Sırt ağrısı tedavi nasıl

Rate this post

Arka gövde oldukça aktif olmayan bir parçasıdır. Eğer eller ve ayaklar tamamen doğal bir şekilde yetiştirmek oldukça basit, genellikle Yürürken, koşarken ya da pratik, ve uygun eğitim dorsal Kas dokusunun daha fazla teklif deposundan ağır çanta taşıyor. Serin, ele değilse bile, iki hafta içinde oluşan popüler şaka Birleşik Devletleri. Arka yıllardır tedavi, hiçbir başarı elde edilebilir. Boyun ve sırt ağrısı konularında pratik ile SARS gelince tipik olarak olarak ele görünüyor. Eğer geri yaralarsa ne?

Sırt ağrısı için uygun bir sebep

Ağrı omurga veya diğer çeşitli organların bir hastalığın işareti olabilir. Yapmak için doğru bir teşhis olarak doğru tedavi farklı araştırmalara ihtiyaç göstermektedir. Rahatsızlık geri çekme veya geri azaltılmış olabilir. “Üst vücut, karın bölgesi, bacaklar dönmek” olabilir. Sırt ağrısı için bir sebep değil sadece nörolojik durumlar, ancak ayrıca sinir sistemi ile ilgili olabilir. Örnek olarak, kemiklerin zayıflaması geriye sadece işaret ve belirti bir Boğaz farkedilmeden yanı sıra sık sık sorunlar çıkıyor. Akciğer zarı iltihabı, akut veya akciğerlerde kalıcı sürecinin varlığı gelince Spinal rahatsızlık görülmektedir. Nefes darlığı, yüksek ateş göğüs Sırt ağrısı için uygun bir sebepağrısı, öksürük ve de olmaması. Arkada ağrı kaynağı böbrek durumu olabilir. Örnek olarak, herhangi bir belirti vermeden veya piyelonefrit. Bazen rahatsızlık omurga kanseri hücrelerinin metastaz oluşturabilir. Osteochondrosis eklem kıkırdağının dejeneratif koşulları gözlendi. Bu durum masaj gibi refleksoloji ile tedavi edilir. Örneğin, akupunktur kullandı. Fıtıklaşmış diskler halinde ağrı açıkçası akut, novocaine ambargo koydu.

Eğer ağrı çok fazla ve çok uzun, perdeli olmalı. Web üzerinde dokunmatik veya hassas tıbbi tanı koymak değildir. Bu ne olursa olsun, yerine çözüm için internetten ya da eczaneden merhem soran profesyonel arıyor muhtemelen mosting daha çok hasta. Uygun olarak acil tanı etkin tedavi için anahtar. Eğer bazı prosedürleri çalıştırın, sonuçları son derece talihsiz olabilir. Yaklaşık sakatlık gibi ciddi cerrahi tedavi. Önce bir terapist ile istişare yapmaktır. Kesinlikle uzman testleri ne uygulamak için ne karar vermenize yardımcı olacaktır. Bundan sonra tıbbi tanı hakkında konuşabilirsiniz. Ultrason ışınları bir değerlendirme almak için bir ürolog, traumatologist, x için görmek olabilir.

Sırt ağrısı kurtulmak için nasıl

Sırt ağrısı kurtulmak için nasılKötü pozisyona geri geldiğinde sonucu çeşitli patoloji yükseltir çok fazla baskı, geliştirir. İstenmeyen yük artırma saatler, hareketsiz bir yaşam tarzının çok huzursuz bir ortamda kalmak ekleyin. Eğer kötü eğitimli birey anında “egzersiz” belirli bir ağırlık taşımak yardımcı olmak için gerekli ise, ağrı alt sırt veya omurga neredeyse sağlanır. Eğer günlük yarım ik düz bir duvara karşı durmak için, boynuna dokunmak için, omuzlar, kalça ve buzağılar da, basit bir egzersiz kesinlikle uygun bir gövde koruma mükemmel koruyucu bir önlem olarak ideal konumu kuracak çıkıyor. Aslında, geri kas dokusu gün boyunca gövde pozisyon seviyesini korumak, çok iyi eğitimli olmalılar.

Rahatsız edici bir sırt için tavsiye tedavi bir hekim, kendi gerektirir ilaç birçok nedenden dolayı tehlikelidir. Omurga “uzanan” tedavisi evde durumu hafifletmek için yardımcı olur. Yatakta yüz üstü yatın ve karın yastığın altına yerleştirin. Bu yerleştirme bir ik için menteşe. Eğer geri rahatsızlık hafif ise, hala evinizde baş olabilir. Kesinlikle küçük bir yatay çubuk gerektirir. Tamamen omurga geri asmak için gereklidir. Tanıtmak, omurga uzanır, her kas kütlesi başladı.

TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

− 1 = 1