Psorifix – krem – sprey – fiyatı – kullanıcı yorumları – faydaları

psorifix1

4.6/5 - (17 votes)

Hepimiz yaşamımızın bir bölümünde cildimiz ile ilgili çeşitli sorunlar yaşamışızdır. Bu sorunlardan en yaygın olarak görülenlerden biri nedir diye sorsak herhalde cevap sedef hastalığı olurdu. Her 100 kişiden 4’ünde rastlanan ve ciltte kızarıklık, pullanma ve kaşıntı ile kendisini belli eden bu hastalığın kesin nedeni bilinmemekle birlikte tetikleyen etkenlerin başında bazen stres ve üzüntü hali, bazen güneş ışınları bazen ise kaşıma ve tahriş gelmektedir. Birçok kişi gerek görünüş bakımından gerekse acı verişi oluşu ile oldukça sıkıntı yaratan bu rahatsızlığı çözümsüz zanneder. Bunun nedeni biraz da bugüne kadar defalarca çeşitli yöntemlerle tedavi edilmeye çalışılan bu hastalığın hep tekrar nüksetmesidir.

Oysa gelişen tıp bilimi artık bu konuda çaresiz değil. Tamamen doğal içeriği ile Psorifix bu can sıkıcı hastalığın belirtilerini ortadan kaldırmakla kalmıyor, aynı zamanda tekrarlanmasını da önlüyor. Kullananların yorumları ile öve öve bitiremediği bu olağanüstü etkili krem artık Türkiye kullanıcılarına da bir tık uzaklıkta. Her keseye uygun ve ulaşılabilir fiyatı ile dikkatleri çeken bu ürünü gelin daha yakından tanıyalım.

Psorifix – nedir – ne işe yarar – nasıl kullanılır – uygulanır

Cilt hastalıklarını diğer rahatsızlıklardan ayıran özelliklerin başında, ilk bakışta fark edilebilir olmaları nedeniyle kişiyi sadece fiziksel değil ruhsal olarak da etkilemesi gelir. Sedeften yakınan kişileri ciltlerindeki kaşınma ve iltihaplanma kadar, çevredekilerin meraklı bakışları da üzer. Toplumda her yaşta ve oldukça sık görülebilen bu sorunun çözümü aslında çok kolay.

Psorifix nedir? Ciltte sedeften kaynaklı lekeleri, kaşınmayı ve en önemlisi iltihabı gideren ve bu sayede hastalığın tekrarlanmasını da önleyen krem formunda bir üründür. İçerisinde lizozim enzimleri, salisilik asit, bal, papatya yağı, lavanta yağı, ıtır yağı ve okaliptüs yağı bulunur.

Gelin ürün nasıl kullanılır ve bileşimindeki maddelerin iyileşmeye etkisi nedir birlikte inceleyelim:

 • Psorifix - nedir - ne işe yarar - nasıl kullanılır - uygulanırLizozim enzimleri: Vücut salgılarında doğal olarak bulunan ve birçok bakteri türünü yok edebilen enzimlerdir. Bu özelliği ile bağışıklık sisteminin önemli bir öğesidir. Bakteriyel enfeksiyon riskini azaltmada etkilidir.
 • Salisilik asit: Yüzdeki lekeleri giderici, sivilce önleyici, yüz temizleyici birçok ürünün içerisinde bulunan organik bir moleküldür. Ciltteki fazla yağı temizleyici özelliğinin yanı sıra ölü derileri dökmede de çok etkilidir.
 • Bal: Balın sağlımıza faydaları şüphesiz ki saymakla bitmez. Cilt sağlığı için de durum farklı değildir. Bal doğal bir antibiyotiktir ve ciltte iltihaplanmalara neden olan bakterileri derinlemesine temizler. Gözeneklerin açılmasını sağlar. Cilt lekelerini giderir. Cildi ölü hücrelerden arındırırken yeni hücre oluşumunu destekler. Bu sayede yıpranmış cildi tedavi eder, yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırır. Yağ dengesini sağlar, cildi nemlendirir. Ağrı ve kaşıntıları rahatlatıcı etkisi bulunmaktadır.
 • Papatya yağı: İltihaplı cilt sorunlarını gidermede etkilidir. Cildi nemlendirir, yumuşatır. Ciltteki kızarıklıkları ve acıyı yok eder.
 • Lavanta yağı: Antiseptik özelliği ile bakterileri öldürücü; yanıkları ve yaraları iyileştirici etkisi vardır. Ciltteki kuruluğu, kızarıklığı ve kaşıntıyı giderir. Cildi besler, sağlıklı ve parlak görünüm kazandırır.
 • Itır yağı: İltihaplanmanın yol açtığı bütün hastalıkların tedavisinde kullanılabilir. Antibakteriyel etkisi ile cildi temizler, arındırır. Dokuları sıkılaştırır, ciltteki sarkmaları önler.
 • Okaliptüs yağı: Cilt tonundaki dalgalanmaları ve lekeleri giderir. Kuru ciltler için çok etkili bir nemlendiricidir. Ciltteki kaşıntıyı ve rahatsızlığı yok eder.

Resmi sitesi: www.psorifix.info

Psorifix kremin içeriğindeki her bir etken madde ciltte iltihaplanmaya neden olan bakterilerle savaşmada, cildi nemlendirme ve kaşıntısını gidermede ne işe yarar öğrendik. Gelelim maksimum etki için bu ürün nasıl kullanılır sorusunun cevabına. Ürün ılık suyla yıkanarak temiz bir havlu ile kurulanmış cilde günde iki defa uygulanır. Avuç içine alınan bir parça, kızarıklık ve kaşıntıların görüldüğü bölgeye masaj yaparak yedirilir. Üzerine herhangi bir şey örtülmeden kuruması beklenir. Günde iki defa yapılan düzenli uygulama sonucunda kaşıntı hissi yerini anında ferahlığa bırakırken, hücrelerin yenilenmesi ve doku değişiminin tamamlanması için gerekli yaklaşık 2-3 haftalık süre sonucunda ciltteki lekelerin de %92 oranında kaybolduğu görülecektir.

Sonuç olarak ürünün artıları ve tek eksisi nedir, sıralayalım:

 • Bu ürün sayesinde defalarca denediğiniz ama işe yaramayan ve her seferinde hastalığın nüksetmesine engel olamayan yöntemlerden sonsuza dek kurtulmak mümkün.
 • Kızarıklıkları kapatmak için kozmetikler ve güzellik merkezlerinden medet umarken paranızı ve zamanınızı boşa harcamaktan, bu esnada cildinize daha da zarar vermekten artık kurtuluyorsunuz.
 • Ancak bu ürün, sıradan ve etkisiz yöntemler gibi her köşe başında satılmıyor; yalnızca üreticinin resmi sitesinden sipariş edilebiliyor.

Psorifix – kullananların yorumları – forum – yorum

Dermatolojik ürünlerin etkililiği ile ilgili karar vermeden önce bilimsel çalışmaların sonuçları kadar o ürünü kullananların yorumları da dikkate alınmalı. Bu anlamda Psorifix kullananların yorumları oldukça olumlu.

Psorifix - kullananların yorumları - forum - yorum

Tahmin edileceği üzere, üzerinde en çok yorum yapılan soru ürün işe yarıyor mu sorusu. Cevap çok net. Evet, deneyenlerin %93’ü kızarıklık ve kaşıntı sorunlarını çözdüğünü belirterek ürünü cilt sağlığı ile ilgili forum sitelerinde birbirlerine tavsiye ediyor. Ayrıca yine ürünü uzun süreli kullananların yorumları da gösteriyor ki, Psorifix sedef rahatsızlığının zaman içinde tekrarlama ihtimalini de büyük ölçüde azaltıyor. Kremi 6 aydan uzun süreli kullananların %87’si bu süre içerisinde rahatsızlığın tekrarlanmadığını şeklinde yorum belirtmektedirler.

Psorifix – krem – fiyatı – orijinal – resmi sitesi – Türkiye

Psorifix - krem - fiyatı - orijinal - resmi sitesi - Türkiye

Psorifix fiyatı oldukça uygun bir krem. Diğer kozmetik ve estetik çözüm yöntemleri ile kıyaslandığında uygun ve ulaşılabilir fiyatı ile diğerlerinden ayrılıyor. Sedef tedavisinde çığır açan bu ürünün tek dezavantajı sadece resmi sitesi olan bu adresten temin edilebiliyor olması: www.psorifix.info.

Sitede Psorifix üzerine yapılan laboratuar çalışmalarının sonuçları, içeriği hakkında detaylı açıklama ve indirimli satış fiyatı ile ilgili bilgi bulmak mümkün. Unutmayın, sahtelerinden korunmak için orijinal krem yalnızca ürünün Türkiye yetkili satıcısından alınmalıdır.

Psorifix – sipariş – nerede satılır – satın al – eczane – amazon

Psorifix - sipariş - nerede satılır - satın al - eczane - amazonPsorifix hakkında en çok merak edilenlerden biri de nerede satılır sorusunun cevabı. Siz de sedefle mücadele etmekten yorulduysanız ve artık kalıcı bir çözüm için bu muhteşem ürün nerede bulunur diyorsanız cevap maalesef ne eczane ne de Amazon online alışveriş sitesinde.

Psorifix sipariş edebileceğiniz tek adresin ürünün sitesi olduğunu bir kere daha hatırlatmak isteriz. Üstelik sipariş için kredi kartı sahibi olmak ya da havale yapmak gerekmiyor. Nerede yaşıyor olursanız olun evinizin rahatlığında sipariş verebiliyor ve ürünü kapıda ödeme kolaylığı ile teslim alabiliyorsunuz. Siz de sedeften kalıcı olarak kurtulmak istiyorsanız, hemen şimdi satın alın.

Resmi sitesi: www.psorifix.info

Psorifix – şikayet – yan etkileri – ekşi

Psorifix tamamen doğal bileşiklerden oluşan bir üründür. Doğada ve vücudumuzda zaten var olan etken maddelerin doğru oranda ve maksimum fayda sağlayacak şekilde bir araya getirilmesiyle üretilmiştir. Dolayısıyla yan etkileri bulunmamaktadır. Bu nedenle hiçbir sitede Psorifix şikayet yorumlarına rastlamak mümkün değil. Bu ürün hakkında Ekşi sözlük sitesinde dahi şikayet bulunmuyorsa, ona kesinlikle güvenebilirsiniz demektir.

TEILEN

20 YORUMLAR

 1. Yüzümdeki ve ellerimdeki lekeler için birçok doktora göründüm. Her biri farklı kremler ve ilaçlar verdi. Hepsini de çok düzenli kullandım ama maalesef hiçbiri kaşıntıları azaltmak dışında bir etki göstermedi. Psorifix kremi ise yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. İlk kullanımımdan itibaren kaşıntılarım ve ağrılarım geçti. Zamanla lekelerin görünürlüğü de azaldı. Şu an çok hafif belli belirsiz izler var artık. Başkası söylese bunun olabileceğine asla inanmazdım.

 2. 19 yaşındayım. Küçüklüğümden beri yüzümdeki, kollarımdaki ve sırt bölgemdeki lekelerden çok çektim. Yaz sıcağında bile uzun kollu giysiler giyer, okuldaki hiçbir etkinliğe katılmazdım. Keşke Psorifix ile o zamanlarda tanışsaydım. 3 haftadır kullanıyorum ve lekeler sanki cildimden görünmez bir silgi ile siliniyor. Çok ama çok mutluyum.

 3. Allah kimsenin başına böyle bir rahatsızlık vermesin. Geceleri uykumdan uyandırıyordu kaşıntılar. Görünüşünün kötülüğü, herkesin vebalıymışım gibi kaçması da cabası. Şimdi sabah akşam sürüyorum bu kremi, bir ayda döküntülerim azaldı. İltihap ve kaşıntı hiç kalmadı.

   • Ben de sabırsızlanıp bunu dermatologuma sormuştum, yeni hücrelerin oluşması dokuların yenilenmesi için zaman lazımmış. 3-4 haftada anca düzelmeye başlar dedi. Biraz daha sabretmelisin Eren.

 4. Benim yüzümde ve saç diplerimdeki lekeler özellikle bahar döneminde ve yazın çok belirginleşiyordu. Bu lekelerle yaşamak, her sorana açıklama yapmak gerçekten çok sıkıntı verici bir şey. Yaşamayan bilemez. Açıkçası doktorların verdikleri kremler ve haplardan çare bulamadım. Çevremden ve internetten duyduğum kocakarı karışımlarını bile aktarlardan buldum, denedim. Hiçbiri sonuç vermiyordu ve ben artık kabullenmeye başlamıştım yenilgiyi. Sonra internette gezinirken Psorifix kremi gördüm. Dedikleri gibi sitelerinden sipariş verdim, iki günde geldi. Yaklaşık 1,5 aydır kullanıyorum ve inanın bir mucizeye tanık oldum resmen. Lekelerin belirginliği öyle azaldı ki. Kesinlikle kullanmaya devam edeceğim. Herkese de tavsiye ediyorum.

 5. Ben 13 yaşından beri sedef hastasıyım. Şu an yaşım 28. Bu kremi bana son gittiğim doktor önerdi. Kaşıntı ve pullanmalara hemen iyi geldi ama ikinci hafta bittiğinde daha lekelerde hiçbir değişiklik yoktu. Yine de sabrettim, kullanmaya devam ettim. İyi ki de etmişim, ikinci ayın sonundayım ve cildimin durumu asla tahmin bile edemeyeceğim kadar iyi.

 6. Ben yıllardır sedef hastasıyım. Artık öğrendim, üzüntü ve stres yaşadığımda belirtiler tavan yapıyor. Çok ilaçlar denedim ama lekeler ve kaşıntı azalıyor gibi olduysa da hiçbir zaman tamamen geçmedi. Şu an 1 aydır Psorifix kullanıyorum, ciddi anlamda etkili bir ürün olduğuna kanaat getirdim. Tamamen iyileşene kadar kullanmaya devam etmeyi planlıyorum.

 7. Gittiğim doktorlar dahi beni sedef hastalığının çaresi yok deyip geri gönderdiler. Sonra bir tavsiye ile bu kremi denemeye karar verdim. Şimdi buradan o doktorlara seslenmek istiyorum, sedef hastalığının çaresi var: Psorifix!

 8. Bu kremi 2 ay boyunca kullandım. Bu süre içerisinde lekelerim geçince bırakmıştım. Yaklaşık bir yıl hakikaten rahat ettim. Sonra yaşadığım bazı sıkıntılar sonucunda kızarıklık ve kaşıntılar yine başladı. Hemen bir kutu daha sipariş ettim. Şimdi yine iyiyim.

 9. Kremi dört aydır kullanıyorum. Hem kaşıntı ve pullanmalarım geçti, hem de lekelerimin belirginliği büyük ölçüde azaldı. Şimdi sadece güneş lekesi gibi silik duruyorlar. Ben memnunum ve tavsiye ederim.

 10. Oğlum için aldık, bir aydır düzenli kullanıyoruz. Yüzündeki lekeler nedeniyle çok içine kapanık bir çocuktu. Kızarıklıkların geçmeye başlamasıyla kendine güveni geldi. Ben kremden memnun kaldım, kullanmaya da devam edeceğim.

 11. Çocukluğumdan beri yaklaşık 15 yıldır sedef hastalığının sıkıntılarını yaşıyorum. Ben de çok doktorlara gittim bir umutla. Ama zaten verdikleri haplar ve kremler hep aynı oluyor. Bir faydasını da görmedim onların. Tamam kaşıntıyı alıyor ama lekeleri gidermiyorlar. Bir forum sitesinde okudum bu kremi. Son bir umut denemek istedim. Üç ay oldu kullanıyorum, lekelerden kurtulduğuma ben bile inanamıyorum. Her gün yüzümü inceliyorum aynada. Bunca yıl nerdeymiş bu krem diye düşünmekten de alamıyorum kendimi. Hastalık tekrarlamasın diye kullanmaya devam etmeyi düşünüyorum bir süre daha.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

+ 76 = 77