Onycosolve – sprey – fiyati – orjinal – nedir – kullananlar yorumları – forum – Türkiye – eczane

onycosolve

4.4/5 - (21 votes)

Cilt bakımı denilince aklımıza ilk olarak yüzümüz ya da ellerimiz gelir. Tüm ağırlığımızı taşıyan ve gün boyu ayakkabıların içine hapsolan ayaklarımız ise genellikle büyük bir çoğunluğumuzca ihmal edilir. Ne yazık ki bu ihmalin sonucu kolayca sıkıntılı bir sürece dönüşebilir. Tahriş, ağrı, kaşıntı ve kokuya neden olan ayak ve tırnak mantarları vücuda çok çeşitli yollarla girer.

Yüzme havuzu, küvet, banyo zeminlerinden ya da ortak kullanılan terlik, çorap, havlu ve ayakkabıdan bulaşabilir. Bulaşma için tokalaşma gibi bir temas bile yeterlidir. Bir kere derinin altına nüfuz eden bu organizmalardan kurtulmak ise oldukça zor olur. Zamanında doğru müdahale yapılmadığı takdirde kısa sürede ayağın ve tırnakların tamamını sarabilir. Uygulanan geleneksel tedaviler mantarın belirtilerini ve ilerlemesini geçici olarak durdursa da kişinin bağışıklık sistemi zayıfladığında hastalık yeniden ortaya çıkar. Ülkemizde en az 14 milyon insanın ayak mantarından muzdarip olduğu sanılmaktadır.

Peki bu rahatsızlıktan kalıcı olarak kurtulmanın çaresi nedir? Onycosolve 19 ülkede dermatologlar tarafından onaylanmış, bitkisel formüllü sprey formunda bir ürün. Kullananların yorumları ürünün düzenli uygulanması sonucunda %98 oranında kalıcı iyileşme sağlanabildiğini gösteriyor. Tüm dünyada milyonlarca insana çare olan bu ürün uygun fiyatı ile şimdi Türkiye içerisinde de satışa sunuluyor.

Onycosolve – sprey – nedir – ne işe yarar – nasıl kullanılır – uygulanır

Onycosolve - sprey - nedir - ne işe yarar - nasıl kullanılır - uygulanırMantara neden olan parazitler çok dirençlidir. Derinin ve tırnakların altına yerleşerek dokularımızla beslenmeye başlarlar. Bu esnada dokularda çatlaklar, kaşıntı, ağrı ve hoş olmayan kokulara neden olurlar. Kimi zaman mantar ile enfekte olmuş tırnaklar beslenemeyerek düşer ya da operasyonla alınması gereği doğar. Mantara karşı kullanılan antifungal kremler tedavi süresince belirtileri ortadan kaldırsa da parazitlerin vücudunuzu terk etmesini sağlayamaz. Kimyasal içerikli kremler yalnızca parazitlerle savaşmaya odaklıdır. Ancak parazitler kimyasal formüller ile karşı karşıya kaldığında kendilerini, şartlar düzeldiğinde yeniden harekete geçmek üzere kolayca uyku durumuna alırlar. İlaç kullanımı sona erdiğinde ise yeniden yayılmaya başlarlar. Bu nedenle vakaların %88’inde tedavi kesildikten sonra en fazla 1 yıl içerisinde hastalığın tekrarladığı görülmektedir.

Tüm dünyada mantar tedavisinde çığır açan, dermatologların tavsiye ettiği Onycosolve nedir? Dokulardaki hasarı gidererek parazitlerin yaşamayacağı sağlıklı bir ortam oluşturmaya yarayan sprey formunda bir üründür. Peki bu ürün ne işe yarar? Bitkisel içerikli formülü kaşıntı ve terlemeyi anında giderir. Mantara sebep olan parazitlerin yaşama alanlarını yok ederek mantardan kalıcı olarak kurtulmayı sağlar. İçerisinde meşe kabuğu özü, melek otu yağı, adaçayı yağı ve çay ağacı yağı bulunur.

Gelin bu ürün nasıl kullanılır, bileşimindeki maddelerin tedaviye etkisi nedir daha yakından inceleyelim:

  • Meşe Kabuğu Özü: Tannik asit olarak da bilinen tanen bileşiği içerir. Tanen, yumuşak dokuları sıkılaştırıcı ve iltihaptan arındırıcı özelliği ile bilinir. Parazitlerin yaşam alanlarını yok eder. Temizlenen mukoza bir süre sonra yerini yeni oluşan sağlıklı dokuya bırakır. Parazitlerin yok olması ile koku ve kaşıntıyı da ortadan kaldırır.
  • Melek Otu Yağı: Çok zengin ve etkili bir kimyasal formüle sahiptir. İçerisinde tanen, lactone, furanokumarinler, fitosteroller ve çeşitli asitler bulunur. Yumuşak dokuların enfeksiyonlardan arındırılmasında etkin olarak görev alır. Orta Çağda veba tedavisinde dahi kullanıldığı bilinmektedir.
  • Adaçayı Yağı: Tahrişe neden olan kaşıntılı cilt hastalıklarının tedavisinde etkilidir. Dokularda hidrokortizon benzeri bir etki yaratarak kızarıklığı ve pullanmayı giderir. Doku çatlaklarını iyileştirir.
  • Çay Ağacı Yağı: Antiseptik özelliğinden dolayı dezenfektan olarak kullanılır. Dokuları virüslerden ve parazitlerden temizler. İltihaplanmaları gidermede etkilidir.

Onycosolve içerisindeki bu maddeler önce dokuları parazitlerden temizler, ardından bir daha mantar oluşumuna meydan vermeyecek şekilde onları güçlendirir. Bu sayede mantarın tekrarlanma olasılığını ortadan kaldırır. Toronto Üniversitesi’nde 25-78 yaş arası 200 gönüllü üzerinde yapılan çalışmalar, bu mucize sprey ile 2-3 uygulama sonrasında kaşıntı ve kokunun tamamen kaybolduğunu göstermektedir. Düzenli kullanımda ise hastalığın yayılma durumuna bağlı olarak 2 ila 5 hafta içerisinde tırnak ve cilt dokusunda belirgin iyileşme sağlandığı görülmüştür.

Gelelim etkili bir tedavi süreci için ürün ne sıklıkta ve nasıl kullanılır sorularının cevabına. Öncelikle cilt ılık su ile yıkanır ve yumuşak bir havlu ile tahriş etmeden kurulanır. Ardından solüsyon ayak tabanları, tırnaklar ve parmak aralarına uygulanır ve masaj yaparak cildin tarafından emilmesi sağlanır. Bu uygulama günde 2 kere yapılmalıdır.

Ürünün diğer mantar tedavi yöntemlerine kıyasla artı ve eksileri nedir?

  • Geleneksel ilaç tedavileri mantar hastalığının tedavisinde kalıcı bir çözüm sağlayamamaktadır. Yalnızca koku ve kaşıntıyı gidermekte ancak parazitlerin varlığını ortadan kaldıramamaktadırlar. Oysa iltihapların tedavisinde çok önemli rol oynayan bileşikleri barındıran bu ürün ile yapılan tedavi hem çok kısa sürede sonuç vermekte hem de sonlandırıldığında yeniden mantar oluşumu görülmemektedir.
  • Solüsyonun hoş ve ferahlatıcı bir kokusu var. Cildinizi temizlerken bir yandan da nemlendirerek bakım yapıyor. Ayaklarınızdaki ferahlatıcı etkisini çok seveceksiniz.
  • Solüsyonun bileşimi patentlidir ve tek bir firma tarafından üretilmektedir. Bu nedenle diğer yöntemler gibi yaygın olarak bulunmamakta, yalnızca üreticinin sitesi aracılığıyla satışa sunulmaktadır.

Resmi sitesi: www.onycosolve.com

Onycosolve – kullananların yorumları – forum – yorum

onycosolveCilt rahatsızlıkları ile ilgili forum sitelerinde ürün ile ilgili detaylı değerlendirmeler ve çok sayıda yorum yer alıyor. Kullananların yorumları içerisinde en çok merak edilen, bu bitkisel içerik gerçekten işe yarıyor mu sorusunun cevabı oluyor. Onycosolve kullananların yorumları ürünün mantar tedavisinde yaygın olarak tercih edildiğini ve deneyenlerin sonuçlardan memnun kaldıklarını gösteriyor.

Kullanıcılar daha önce diğer yöntemler ile tedavi etmeye çalıştıkları mantar hastalığının tedavi sonlandırıldığında en fazla 3-5 hafta içerisinde yeniden baş gösterdiği, oysa Onycosolve ile yalnızca kaşıntı, döküntü ve kokudan değil; mantara neden olan parazitlerden de kalıcı olarak kurtuldukları yönünde yorum yapıyorlar. Kullananların yorumları olumlu ve bilimsel araştırmaların sonuçlarını doğrular nitelikte.

Onycosolve – fiyatı – orijinal – resmi sitesi – Türkiye

Onycosolve - fiyati - orjinal - resmi sitesi - TürkiyeForumlarda yer alan olumlu değerlendirmeler ve her geçen gün daha çok dermatologun ürünü tavsiye eder olması ile birçok kişinin aklında bu sprey ne kadar sorusu beliriyor doğal olarak. Onycosolve fiyatı ile diğer geleneksel tedavi yöntemlerinden çok daha avantajlı. Ancak ürün patentli ve Türkiye sınırları içerisinde satışı yalnızca üretici firmanın resmi sitesi aracılığı ile yapılıyor. Sitede Onycosolve ile ilgili yapılan bilimsel araştırmaların sonuçları, ISO kalite standartlarına uygunluğunu gösterir sertifika bilgileri ve fiyatı hakkında detaylı açıklama bulmak mümkün. Taklitlerinden sakınmak ve orijinal ürüne sahip olmak için ürünü kendi sitesinden aldığınızdan emin olmalısınız: www.onycosolve.com. Siteyi düzenli olarak ziyaret ettiğiniz takdirde sık sık yaptıkları promosyonlar ile en uygun fiyatı yakalamanız da mümkün olacaktır.

Onycosolve – nerede bulunur – sipariş – nerede satılır – satın al – eczane – amazon

Onycosolve - nerede bulunur - sipariş - nerede satılır - satın al - eczane - amazonOnycosolve hakkında en çok merak edilenlerden birisi de nerede bulunur sorusunun cevabı. Siz de mantardan kalıcı olarak kurtulmak istiyor ve bu solüsyon nerede bulunur diyorsanız cevabı ne yazık ki eczane ya da Amazon alışveriş sitesi değil. Peki mantarı çözümsüz bir hastalık olmaktan çıkaran bu mucizevi buluş nerede satılır? Ürünün onlarca sahtesi daha şimdiden etrafı sarmış durumda. Oysa Onycosolve sipariş edebileceğiniz tek adres üretici firmanın kendi internet sitesi.

Üstelik sipariş için bir kredi kartına sahip olmanız ya da havale gibi banka işlemleri ile uğraşmanız gerekmiyor. Nerede yaşıyor olursanız olsun ürünü kapıda ödeme güvencesi ile sipariş vermeniz mümkün. Şimdi promosyonlu fiyatıyla satın alın: www.onycosolve.com.

Resmi sitesi: www.onycosolve.com

Onycosolve – şikayet – yan etkileri

Onycosolve - şikayet - yan etkileriOnycosolve mantar hastalığının tedavisinde doğadan ilham alıyor. Tamamen bitkisel içerikli bir formüle sahip. Herhangi bir kimyasal, alerjen ya da paraben içermiyor. Yan etkileri yok ve kadın erkek, genç yaşlı herkesin kullanımına uygun bir ürün. Kullananların %96’sı ürünü internette ve çevresinde tavsiye ettiğini belirtiyor. Dolayısıyla Onycosolve şikayet almayan bir ürün olarak dikkat çekiyor.

Avrupa’da dermatologlar tarafından hastalarına reçete edilen bu solüsyon ile ilgili en büyük şikayet ilaç endüstrisinden geliyor. Doğal ve bitkisel ürünlerin hem kâr marjlarını azaltıyor olması hem de hastalıkları kalıcı olarak çözüyor olması ilaç firmalarını rahatsız ediyor.

TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

÷ 6 = 1