NewAge cream – nedir – eczane – fiyatı – kullananların yorumları – forum – orijinal

newage-cream

4.4/5 - (17 votes)

Yaşlanma kaçınılmaz bir süreç. Ancak her kadın bu süreci farklı yaşar. Göz çevresindeki ilk çizgiler kiminde daha yirmili yaşların başında oluşurken, kimisi ellili yaşlarda bile ne kadar genç göründüğü ile ilgili iltifatları kabul eder. Bu süreci herkes için bu kadar farklı yapan nedir? Cilt yaşlanması hem iç hem de çevresel faktörlere bağlıdır. İç faktörler genetik yapımıza bağlıdır ve değiştirilemez. Ancak bunlar yaşlanmayı etkileyen faktörlerin yalnızca %20’sini oluşturur.

Yaşlanma hızında en büyük pay ise çevresel faktörlerindir. Bunlar güneş ışığına maruz kalma, kötü beslenme, alkol ve sigara kullanımı, stres ve yanlış kozmetik uygulamalar olarak sıralanabilir. Oysa bazı önlemler alarak çevresel faktörlere bağlı yaşlanmayı yavaşlatmak mümkündür. Yeter ki cildinizin neye ihtiyacı olduğunu bilin ve onu doğru ürünler ile besleyin.

NewAge cream biyoaktif katkılı yaşlanma karşıtı bir kremdir. Göz çevrenizi nemlendirirken kırışıklıkların arasını doldurarak görünürlüklerini azaltır. Cildinizi derinlemesine besler ve yeni çizgilerin oluşmasını önler. Kremi düzenli kullananların yorumları göz çevresinde %95 oranında daha iyi bir görünüme kavuştuklarını göstermektedir. Bu muhteşem krem hesaplı fiyatı ile şimdi Türkiye kullanıcılarının da hizmetinde.

NewAge cream – nedir – ne işe yarar – nasıl kullanılır – uygulanır

Newage cream - nedir - zararları - ne kadar - nasıl kullanılırYüzümüz ruhumuza açılan bir penceredir. Bu pencereden bakıldığında da ilk dikkati çeken gözler olur. Eğer sağlıklı, parlak ve çizgileri olmayan bir göz çevresine sahipseniz olduğunuzdan çok daha genç görünürsünüz. NewAge cream nedir? Ana etken maddeleri hyalüronik asit ve kollajen proteini olan ve göz çevresinde mucizeler yaratan bir kremdir. Bu yaşlanma karşıtı kremin içeriğinde hyalüronik asit ve kollajen proteininin yanı sıra yulaf yağı ve buğday özü yağı bulunur.

Bu krem nasıl kullanılır sorusunun cevabını vermeden önce içeriğindeki bileşenlerin etkileri nedir inceleyelim:

 • Hyalüronik asit: Vücudumuz tarafından doğal olarak üretilen bir bileşiktir ve kendi hacminin onlarca katı kadar su tutma kapasitesine sahiptir. Cildimizin en alt katmanında bulunur. Su tutma özelliği cildin esnek ve gergin olmasını sağlar. Ancak yaşlanma ile birlikte üretimi azalır. Bu bileşiğin azalması cildin kırışması anlamına gelir.
 • Kollajen: Vücudumuz tarafından da üretilen bir proteindir. Cildin dolgun ve elastik olmasında görevlidir. Yaşlandıkça üretiminin azalması ile birlikte ciltte sarkmalar meydana gelir.
 • Yulaf Yağı: Cilt için yeri doldurulamaz zenginliktedir. İçerisinde bulunan ve doğal bir temizleyici olan saponin maddesi sayesinde gözenekleri kir ve yağdan arındırır. İltihapları giderir, aknelerle savaşır. Tahriş ve kaşıntıyı yok eder. Cilt üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturarak su kaybını azaltır, cildin kurumasını engeller. Cilt tonunu iyileştirir, lekeleri giderir.
 • Buğday Özü Yağı: Buğdayın ruşeymi adı verilen kısmından elde edilir. B ve E vitaminleri, protein, çeşitli mineraller, omega 3 ve antioksidanlar bakımından zengindir. Cildi besler ve canlandırır. Elastikiyet verir, yaşlanma belirtilerini geciktirir. Çizgi ve kırışıklık oluşumunu önler.

Bu krem ne işe yarar ve nasıl kullanılır? Bu benzersiz bileşim, vücutta yaşlanma ile birlikte üretimleri azalan hyalüronik asit ve kollajen proteinini takviye eder. İlk kullanımdan itibaren cildi nemlendirir ve renk tonunda %87 düzelme sağlar. Göz altı şişliklerini ve morluklarını giderir, aydınlık bir görünüm sağlar. Cildi sıkılaştırarak kırışıklıkların ve çizgilerin arasını doldurur. İçerisindeki etken maddeler yeni hücre oluşumunu hızlandırır.

Gelelim kremin uygulanmasına. Cilt makyaj kalıntıları ve kirlerden arındırılmak üzere ılık su ile yıkanarak gözeneklerin açılması sağlanır. Ardından bir parça krem parmak uçları yardımıyla ve dairesel hareketlerle masaj yaparcasına göz çevresine uygulanır. Bu işlemin sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez tekrarlanması ve makyaj yapmadan önce kremin cilt tarafından emilmesinin beklenmesi gerekir.

Yaşlanma karşıtı ürünler arasında özgün ve bitkisel destekli içeriği ile fark yaratan bu kremin artı ve eksileri nedir, bir de bunu gözden geçirelim:

 • NewAge cream sayesinde masraflı, zahmetli ve uzun vadede sağlığınızı olumsuz etkileyecek botox ya da gerdirme operasyonu gibi yöntemlere ihtiyacınız olmadan kırışıklıklarınızdan kurtulacaksınız.
 • Göz çevresi bakımınızı evinizin rahatlığında herhangi bir uzman yardımına ihtiyaç olmadan kendi başınıza yapabileceksiniz.
 • Ürünün tek dezavantajı yalnızca üreticisinden izinli olarak satış yapan internet sitesinden temin edilebilmesi. Bu site dışarısında kremi herhangi bir yerde bulmak mümkün olmuyor: www.newage-cream.info

Resmi site: www.newage-cream.info

NewAge cream – kullananların yorumları – forum – yorum

newage-creamGüzellik ile ilgili forum sitelerinde NewAge cream ile ilgili her yaştan kadından gelen birçok yorum bulmak mümkün. Kremi kullananların yorumları arasında herkesin en çok merak ettiği ürün işe yarıyor mu sorusunun cevabı. Bu konuda NewAge cream kullananların yorumları bilimsel araştırmaların sonuçlarını doğrular nitelikte.

Laboratuar ortamında yaşları 25 ile 50 arasında değişen 1000 kadın ile yapılan çalışmada 2 aylık düzenli kullanım sonucunda kadınların %79’unda göz altındaki morlukların renginin açıldığı, %94’ünde ise göz çevresinde kazayağı tabir edilen ince çizgilerin tamamen kaybolduğu görülmüştür. Yine kremi kullananların yorumları gösteriyor ki ürün yaş konusunda sınırlı bir kitleye hitap etmiyor. Kremi kullandığını ve memnun kaldığını söyleyen onlarca yorum arasında yalnızca 40 yaş üstü kadınlar değil, 20’li yaşlarındaki genç kadınlar da bulunuyor.

NewAge cream – fiyatı – orijinal – resmi sitesi – Türkiye

Newage krem - nerede satılır - fiyatı ne kadar - orjinal sitesi - türkiyeNewAge cream fiyatı hakkında detaylı bilgiyi ürünün Türkiye satış yetkilisi olan firmanın internet sitesinden öğrenmek mümkün. Sitede araştırma sonuçlarının yanı sıra ürünün kalite sertifikaları ve fiyatı ile ilgili detaylı bilgi yer alıyor. Sık sık çeşitli promosyonlar düzenlendiğinden en uygun fiyatı yakalamak için düzenli olarak bu siteyi ziyaret etmenizi öneririz.

Ayrıca her başarılı ürün gibi bu ürünün de piyasada taklitleri bulunduğunu hatırlatmadan geçemeyeceğiz. Ancak yazımızda bahsedilen faydaları yalnızca orijinal ürünün sağlayabileceğini unutmayınız. Bu nedenle NewAge cream yalnızca resmi sitesi aracılığıyla satın alınmalı: www.newage-cream.info

NewAge cream – sipariş – nerede satılır – satın al – eczane – amazon

Newage - şikayet var - zararlı mıGöz çevrenizdeki koyu halkalardan ya da çizgilerden bıktıysanız ve siz de herkes gibi bu krem nerede satılır merak ediyorsanız, belirtmeliyiz ki bu krem eczane ya da Amazon gibi online alışveriş sitelerinde bulunmuyor. Patentli bir formüle sahip olması nedeniyle NewAge cream sipariş edebileceğiniz tek adres bu site: www.newage-cream.info

Üstelik sipariş için kredi kartına sahip olmanız ya da banka havalesi ile uğraşmanız da gerekmiyor. Kapıda ödeme avantajı ile evinizden çıkmanıza bile gerek kalmadan sipariş verebiliyorsunuz. Yıllara meydan okumak ve kırışıklıklardan kurtulmak için şimdi siz de satın alın.

Resmi site: www.newage-cream.info

NewAge cream – şikayet – yan etkileri

NewAge cream vücudumuzun da ürettiği ancak ilerleyen yaşımızla birlikte üretimi azalan hyalüronik asit ve kollajen proteini içeriyor. Diğer iki etken maddesi de bitkisel özler olduğundan yan etkileri bulunmuyor. Dermatologların dahi önerdiği içeriği ile forumlarda çokça bahsediliyor ancak hiçbir yerde NewAge cream şikayet yorumlarına rastlamak mümkün değil.

Kremi deneyenler ondan mucize gençlik iksiri olarak bahsediyorlar. Ürün ile ilgili edebileceğiniz tek şikayet neden daha önce kullanmaya başlamadığınız konusunda olacak.

TEILEN

16 YORUMLAR

 1. Kısa bir zaman önce göz çevremde ince çizgiler oluşmaya başladığını fark ettim. Bu çizgiler derinleşmeden bir önlem almak istedim. Piyasada yaşlanma karşıtı olarak lanse edilen çok sayıda kozmetik ürün var ancak bunların ne derece etkili olduğu tartışılır. Ben dermatolojik olarak cildime iyi gelecek içeriğe sahip bir krem arıyordum ve aradığımı da NewAge cream yaşlanma karşıtı kremde buldum. Yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum, ince çizgilerim tamamen kayboldu. Çok memnun kaldım bu kremden. Kullanmaya devam edeceğim.

 2. 37 yaşındayım. Sarı tenli olduğumdan daha 20 yaşımda bile yüzümde göz çevremde ince çizgiler vardı. Ama tabi o zamanlar herhangi bir krem kullanmadığımdan bu çizgiler geçen yıllar içerisinde iyice derinleşti. Gerçekten etkili olabilecek bir krem ararken internette bu kremin reklamına denk geldim. Bileşimindeki maddeler beni meraklandırdı, denemek istedim. Bir aydan kısa bir sürede sanki o derin çizgilerin arası doldu. Şimdi bir kutu daha sipariş vereceğim.

 3. Göz çevremdeki halkalar beni çok rahatsız ediyordu. Yüzüme sürekli mutsuz ve yorgun bir görünüm veriyordu. Bir kapatıcı ve aydınlatıcı sürmeden işe gidemiyordum bile. NewAge cream gerçekten de yazıldığı gibi ilk birkaç kullanımımdan itibaren göz altlarımı toparladı. Şişkinlik ve morluktan eser kalmadı. Sırf bunun için bile kullanmaya değer bence.

 4. Her özelliği ile bayıldım bu kreme. Hem çok iyi bir nemlendirici, hem göz çevremdeki mor halkaları iyileştirdi, hem de ince çizgilerim artık daha az belli oluyor. Almayı düşünen varsa tavsiye ederim.

 5. Göz çevremdeki cildim çok ince ve hassas. Kılcal damarlarım dahi seçilebiliyor. Temizleyiciler ve makyaj nedeniyle bir ara iyice hassaslaşmıştı, elimi bile değdirdiğimde acıyordu. İyi bir nemlendirici ararken bu kreme denk geldim. Anti-aging etkisi de olması nedeniyle tercih ettim. O günden beri sabah akşam kullanıyorum. Mükemmel bir makyaj bazı aynı zamanda.

 6. Çok fazla bir şey beklemeyerek sipariş verdim. En kötü ihtimalle nemlendirici olarak kullanırım diyordum ama beklediğimden etkili çıktı. Göz altlarımdaki torbaların şişliğini azalttı, rengini açtı. Çevremdekiler daha genç göründüğümü söylüyorlar.

 7. Eczacı arkadaşım tavsiye etti. Diğer kremlerden farkı içinde hyalüronik asit ve kollajen olmasıymış. Hakikaten işe yarıyor, gözlerimin altı hep koyu olurdu şimdi rengi ten rengimle eşitlendi. NewAge cream sayesinde çok daha iyi görünüyorum.

 8. Çok güzel bir kokusu var. Yağlandırmadan nemlendiriyor. Ben birkaç gündür kullanıyorum daha. Cilt rengini eşitlediği bir gerçek. Çizgilerime etkisini de ilerleyen günlerde görürüm umarım.

 9. Gözlerimin altı kendimi bildim bileli koyu renk ve şiştir. Daha önce doktora da gittim bu nedenle ancak bir rahatsızlık çıkmadı. Genetik olarak olabilirmiş öyle. Fakat beni rahatsız eden bir durumdu. Göz çevresi estetiği bile düşündüm ama hem cesaret edemedim hem de çok pahalı bir işlem olduğunu öğrendim. Sorunumu çözecek bir kozmetik ararken NewAge cream reklamlarına denk geldim. Sipariş verdim, çok kısa sürede geldi. Yanında numune olarak birkaç kozmetik daha göndermişler. Jestleri hoşuma gitti. Kreme gelince şişliklerimi tamamen geçirdi diyemem ama büyük ölçüde faydası dokundu. Morluklar ise tamamen kayboldu. Kullanmaya devam edeceğim.

 10. Kremi sabah ve akşam temizlediğim cildime düzenli olarak sürdüm. 10 günlük kullanımdan itibaren izlenimlerim şöyle: birincisi nemlendirmesi gerçekten güzel, yağlı bir his bırakmıyor diğer birçok göz kremi gibi. Renk açıp parlaklık ve aydınlık vermesi de hoş. Kırışıklıklara gelince henüz çok fazla bir fark göremedim. Belki bir süre daha kullanmam gerekiyordur bilemiyorum.

  • Yeni hücrelerin oluşması için 10 gün çok kısa bir süre. Ben de başlangıçta senin gibi acaba dedim ama yine de kullanmaya devam ettim. Ancak iki üç ay sonra farkı görebildim. Daha doğrusu beni bu sürede görmeyen arkadaşlarım fark ettiler önce. Ben de eski resimlerle karşılaştırınca gördüm kırışıkların aralarının dolduğunu. Yani insan her gün gördüğü şeydeki değişimi fark edemeyebiliyor.

 11. Buğday özünü çok övüyorlar. Bin türlü hastalığa şifa oluyormuş ruşeymi dedikleri buğdayın özü. Cildi yenileme özelliği filan. Zaten yeni hücre oluşunca cilt genç ve sağlıklı görünüyor.

 12. Elli yaşındayım. Bu zamana kadar ünlü markalarınkilerde dahil olmak üzere çok çeşitli bakım ürünleri denedim. Bu kremin farkı içinde kollajen ve hyalüronik asit olması. Doktorlar cilt yaşlanmasının sebebinin vücutta bunların zamanla daha az üretilmesi olduğunu söylüyorlar. Yani dışarıdan takviye şart. Paranızı boşuna başka şeylere harcamayın bence. Kesinlikle kollajenli bir ürün kullanın derim ben. Deneyince anlayacaksınız demek istediğimi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

+ 32 = 34