Onycosolve – sprey – fiyati – orjinal – nedir – kullananlar yorumları – forum – Türkiye – eczane

onycosolve

4.4/5 - (20 votes)

Cilt bakımı denilince aklımıza ilk olarak yüzümüz ya da ellerimiz gelir. Tüm ağırlığımızı taşıyan ve gün boyu ayakkabıların içine hapsolan ayaklarımız ise genellikle büyük bir çoğunluğumuzca ihmal edilir. Ne yazık ki bu ihmalin sonucu kolayca sıkıntılı bir sürece dönüşebilir. Tahriş, ağrı, kaşıntı ve kokuya neden olan ayak ve tırnak mantarları vücuda çok çeşitli yollarla girer.

Yüzme havuzu, küvet, banyo zeminlerinden ya da ortak kullanılan terlik, çorap, havlu ve ayakkabıdan bulaşabilir. Bulaşma için tokalaşma gibi bir temas bile yeterlidir. Bir kere derinin altına nüfuz eden bu organizmalardan kurtulmak ise oldukça zor olur. Zamanında doğru müdahale yapılmadığı takdirde kısa sürede ayağın ve tırnakların tamamını sarabilir. Uygulanan geleneksel tedaviler mantarın belirtilerini ve ilerlemesini geçici olarak durdursa da kişinin bağışıklık sistemi zayıfladığında hastalık yeniden ortaya çıkar. Ülkemizde en az 14 milyon insanın ayak mantarından muzdarip olduğu sanılmaktadır.

Peki bu rahatsızlıktan kalıcı olarak kurtulmanın çaresi nedir? Onycosolve 19 ülkede dermatologlar tarafından onaylanmış, bitkisel formüllü sprey formunda bir ürün. Kullananların yorumları ürünün düzenli uygulanması sonucunda %98 oranında kalıcı iyileşme sağlanabildiğini gösteriyor. Tüm dünyada milyonlarca insana çare olan bu ürün uygun fiyatı ile şimdi Türkiye içerisinde de satışa sunuluyor.

Onycosolve – sprey – nedir – ne işe yarar – nasıl kullanılır – uygulanır

Onycosolve - sprey - nedir - ne işe yarar - nasıl kullanılır - uygulanırMantara neden olan parazitler çok dirençlidir. Derinin ve tırnakların altına yerleşerek dokularımızla beslenmeye başlarlar. Bu esnada dokularda çatlaklar, kaşıntı, ağrı ve hoş olmayan kokulara neden olurlar. Kimi zaman mantar ile enfekte olmuş tırnaklar beslenemeyerek düşer ya da operasyonla alınması gereği doğar. Mantara karşı kullanılan antifungal kremler tedavi süresince belirtileri ortadan kaldırsa da parazitlerin vücudunuzu terk etmesini sağlayamaz. Kimyasal içerikli kremler yalnızca parazitlerle savaşmaya odaklıdır. Ancak parazitler kimyasal formüller ile karşı karşıya kaldığında kendilerini, şartlar düzeldiğinde yeniden harekete geçmek üzere kolayca uyku durumuna alırlar. İlaç kullanımı sona erdiğinde ise yeniden yayılmaya başlarlar. Bu nedenle vakaların %88’inde tedavi kesildikten sonra en fazla 1 yıl içerisinde hastalığın tekrarladığı görülmektedir.

Tüm dünyada mantar tedavisinde çığır açan, dermatologların tavsiye ettiği Onycosolve nedir? Dokulardaki hasarı gidererek parazitlerin yaşamayacağı sağlıklı bir ortam oluşturmaya yarayan sprey formunda bir üründür. Peki bu ürün ne işe yarar? Bitkisel içerikli formülü kaşıntı ve terlemeyi anında giderir. Mantara sebep olan parazitlerin yaşama alanlarını yok ederek mantardan kalıcı olarak kurtulmayı sağlar. İçerisinde meşe kabuğu özü, melek otu yağı, adaçayı yağı ve çay ağacı yağı bulunur.

Gelin bu ürün nasıl kullanılır, bileşimindeki maddelerin tedaviye etkisi nedir daha yakından inceleyelim:

 • Meşe Kabuğu Özü: Tannik asit olarak da bilinen tanen bileşiği içerir. Tanen, yumuşak dokuları sıkılaştırıcı ve iltihaptan arındırıcı özelliği ile bilinir. Parazitlerin yaşam alanlarını yok eder. Temizlenen mukoza bir süre sonra yerini yeni oluşan sağlıklı dokuya bırakır. Parazitlerin yok olması ile koku ve kaşıntıyı da ortadan kaldırır.
 • Melek Otu Yağı: Çok zengin ve etkili bir kimyasal formüle sahiptir. İçerisinde tanen, lactone, furanokumarinler, fitosteroller ve çeşitli asitler bulunur. Yumuşak dokuların enfeksiyonlardan arındırılmasında etkin olarak görev alır. Orta Çağda veba tedavisinde dahi kullanıldığı bilinmektedir.
 • Adaçayı Yağı: Tahrişe neden olan kaşıntılı cilt hastalıklarının tedavisinde etkilidir. Dokularda hidrokortizon benzeri bir etki yaratarak kızarıklığı ve pullanmayı giderir. Doku çatlaklarını iyileştirir.
 • Çay Ağacı Yağı: Antiseptik özelliğinden dolayı dezenfektan olarak kullanılır. Dokuları virüslerden ve parazitlerden temizler. İltihaplanmaları gidermede etkilidir.

Onycosolve içerisindeki bu maddeler önce dokuları parazitlerden temizler, ardından bir daha mantar oluşumuna meydan vermeyecek şekilde onları güçlendirir. Bu sayede mantarın tekrarlanma olasılığını ortadan kaldırır. Toronto Üniversitesi’nde 25-78 yaş arası 200 gönüllü üzerinde yapılan çalışmalar, bu mucize sprey ile 2-3 uygulama sonrasında kaşıntı ve kokunun tamamen kaybolduğunu göstermektedir. Düzenli kullanımda ise hastalığın yayılma durumuna bağlı olarak 2 ila 5 hafta içerisinde tırnak ve cilt dokusunda belirgin iyileşme sağlandığı görülmüştür.

Gelelim etkili bir tedavi süreci için ürün ne sıklıkta ve nasıl kullanılır sorularının cevabına. Öncelikle cilt ılık su ile yıkanır ve yumuşak bir havlu ile tahriş etmeden kurulanır. Ardından solüsyon ayak tabanları, tırnaklar ve parmak aralarına uygulanır ve masaj yaparak cildin tarafından emilmesi sağlanır. Bu uygulama günde 2 kere yapılmalıdır.

Ürünün diğer mantar tedavi yöntemlerine kıyasla artı ve eksileri nedir?

 • Geleneksel ilaç tedavileri mantar hastalığının tedavisinde kalıcı bir çözüm sağlayamamaktadır. Yalnızca koku ve kaşıntıyı gidermekte ancak parazitlerin varlığını ortadan kaldıramamaktadırlar. Oysa iltihapların tedavisinde çok önemli rol oynayan bileşikleri barındıran bu ürün ile yapılan tedavi hem çok kısa sürede sonuç vermekte hem de sonlandırıldığında yeniden mantar oluşumu görülmemektedir.
 • Solüsyonun hoş ve ferahlatıcı bir kokusu var. Cildinizi temizlerken bir yandan da nemlendirerek bakım yapıyor. Ayaklarınızdaki ferahlatıcı etkisini çok seveceksiniz.
 • Solüsyonun bileşimi patentlidir ve tek bir firma tarafından üretilmektedir. Bu nedenle diğer yöntemler gibi yaygın olarak bulunmamakta, yalnızca üreticinin sitesi aracılığıyla satışa sunulmaktadır.

Resmi sitesi: www.onycosolve.com

Onycosolve – kullananların yorumları – forum – yorum

onycosolveCilt rahatsızlıkları ile ilgili forum sitelerinde ürün ile ilgili detaylı değerlendirmeler ve çok sayıda yorum yer alıyor. Kullananların yorumları içerisinde en çok merak edilen, bu bitkisel içerik gerçekten işe yarıyor mu sorusunun cevabı oluyor. Onycosolve kullananların yorumları ürünün mantar tedavisinde yaygın olarak tercih edildiğini ve deneyenlerin sonuçlardan memnun kaldıklarını gösteriyor.

Kullanıcılar daha önce diğer yöntemler ile tedavi etmeye çalıştıkları mantar hastalığının tedavi sonlandırıldığında en fazla 3-5 hafta içerisinde yeniden baş gösterdiği, oysa Onycosolve ile yalnızca kaşıntı, döküntü ve kokudan değil; mantara neden olan parazitlerden de kalıcı olarak kurtuldukları yönünde yorum yapıyorlar. Kullananların yorumları olumlu ve bilimsel araştırmaların sonuçlarını doğrular nitelikte.

Onycosolve – fiyatı – orijinal – resmi sitesi – Türkiye

Onycosolve - fiyati - orjinal - resmi sitesi - TürkiyeForumlarda yer alan olumlu değerlendirmeler ve her geçen gün daha çok dermatologun ürünü tavsiye eder olması ile birçok kişinin aklında bu sprey ne kadar sorusu beliriyor doğal olarak. Onycosolve fiyatı ile diğer geleneksel tedavi yöntemlerinden çok daha avantajlı. Ancak ürün patentli ve Türkiye sınırları içerisinde satışı yalnızca üretici firmanın resmi sitesi aracılığı ile yapılıyor. Sitede Onycosolve ile ilgili yapılan bilimsel araştırmaların sonuçları, ISO kalite standartlarına uygunluğunu gösterir sertifika bilgileri ve fiyatı hakkında detaylı açıklama bulmak mümkün. Taklitlerinden sakınmak ve orijinal ürüne sahip olmak için ürünü kendi sitesinden aldığınızdan emin olmalısınız: www.onycosolve.com. Siteyi düzenli olarak ziyaret ettiğiniz takdirde sık sık yaptıkları promosyonlar ile en uygun fiyatı yakalamanız da mümkün olacaktır.

Onycosolve – nerede bulunur – sipariş – nerede satılır – satın al – eczane – amazon

Onycosolve - nerede bulunur - sipariş - nerede satılır - satın al - eczane - amazonOnycosolve hakkında en çok merak edilenlerden birisi de nerede bulunur sorusunun cevabı. Siz de mantardan kalıcı olarak kurtulmak istiyor ve bu solüsyon nerede bulunur diyorsanız cevabı ne yazık ki eczane ya da Amazon alışveriş sitesi değil. Peki mantarı çözümsüz bir hastalık olmaktan çıkaran bu mucizevi buluş nerede satılır? Ürünün onlarca sahtesi daha şimdiden etrafı sarmış durumda. Oysa Onycosolve sipariş edebileceğiniz tek adres üretici firmanın kendi internet sitesi.

Üstelik sipariş için bir kredi kartına sahip olmanız ya da havale gibi banka işlemleri ile uğraşmanız gerekmiyor. Nerede yaşıyor olursanız olsun ürünü kapıda ödeme güvencesi ile sipariş vermeniz mümkün. Şimdi promosyonlu fiyatıyla satın alın: www.onycosolve.com.

Resmi sitesi: www.onycosolve.com

Onycosolve – şikayet – yan etkileri

Onycosolve - şikayet - yan etkileriOnycosolve mantar hastalığının tedavisinde doğadan ilham alıyor. Tamamen bitkisel içerikli bir formüle sahip. Herhangi bir kimyasal, alerjen ya da paraben içermiyor. Yan etkileri yok ve kadın erkek, genç yaşlı herkesin kullanımına uygun bir ürün. Kullananların %96’sı ürünü internette ve çevresinde tavsiye ettiğini belirtiyor. Dolayısıyla Onycosolve şikayet almayan bir ürün olarak dikkat çekiyor.

Avrupa’da dermatologlar tarafından hastalarına reçete edilen bu solüsyon ile ilgili en büyük şikayet ilaç endüstrisinden geliyor. Doğal ve bitkisel ürünlerin hem kâr marjlarını azaltıyor olması hem de hastalıkları kalıcı olarak çözüyor olması ilaç firmalarını rahatsız ediyor.

TEILEN

13 YORUMLAR

 1. Onycosolve kullanmadan önce ayaklarımın kokusu ve mantar yüzünden sararmış ve şekli bozulmuş tırnaklarım nedeniyle yaz aylarının gelmesini hiç istemiyordum. Açık ayakkabı giyemediğim için ayaklarım terliyordu ve ıslak kaldıkça mantardan kurtulmam iyice imkansız hale geliyordu. Benzer sorunları yaşayan ablam sayesinde bu spreyi kullanmaya başladım. 5 hafta içerisinde tırnaklarım uzadıkça görünümü düzelmeye başladı. Mantarın izleri tamamen temizleninceye kadar kullanmaya devam ettim ve şimdi artık yazın gelmesi benim için hiç sorun değil.

 2. Topuklarımdaki derin çatlakların ve sarılığın mantar olduğundan haberim yoktu. Ve ben sorunu sadece ayaklarımı daha çok nemlendirmeye çalışarak çözmeye çalışıyordum. Bir arkadaşımın görüp uyarmasıyla dermatologa gittim ancak verdiği krem sorunu gidermedi. İnternette bitkisel bir çare ararken bu spreyi gördüm ve denemeye karar verdim. Çok hoş ve ferah bir kokusu var. Yağlı bir his bırakmıyor. Birkaç kullanımdan sonra topuklarım daha yumuşak ve sağlıklı oldu. Mantarı yayılmadan önleyebildiğim için çok memnunum.

 3. Satış mümessiliyim. Ömrüm yollarda geçiyor. Dolayısıyla günün en az 18 saati ayaklarım ayakkabı içinde kalıyor. Uzun yıllardır mantar sorunuyla boğuşuyordum. Doktorların verdiği kremler maalesef yalnızca sürdüğüm zaman etkili oluyordu. Uzun vadede parmaklarımdaki kaşıntıyı ve döküntüleri geçirmiyordu. Sonra Onycosolve ilanlarını gördüm ve kullanmaya başladım. İlk kullanımdan itibaren kaşıntılarımı giderdi. İşe yaradığını görünce her fırsatta kullanmaya devam ettim ve 2 ay gibi bir süre sonunda ayaklarım hiç olmadıkları kadar sağlıklıydı. O zamandan beri mantar hiç tekrar nüksetmedi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 4. Liseyi yatılı okulda okudum ve mantar bana o zamanlardan hediye kaldı. Önce ayaklarımı temiz tutmakla kendi kendine geçer sandım ve önemsemedim. Tırnaklarım sararıp kalınlaştığında ve ayakkabılar ayağımı acıtmaya başladığında çok büyük hata yaptığımı anladım. Gittiğim dermatolog tırnağımın çekilmesi gerektiğini söyledi. Acı eşiğim çok yüksek olmadığından öyle bir operasyon yaptırmadım ve derhal bir çare arayışına girdim. Nette gördüğüm Onycosolve spreyi kullanmaya başladıktan 4 hafta sonra sorunlu tırnağımın yerine dipten sağlıklısı geldiğini gördüm. Şu an üzerinden 2 ay geçti ve hiçbir sıkıntım kalmadı.

 5. Ben bu spreyin methini bir arkadaşımdan duydum. Benim de ayağımda mantar var. Kaşıntı ve koku yapıyor. Orijinal olanını nereden satın alabileceğimizi paylaşırsanız sevinirim.

 6. Ayağımdaki mantar sorunundan çok çektim. Olur olmaz yerde kaşınıyor, zor durumda bırakıyordu. Kötü görüntü ve kokusu da cabası. Eşim bir arkadaşından duyup almış Onycosolve spreyi. Üç haftadır kullanıyorum. Hem kötü kokudan kurtuldum hem de cildimin iyileşmeye başladığını fark ediyorum.

 7. Ofiste çalışıyorum ve her gün topuklu ayakkabı giyiyorum. Fakat artık ayaklarımın hali içler acısı. Bütün gün ayakkabının içinde mahvoluyor. Havasızlıktan topuk derim kalınlaştı, parmaklarımın arası nemli ve acıyor. Beş günce önce sipariş verdim, üç gündür de kullanıyorum. Ayaklarımda müthiş bir yumuşama ve rahatlama var. Ben oldukça memnun kaldım.

 8. Hamile olduğum için ilaç özelliği olan kremleri kullanmaktan çekiniyorum. Ancak ayaklarımdaki kaşıntı ve acı da dayanılmaz. Ben bitkisel olduğu için tercih ettim Onycosolve spreyi. Bayağı da hoşuma gitti. Kaşıntı ve koku sorunumu kökten çözdü. Benim gibi kimyasal ürünler kullanmaktan kaçınanlara tavsiye ederim.

 9. Diş doktoruyum, bütün günüm ayakta geçiyor. Ayağınızda mantar varsa bunun ne demek olduğunu daha iyi anlarsınız. Bir yandan kaşıntı bir yandan tırnak batması resmen çıldırtıyordu beni. Bir doktor arkadaşım kendisi de kullandığını söyleyerek bu spreyi önerdi. Gerçekten de ilk sürüşümden itibaren kaşıntıyı bıçak gibi kesti. Şu an 2 hafta oldu kullanmaya başlayalı ve cildimdeki kalınlaşmalar pul pul döküldü, yerini yumuşak bir dokuya bırakmaya başladı. Sanırım bu sefer mantardan gerçekten kurtulacağım.

 10. Çok uzun zamandır mantar sorunum vardı. Denediğim hiçbir krem, ilaç ya da bakım işe yaramadı. Hep geçer gibi oldu ama kullanmayı bıraktığımda zaman içerisinde mantarın geri geldiğini gördüm. Artık umudumu kesmiştim ki bu spreye rastladım. Her gün 3-4 kere masaj yaparak ayaklarıma sürdüm ve 6 hafta sonra ayaklarım bebek ayağı gibi oldu. Bir başkası söylese inanmazdım. Bu sprey inanılmaz etkili.

 11. Ayaklarımda çocukluğumdan beri var olan mantar probleminden Onycosolve ile kurtuldum. Yıllarca sirke, karbonat gibi kocakarı yöntemlerinden çeşit çeşit kremlere kadar denemediğim şey kalmadı. Bir süre kurtulsam da kremleri kullanmayı kestiğimde sararma ve çatlaklar hep tekrarlıyordu. En sonunda bu spreyi gördüm ve denemeye karar verdim. Kısa zamanda etkisini gösterdi. Çok memnunum ve herkese tavsiye ederim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

7 + 2 =