullanılacak olan güneş ışınları, zavallı musluk suyu, sıcak gibi dış değişkenlerin etkisi ortaya çıkmaktadır. Tamamen kuru saç bakımı saç bu tür son derece bilinçli çeşitli tedaviler olduğu için çok dikkatli olmalıdır.

Genellikle saç temizlemek için tavsiye edilmez, ama eğer olsaydı, her bir gün için kullandın, günlük kullanım için uygun kelimeler “” saç şampuanları seçmeye çalışın. Bu saç şampuan bileşimi genellikle kuru ipliklerini kadar düşmanca temizlik bileşikleri içermez. Ayrıca, günlük notları ile birlikte günlük kullanım için, saç şampuanı tamamen kuru ve aynı zamanda hasarlı saç bakımı için tasarlanmıştır, ve faydalı olarak geri konut veya ticari nemlendirici özelliğe sahip olduğu için tercih edilir. Uzay sıcaklığında su, ya da, en azından, biraz ılık su ile ihtiyacınız olan çamaşır saç. Sıcak su saç derisi hassasiyeti daha fazla seviye oluşturabilir. Sonra bir saç kremi kullanmak şampuan. Yine de bir kez, özellikle kuru saç tedavisi için yaratılmış en besleyici balms seçmek için amaç. Oh ve ayrıca, bir hafta gençleştirici bir maske uygulayın en azından unutma. Başka tam olarak üstünlük tamamen kuru saç bakımı konusunda ne kalır onları yağ ve yarım saat için temizlemeden önce kafa derisi, zeytin veya hindistan cevizi yağı sıcak bir havlu ile başı sarıyor. bu

Saç bakımı için ipuçları

Saç bakımı için ipuçlarıHiç yıkadıktan sonra önce, birkaç dakika havlu kafa sarmak için bir havlu ile dizilerin OVMAK, DAB onları incelikle sadece, ya da hala iyice. Aynı şekilde eğer yapabileceğini değilse, yeterince sıradışı dişleri olan bir tarak kullanın henüz ıslak saç tarak, ancak tavsiye edilmez. Zaten petekler bahsediyoruz olduğunu düşünürsek, ahşap, kemik veya boynuz, nadiren gerçekten dişleri keskin değil tamamen doğal taraklar kullanmak için tavsiye edilir. Bu taraklar yoğun en az 1 haftada bir kere yıkanması gerektiğini unutmayın. Olmadan yapamadığında kuru saç kurutma yapılmalıdır, ancak durumlar vardır.

Bu durumda, hafif (muhteşem) modu, saç kurutma makinesi, eğer hazır değilse, başından pek az 30 cm mesafeden saç kurutma makinesi bakımı, Çamaşır kurutma faaliyeti ile deneyin baştan aşağı değişiyordu, ve düşük Yukarı her zaman değil, ne olursa olsun, olması gerektiği gibi, ya da başka saç daha iyi hasar gibi bir bölüm tetikleyebilir kullanın. Ayrıca Kıyafetlerin bir alanda da kurutma makinesi uzun tutmak, hem de sürekli kafasını hareket etmeyin. Kuru saç boyamak için, özellikle yoğun renklerle tavsiye edilmez. Zaten saç renkli, yavaş yavaş tercihen azaltmak için, geri büyümek ve aynı zamanda doğal saç kurtarmak. Ve de ondan sonra, eğer doğal rengi ile uzman bir sihirbaz renk oluşturmak için, özellikle uzman boya kullanmak gibi memnun değilseniz.

Ayrıca, saç zarar vermek için çok küçük, doğal gölge daha koyu ya da hafif gölge 1-2 tonları için tavsiye edilir. Ve ayrıca kesinlikle kuru saç huzurunda düzenli olarak kuru ve split biter kesin, yani çekirdek zarar değil, sadece o kıllar kurtarmak önerilir. Nem eksikliği önemli faktörler arasında saç tükeniyor için olduğunu unutmayın. Çok uygun temiz su kadar günün tadını çıkarmak için deneyin. İyi, uygulanabilir, her zaman güneş ışığından saçlarını korumak, şapka veya Panama şapka ile başını kapsayan Güneşli yaz mevsimi hava. Orada kozmetik ürün pazarında aynı şekilde zararlı UV ışınlarından saç korumak çeşitli benzersiz spreyler var. Yanı sıra, tabii ki, sağlıklı ve dengeli beslenme hakkında unutmayın. Kuru saçlar sadece bu karaciğer lahana, havuç, kabak, hurma, şeftali, kayısı, balık yağı, açık sarısı, süt, tereyağı, peynir, gibi sebze ve meyve içerir A vitamini, özellikle zengin olan besin gerektirir.

TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

+ 83 = 92