Pil’aten Black Mask – Maske peel-off için akne vulgaris / sivilce

Pil'aten Black Mask - Maske peel-off için akne vulgaris sivilce
Rate this post

Black Mask marka Pil’atina (Missha Cosmetics) – bu, şüphesiz, en ilginç kozmetik, kiminle karşı karşıya son zamanlarda. Bilinen akne, komedon ve genişlemiş gözenekleri yok kıyafet bizim cilt cazibesi, bu nedenle onlardan kurtulmak. Her kim çalıştı, kim bilir, ancak, bu kolay değil … neyse ki, bulmak için asya kozmetik – ve bu durumda kore.

Hakkında, siyah, mürekkep, maske peel-off redukującej siyah nokta ve whiteheads naczytałam gerçekten çok iyi, bu yüzden çok istedim onu var. Her şeyden önce kontrol etmek istedim, gerçekten o, böyle ruhani bir eylem.

Kapasite & satın almak için nerede ve ne kadar?

Kapasite & satın almak için nerede ve ne kadar

Black Mask satın alınabilir bir plastik tüp hacmi 60 ml veya küçük şeklinde, kilkumililitrowych örnekleri hizmet veren tek uygulama. Ortalama fiyat tam boyutlu bir ambalaj ise, onu satın alabilirsiniz, sitede Dresslink ya gidip, orada fiyat var anlaşmazlıkları dağılım 😉 Maske getirildi bana karton kutu – fotoğraflar. Delik tüp oldu, ayrıca, güvenli bir şekilde akordeon (yumruk, ben çekimden önce), yani kara kız değil yani, kendi özellikleri ve zasychała paketi. Açtıktan sonra oldukça nadir olarak bu tür bir eğitim var, ama sızı parmaklarının arasından, böylece herhangi bir sorun olmadan mümkün oldu yüzünüze uygulayın. Kokusu var, hoş – nazik-bitkisel.

Sonuç – yüz maskesi

Sonuç - yüz maskesiSon iki hafta içinde bende onun yüzünde 4 kat. O zaman yoktu bende herhangi bir tahriş veya kızarıklık. Patladı bile duygu olmadan yanma. Maske uygulandığında kişi zastygała tam 10 dakika boyunca, bu sayede onu rahatlatmak için mümkün oldu yüz tek parça.

Siyah dol maske kaldı “dışında alınan bir kişinin” akne. Tabii ki, bu “çekme” zarar yok ve zarar yok, yani sorun yok 🙂 Sonra 4 uygulamalarda fark ettim çok büyük bir değişiklik büyük bir kısmı siyah noktalar gitti ve gözenekleri çelik, hemen hemen görünmez, çünkü ne deri çok daha iyi görünüyor. Peçete kaldı çok kuru derileri, peel-off-bu alternatif için peeling. Ayrıca, ben fark etmedim, bu maske przesuszyła bana yüzünün rengi gibi – bu durumda alkollü peel-off dj olan Siyah Maske gerekir. Peki ben başka eklemek – sadece bir tavsiye!

TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

29 − 22 =