Real Quit – mıknatıs – nedir – fiyati – orjinal – Türkiye – eczane – forum – kullananlar yorumları

Real Quit

4.3/5 - (21 votes)

Günümüzde sigaranın sağlığa zararlı olduğunu herhalde duymayan kalmamıştır. Hakkında hiçbir araştırma yapmamış bir kişi bile hiç değilse, bu zararlı alışkanlığın kansere yol açtığını söyleyebilir. İçeriğindeki kimyasal maddeleri ve bunların vücudumuza etkilerini biraz daha detaylı bilen bir kişinin ise bir daha sigarayı ağzına bile koymaması gerekir. Fakat yine içeriğindeki bazı maddeler nedeniyle ondan kurtulmak çok da kolay olmuyor. Hayatının bir döneminde sigarayı bırakmayı denemiş ancak belirli bir süre bunu başarsa da sonuçta yine ona geri dönmüş birçok kişi vardır.

Siz de bu hem kesenize hem de sağlığınıza kast eden illetten kurtulmak istiyor ancak başaramıyorsanız, artık yalnız değilsiniz. Kullananların yorumları ile birbirlerine önerdiği Real Quit artık Türkiye sitesinde satışta. Kulakta sinirlerin yoğun olarak bulunduğu bölgeye baskı uygulayarak sigara içme isteğini ortadan kaldıran bu mıknatıs ile bugüne kadar binlerce insan sigarayı bıraktı. Yazımızda bu ürünün fiyatı ve çalışma prensibi nedir sorularına cevap bulacaksınız.

Real Quit – mıknatıs – nedir – ne işe yarar – nasıl kullanılır – uygulanır

Real Quit - mıknatıs - nedir - ne işe yarar - nasıl kullanılır - uygulanırSigaranın içerisinde bulunan nikotin ve katran, hücrelerimiz üzerinde toksik etki yaratır. Özellikle katranın içerisinde dört binden fazla zehirli bileşik bulunur. Bunlardan en çok bilinenleri fare zehirinde de bulunan arsenik, akü metali olarak bilinen kadmiyum, temizlik sıvılarında kullanılan amonyak ile benzin, tiner gibi tek başlarına düşünüldüklerinde asla ağzınıza sürmeyeceğiniz maddelerdir.

Ancak bütün zararlarına rağmen daha önce sigarayı bırakmayı denediyseniz hiç de kolay olmadığını fark etmişsinizdir. Bırakmayı istemenize rağmen size engel olan nedir? Cevap sigaranın içindeki bağımlılık yapıcı nikotin maddesindedir. Sigaradan kurtulmak için vücudunuzun ihtiyacı olan şey, nikotinin yarattığı bağımlılık duygusundan sıyrılabilmektir. Nikotin bantları, sakızları ya da hapları bunu yapamazlar. Çünkü onların amacı yalnızca sigaradan alacağınız nikotini başka bir kaynaktan almanızı sağlamaktır. Böylece siz sigarayı bıraktığınızı sanırsınız ama dışarıdan bant, sakız ya da hap formunda nikotini alamadığınız takdirde yine sigaraya yönelirsiniz. Oysa Real Quit kullananların %93’ü sigarayı tek seferde ve kalıcı olarak bırakabilmektedirler.

Real Quit nedir? Bu ürün bio-aktif bir mıknatıs setidir. Alerjik reaksiyona karşı koruyucu 24 ayar altın kaplamadır. Peki bu ürün nasıl kullanılır ve ne işe yarar? Bu mıknatıs seti kulağa takılır ve burada bulunan sinirler üzerine uzun süreli baskı uygulayarak vücudun endorfin salgılamasını sağlar. Yapılan çalışmalar endorfin ile nikotin ihtiyacı arasında ters bir ilişki olduğunu göstermektedir. Sigara içenlerde sürekli nikotin alımı vücutta endorfin salgılanmasını azaltmıştır. Bu yöntemle yeteri kadar endorfin salgılayan vücudun ise nikotine ihtiyacı ve zamanla da bağımlılığı kalmamaktadır.

Böylece kişinin canı sigara içmek istememektedir. Ürünün kullandığı yöntem, oriküloterapi yani kulak akupunkturu olarak bilinir. Amaç vücutta endorfin salgılanmasını yeniden artırmak ve durumu nikotin aleyhine döndürmektir. Gelelim bu ürün nasıl kullanılır sorusunun cevabına. Mıknatıslardan küçük olanı kulağın üst ön kısmına, büyük olanı ise onu tutacak şekilde arka tarafına yerleştirilir. Ürün günde 3 ila 4 saat arasında bir süre uygulanır.

Uygulama esnasında sakin ve dinlenme durumunda olmanız tercih edilir. Bu uygulama 7-8 gün boyunca devam ettirildiğinde bu süre sonunda kişinin nikotin isteğinde büyük ölçüde azalma olduğu fark edilecektir. Bu aşamada sigara kullanımı bırakılır. Uygulamaya devam edildiği takdirde zamanla vücudunuzun nikotin bağımlılığı tamamen yok olur. Bu sayede sigarayı yokluğunu bile hissetmeden bırakabileceksiniz.

Son olarak bu set ile sigarayı bırakmanın artıları ve eksileri nedir, bir de bunları gözden geçirelim:

 • Sigarayı bırakmak için kullanılan nikotin bandı, nikotin sakızı ya da hap kullanımı gibi diğer yöntemler aslında nikotin bağımlılığınızı tedavi etmez. Bu ürünleri kullanmadığınız takdirde sigaraya yeniden ihtiyaç duyarsınız. Oysa bu akupunktur tedavisi ile bağımlılığınızdan kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.
 • Diğer yöntemleri sürekli tedarik etmeniz gerekir. Oysa bu seti bir kere satın alırsınız ve istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Bu nedenle çok daha ekonomik bir çözümdür.
 • Sigarayı sinirlilik ya da aşırı yemek yeme gibi sıkıntılar yaşamadan bırakmanızı sağlar.
 • Ürünün tek dezavantajı her yerde bulunmaması, yalnızca kendi internet sitesinden temin edilebilmesidir.

Resmi sitesi: www.real-quit.com

RealQuit – kullananların yorumları – forum – yorum

RealQuit - kullananlar yorumları - forum - yorumSigara kullananların yorumları göstermektedir ki bu kişiler aslında bağımlılıklarından memnun değildirler ancak sigarayı nasıl bırakabileceklerini bilememektedirler. Bu nedenle sağlık ile ilgili forum sitelerinde sigara bırakma yöntemleri üzerine fikir alışverişleri hiç bitmez. Herkes denediği yöntem üzerine yorum yapar. En çok yorum ise işe yarıyor mu sorusu üzerine yapılır. RealQuit kullananların yorumları sigara bağımlılığından gerçekten de bu yöntem ile kalıcı olarak kurtulunabildiğini göstermektedir. RealQuit vücudun endorfin salgılama noktalarını uyaran bir akupunktur tedavisi olduğundan kişiler sinirlilik, uykusuzluk ve aşırı yeme gibi nikotin yoksunluğu belirtileri göstermeden sigaradan kurtulabilmektedir. Ürünü bizzat kullananların yorumları da bu verileri onaylar yöndedir. Diğer yöntemler ile sigarayı bırakmayı deneyenlerin yalnızca %34’ü başarılı olurken, bu ürün ile oran %93’e çıkmaktadır.

Real Quit – fiyatı – orijinal – resmi sitesi – Türkiye

Real Quit - fiyati - orjinal - resmi sitesi - TürkiyeReal Quit fiyatı ile olduğu kadar tek sefer satın alıp istediğiniz kadar kullanabileceğiniz bir ürün olması itibariyle çok ekonomik. Uygun ve ulaşılabilir fiyatı ile sigaradan kurtulmak isteyen tüm tiryakilerin tercih ettiği bir ürün olma özelliğine sahip. Ürünün Türkiye satış yetkilisi olan resmi sitesi bu adreste: www.real-quit.com.

Sitede ürün ile ilgili yapılan bilimsel çalışmaların sonuçlarını, Avrupa Sağlık Örgütü tarafından verilen sertifikaların detaylarını ve kampanyalı fiyatı ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Taklitlerinden sakınmak için orijinal Real Quit setinizi adresteki siteden satın aldığınızdan emin olmanızı öneriyoruz.

RealQuit – sipariş – nerede satılır – satın al – eczane – amazon

RealQuit - sipariş - nerede satılır - satın al - eczane - amazonEn zorunu başardınız ve nihayet sigarayı bırakmaya karar verdiniz. Sıra geldi RealQuit sigara bırakma setini edinmeye. Alternatif tıbbın bize en güzel hediyelerinden biri olan bu ürün nerede satılır diyorsanız, ne yazık ki aradığınız cevap eczane ya da Amazon gibi online satış sitelerinde değil.

RealQuit sipariş edebileceğiniz tek adres, ürünün internet sitesi. Sipariş için kredi kartı gerekmiyor oluşu ise çok cazip. Nerede yaşıyor olursanız olun ürün evinize kadar teslim ediliyor. Yapmanız gereken tek şey bu adrese tıklayarak kapıda ödeme kolaylığı ve güvencesi ile sipariş vermek: www.real-quit.com. Hayatınızda sigarasız, sağlıklı yepyeni bir sayfa açmak için şimdi siz de satın alın.

Resmi sitesi: www.real-quit.com

Real Quit – şikayet – yan etkileri

Real Quit - şikayet - yan etkileriReal Quit ile sigarayı bırakmak için ne bir hap yutmanız gerekiyor, ne de bir iğne olmanız. Yani vücudunuza dışarıdan hiçbir kimyasal madde girmiyor. Dolayısıyla yalnızca oriküloterapi metodunu kullanarak nikotin bağımlılığınızdan kurtulmanızı sağlayan bu ürünün sağlığınıza yan etkileri olması zaten düşünülemez. Bu nedenle hiçbir sitede Real Quit şikayet bilgilerine rastlanmıyor.

Deneyenlerin sigaradan kalıcı olarak kurtulduklarını belirterek birbirlerine tavsiye ettikleri bu üründen tek şikayet eden sigara üreticileri olacak gibi görünüyor.

TEILEN

15 YORUMLAR

 1. 16 yaşımdan beri sigara içiyordum. 40’lı yaşlara geldiğimde tıkanmalar yaşamaya başlayınca artık bırakmam gerektiğini fark ettim. Fakat bu hiç kolay olmadı elbette. Her denememde hem kilo aldım hem de nikotin eksikliğinin verdiği sinirlilikle çevremdekilerle aram açıldı. Sonra kendisi de sigarayı bırakan bir arkadaşım bana Real Quit denememi önerdi. Ben akupunktur gibi yöntemlerin etkili olacağına inanmazdım. Ancak kendim deneyince hayretler içerisinde kaldım. Sigaradan bu kadar kolayca kurtulunabileceğini bilseydim yıllar önce damarlarım zarar görmeden bunu yapmak isterdim. Yine de zararın neresinden dönülse kardır diye düşünüyorum.

 2. Sigarayı bırakmaya karar verdiğimde kendime çok güveniyordum ve bunu irademle başarabileceğimi düşünüyordum. Çünkü artık hem ona harcadığım paradan hem de sürekli üstümün başımın kokmasından bıkmıştım. Ancak ilk denememde yanıldığımı anladım. Baktım ki bunu kendi başıma başaramayacağım, reklamlarını gördüğüm nikotin sakızlarından aldım. Fakat açıkçası hiçbir işe yaramadılar. Sakızım kalmadığında ben yine sigarayı arıyordum. Nette Real Quit ile ilgili haberleri gördüğümde bilimsel açıklamaları aklıma yattı ve denemek istedim. 10 günlük kullanımım boyunca sigara içmeye azaltarak devam ettim. Yirminci günün sonunda ise sigara aklıma bile gelmiyordu. Bu müthiş etkili yöntemi herkese tavsiye ederim.

 3. Bu mıknatıs setini sigara içmemden sürekli yakınan eşim doğum günümde hediye etti. İlk başlarda hafife aldığımı kabul etmeliyim. Bir mıknatıs setinin bana sigarayı asla bıraktıramayacağını söylüyordum. Ancak yine de onu kırmamak için denedim. Sonuç inanılmaz oldu. Nikotin bağımlılığımdan kurtulmam bir ay bile sürmedi. Şu an kendimi hem daha sağlıklı hem de çok daha pozitif hissediyorum.

 4. 18 yıl boyunca günde 2 paket sigara kullanan ve asla da bırakmak istemediğimi söyleyen biriydim. Ne zaman ki kızım doğdu, bütün düşüncelerim bir anda değişti. Sigaradan kurtulmak için gittiğim doktor bana her gün kullanacağım bir hap verdi. İlk 2 ay her şey yolundaydı ancak sonra hapları almadığım zaman canımın yine sigara içmek istediğini fark ettim. Ömrüm boyunca bu hapları kullanamazdım. Televizyonda bir sağlık programında duyduğum bu seti denemeye karar verdim. Tarif edildiği şekilde kullandım. Sigaradan bu kadar kısa zamanda kurtulabildiğime inanamıyorum ve çok mutluyum.

 5. İnsan vücudu çok mucizevi bir yapı ve aslında yaşadığımız her sağlık sorunun çözümü de yine onda gizli. Doğduğumuzda mükemmel olan bu yapıyı biz kendimiz bozuyoruz. Ancak alternatif tıbbın yöntemleri ile onu orijinal ayarlarına döndürmek mümkün. İşte Real Quit tam da bunu yapıyor. Ben bizzat kullandım ve sigaradan kurtuldum. Çevremde herkese anlatıyorum. Şu ana kadar 3 arkadaşıma daha bu yöntemle bıraktırdım sigarayı.

 6. İnternet reklamlarından görüp aldım. Açıkçası pek de ihtimal vermiyordum işe yarayacağına ama iki kalp krizi ve bir by-passtan sonra pek de şansım yoktu, mecburdum sigarayı bırakmaya. Üç hafta sonunda günde iki sigaraya düşürdüm. Birkaç hafta daha geçtiğinde artık o içtiğim iki sigaradan da nefret etmeye başladım ve tamamen bıraktım. Ne kilo aldım bu süreçte ne de yoksunluk çektim. Gayet güle oynaya geçti. Real Quit sayesinde yeniden yaşamaya başladım.

 7. Sigarayı bırakmaya çalıştığımı bilen bir doktor arkadaşımın tavsiyesiyle Real Quit kullanmaya başladım. Kullanımı çok kolay, kulağınızda tarif edilen noktaya günde 3 saat kadar takmanız yeterli oluyor. Bir hafta bu şekilde kullandıktan sonra değişimi hissetmeye başladım. Her arada eli sigaraya uzanan ben sigarayı aklıma bile getirmemeye başladım. Bundan en çok mutlu olan da küçük kızım. Annecim artık kötü kokmuyorsun diyor her sarıldığında.

 8. Hayatımda yaptığım en doğru işlerden biri bu mıknatıs setini sipariş etmek oldu. İki gün içinde elime geçti. 15 günde de sigaraya elveda dedim. Resmen gençleştiğimi hissediyorum. Teşekkürler Real Quit.

 9. Eşimle birlikte aynı seti dönüşümlü kullandık. İkimiz de kısa sürede sigarayı bıraktık. Tasarruf ettiğimiz parayı biriktiriyoruz. Sigara hakikaten berbat bir bağımlılıkmış.

 10. Babama KOAH teşhisi konulunca bütün aile sigarayı bırakması için yalvardık. Doktorun verdiği haplar, nikotin bandı ne varsa denedik. Bunlar işe yaramadıkça daha çok ümitsizliğe kapıldık. Sonra küçük kardeşim nette ilanlarını gördüğü bu mıknatıs setini sipariş etti. Babam çok itiraz etti ama yorumlarda da belirtildiği gibi ürün kısa sürede elimizdeydi, kapıda ödedik ücretini. İlk başlarda söylene söylene takıyordu babam ama birinci haftanın sonunda işe yarıyor galiba demeye başladı. Kısa zaman sonra da sigarayı tamamen bıraktı. Doktorlar bile inanamadı, sağlığı şu an çok daha iyi durumda.

 11. Beş gündür kullanıyorum, etkisini şimdiden görmeye başladım. Akşamları eve geldiğimde otururken takıyorum. Sigara saatlerce aklıma dahi gelmiyor. Yakında tamamen bırakacağımı hissediyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

4 × 9 =