Lezzetli çikolata ve yağ yakma

Rate this post

İster lezzetli gerçekten besi çikolata? Lezzetli çikolata aşırı kilo, bak ve ruh hali katkıda bulunur? Paintinged olduğu gibi korkunç bir çikolata değildir emin olun! Kilo yönetimi üzerinde lezzetli çikolata sonuçlarının son çalışma keşfetmek ve de etkisinin yanı sıra, kilo sorunu obez! Çok vicdan azabı duymadan çikolata tüketmek! Lezzetli çikolata ile de kilo mümkündür. Ama çikolata da çikolata, şeker, tüm kitle olan ve süt, kakao, sıcak çikolata lezzetli alkol tüketimi, dondurma, çikolata ya da diğer tatlı olmadan hayat hayal edemiyorum hem de ince aşka isteyenler için harika bilgiler var.

Çikolata şişmanlatmaz

İnsan sağlık üzerine çikolata etkisi bir araştırma lezzetli çikolata yüksek kan basıncı olumlu etkiler ve ayrıca ifade verirken bir düşüş orta yaşlarda alanında (viseral yağ, denilen karın bölgesi) yağ sağlık için çok tehlikeli olduğunu oluşturur ettiler. Tabii ki, çikolata mütevazı miktarda yemek ile bir ilgisi yoktur. Buna ek olarak, bilim adamları aslında vücudumuzun formları için özellikle yararlı bir sonuç genellikle küçük bir çikolata kullanımı olduğunu göz önünde tutmuş. Çok daha sık olarak daha az ve daha fazla göre daha küçük ölçekli miktarlarda lezzetli çikolata yemek çok daha iyidir. Neden çikolata sağlığımız üzerinde olumlu bir etkisi vardır? Neden çikolata, yine de, birlikte diyet rejimi ile gider?

Bu sorular tespit edilebilir çözümler! İlk olarak, güçlü ve olumlu bir zihinsel faktör bahsediyoruz. Lezzetli çikolata tüketerek tatmin olarak tamamen tatmin ile ödüllendirilir. Tam için tatlılar, ikramlar, içecekler, tatlı gibi diğer favori gıdalar menü ile ilgili olduğundan karşılaştırma için, sıkı bir diyet genellikle başarısız biter. Bunun üzerinden çok hayal kırıklığına uğramış hissediyorum ve sık sık ince aşağı çalışırken, sonunda, tüm anlaşmaları hasar alınca ve kanepe görmek yan dükkanda ne teklif edildi büyük çikolata veya cips bir ile dinleniriz aksine, veya ilgili ilgili de çikolata ya da biz öyle düşünüyoruz. Seni desteklemek için, bu yüzden sürekli bir vücut ağırlığı gibi bir yeteneği var.

Çikolata ve aynı zamanda kilo kaybı

chocolate-slimKilo yönetimi için lezzetli çikolata tüketen etkisini derinlemesine araştırmalarda Kaliforniya Üniversite araştırmacıları tarafından yapıldı. çeşitli yaş ve toplumsal cinsiyet, aynı zamanda farklı obez baktı. İnsanlar daha fazla çikolata yemek bile bu sonuçları ortaya koydu, bireylerin herhangi bir şekilde çikolata yemeyin fazla çikolata, beyaz çikolata, lezzetli, koyu, süt olup olmadığını, ya da fındık gibi kuru üzüm ile önemli vücut kitle indeksi, daha fazla kullanmaz. Küçük noktaları lezzetli çikolata çikolata tüketmek ve bireyler tüketmeyin insanların fiziksel aktivite derecesini, gerçekten karşılaştırılabilir olduğunu ekleyecektir. Golden state Koleji’nde çikolata tam olarak miktarı tespit, çikolata büyük miktarda bahsediyoruz henüz vurguladı.

Asla, lezzetli bir rządek sırasını bir gün çikolata numarasını bize değil.” Önemli de çikolata tüketim sıklığı. En çok çikolata tüketen bireyler genellikle 2-3 kilo daha az lezzetli çikolata tüketmeyin ve aynı zamanda daha düşük kan basıncı takdir eden kişilerden değerlendirdi. Aşırı kilo, özellikle de bu ilan için, iyi bir bilgi lezzetli çikolata ile de daha az kalori olarak oluşturulur. Ancak genellikle küçük miktarlarda lezzetli çikolata yemek yememizin bir örnek olarak, bir gün veya her gün bir çikolata seramik döşeme, ceza ya da mutsuz hissetmiyorum. diğer taraftan – gün faaliyetleri için enerji ve gün arzu dolu mutlu bir yaşam. Çok tatlılar ek bir bölümünü post kendimi telafi etmek zorunda hissetmiyorum.

Lezzetli çikolata konut veya ticari özellikleri

Çikolata ve aynı zamanda kilo kaybıLezzetli Bir çikolata influenza B, E vitaminleri, kalsiyum, magnezyum, demir yanı sıra vitamini gibi vitamin ve mineraller açısından son derece zengin olduğunu belirterek hak ediyor. Lezzetli çikolata aynı şekilde bilinen antioksidan polifenoller denilen oluşturur. Polifenoller cömertçe özellikle koyu çikolata bulunan, yanı sıra Kas dayanıklılık olarak metabolizma artırmak için kitle büyüme Kas avantajlıdır. De daha kolay hem de daha hızlı metabolizma yükselterek, kilo verebiliriz. aynı anda daha fazla ayrıntı bile beynin düzgün kan dolaşımı, çikolata ve aynı zamanda lezzetli koyu çikolata büyük miktarda mevcut, sonuç olarak, iyi. Lezzetli çikolata ve tüketmek!

Mümkün! Çikolata mütevazı bir miktar daha iyi sağlık ve wellness teşvik bize, dayanıklılık arttırılması yenen aşırı çikolata hattımız olumsuz etkileyebilir, ancak sonuç olarak, Amerikalı bilim adamları iddia. Bunun üzerine, çikolata da artırır ve metabolizma hızı artar, bu yüzden biraz daha fazla tüketen, çekici bir dizi tasarruf edebiliriz. özellikle bize mükemmel bir ruh hali, quicken metabolizma hızı ve düşük kan basıncı temin edecek lezzetli çikolata günlük, küçük miktarlarda tüketmek için tavsiye! California 2012 Üniversitede çalışmada, bireylerin grup içinde, aslında 1000 kişi bu çikolata için daha sık ve de ılımlı miktarlarda lezzetli çikolata yiyen bireyler daha düşük veya benzer BMI olduğunu açıkça belirtti. bir halk ile

TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

48 ÷ 8 =