Koyu çikolata özellik

Rate this post

Lezzetli koyu çikolata gibi magnezyum, potasyum, demir gibi birçok yararlı element oluşur. Çok az miktarda koyu lezzetli çikolata tüketen zihin, kas kütlesi ve aynı zamanda dolaşım sistemi üzerinde olumlu bir etkisi olabilir. Lezzetli çikolata birincil parçası olan çikolata, (flavonoidler gibi polifenoller) anti-oksidan bakımından zengindir. Enfeksiyona karşı savaşta yardımcı olur antioksidan konut özellikleri için çok teşekkürler, malign hücrelerin atherosclerosis gibi durumlardan büyüme durur, yaşlanma sürecini yavaşlatma.

Ayrıca kakao içinde bulunan, böbrekler artırır ve idrar söktürücü bir etki davranır. Bitter çikolata mutluluk hormonu üretimini artıran etkisi hakkında ayrıca bilgili yıldır. Bitter çikolata besin değeri, ne yazık ki, kilo kaybetme süreci içinde önerilen bir ürün olarak klassificeret değildir. Lezzetli çikolata yağ oranı nispeten yüksek, öncelikle yağ asitleri (kesirler) kolesterol derece artacak, dolayısıyla oluşturduğu tehdit artırılması doymuş.

Lezzetli çikolata özellik

Lezzetli çikolata aynı şekilde temel şeker doludur, aşırı obezite tehdidi oluşturuyor ve aynı zamanda diyabet. Az miktarda chocolate slim fiyatları koyu lezzetli çikolata yeme vücut çalışmaları üzerinde olumlu bir etkisi vardır ve vücut ağırlığının artışı tetikler. Yine de, bu yemek büyük miktarda yemek yağ dokusu birikimi olarak hizmet verebilir. Lezzetli çikolata miktarını, oldukça kalorili bir tedavi olması nedeniyle abartmak çok kolay olduğunu belirtmek istiyorum. 100 acı lezzetli çikolata g 554 kcal. Vücut ağırlığının azalması sağlıklı bir beslenme rejimi ile ilgili. Aklımda küçük hacimli daha sık (günde 4-5 defa) yemekler yemek ve öğün aralarında tüketmek değil kaynaklı olmalı. Aralarında aradan 3-4 saat olmalı. Gün boyunca Son Yemek yatmadan önce 2-3 saat geride hiçbir tüketmelidir. Vücudun uygun hidrasyon için gerekli dikkat edilmelidir.

Bir yetişkin gün boyunca 1,5-2 litre su içilmelidir. Vücut yağ azaltmak hızlandırmak için, (tam tahıllı yiyecekler) karmaşık karbonhidrat içeren gıdalar (şekerli yiyecekler, tatlı içecekler, doğal olarak, ekmek gibi çeşitli diğer öğeleri buğday unundan yapılmış, meşrubat yemek) temel şeker bakımından zengin gıdalar sınırlamak gerekir. Aynı şekilde diyet yağ miktarını sınırlamak, hayvanın özellikle tereyağı, krema, yağlı peynir podpuszczkowe, yağlı et başından. Ve aynı zamanda düşük yağlı ürünleri: yoğurt, yoğurt, yağsız süt, ayran, düşük (örneğin tavuk, Hindi) yağlı peynir , yağsız et, sebze, tahıl çeşitliliği arttırmak için. Izgara olmadan ızgara pişirme, yağ da dahil olmak üzere önlemek, uygun yemek hazırlama stratejisi seçerken: buharda veya suda, folyo ya da kol pişirme, ateş.

Egzersiz

Chocolate-Slim2Çok önemli bir işlevi zayıflama aşağı egzersiz. Fiziksel metabolik süreç çabaları için çok teşekkürler kurtardı yağ yakma yükseltir gibi hızlandırın. Sağlık ve sağlıklı yaşam vücudun ekledi plusami ayrıca oksijen, kas hücrelerinin büyümesini ve aynı zamanda gelişme. Magnezyum vücutta önemli miktarda (yaklaşık. 50-60%) iskelet sistemi kalır, bu bileşenin 40-45% yumuşak dokularda, özellikle kas dokusunda oluşur ve yaklaşık 1 ekstrasellüler sıvılarda% ile ilgili. Potasie hücre oluyor, örneği, DNA sentezi için temel işlemler esnasında dahil sonra (Mg) magnezyum ikinci sırada yer alıyor. Vücut özellikleri bir dizi gerçekleştirir: bölüm sağlıklı sentezi yer alır, gelişmekte olan kemiklerde de kasların diş, sinir iletimi gibi kasılma sürer.

300’den fazla enzimatik reaksiyonlar, tepkiler, hormon ve enerji metabolizması gibi çoğunda önemli bir görev oynar. Ayrıca arteryel hipertansiyon gelişme riskini en aza indirmek ve magnezyumun rolü ile ilgili haberler, diabetes mellitus tür diyabet. Magnezyum eksikliği kaynakları azalmış emilimi nedeniyle oluşabilir, idrar boşaltma artırdı, yetersiz kullanımı ile birlikte. Magnezyum emilimine eklemek için özellikle: bağırsakları serum potasyum seviyesi düşük konsantrasyon, hipokalsemi gibi kronik gevşeklik. Çiş magnezyum artırdı boşaltma (diüretikler) diüretikler, alkol ve aşırı sıvı alımı sonucu olabilir.

Diyet magnezyum

EgzersizMagnezyum büyük sıkıntısı baş dönmesi, aşırı kas gerginliği, anksiyete, uykusuzluk, uyuşukluk gibi depresyon gibi semptomlara neden olabilir. Magnezyum eksikliği şu inanıyordu göre ekstra ortak olan yeni araştırma gösteriyor, ve yüksek kan basıncı, UPS kalp hastalığı ve ayrıca astım kontrol ile ilişkili olduğu. (Aynı zamanda büyük miktarda doğal kaynaklardan magnezyum tüketimi olan insanlar için tehlikeli olmadığı düşünülmektedir düzgün işleyen böbrekler, magnezyum çok fazla kullanımı olumsuz etkileri böbrek yetmezliği olan kişiler yer alabilir, magnezyum içeren, insanlarla birlikte olan ilaçlar, eser elementler ilaç kullananlar.

Magnezyum aşırı kullanımı vücudun kalsiyum boşaltma artırmak olabilir. Magnezyum (tablo) çeşitli gıdalarda yaygın olarak gıdalarda dağınık bir bileşen, ama içeriği değişir. küçük miktarlarda çoğu meyve, bileşen, sebze ve süt ürünleri, büyük miktarda buğday tohumu, fasulye, fındık, kakao, bitter çikolata ve esmer ekmek vardı. Magnezyum büyük bir kaynak, maden suyu, çok mineralli veya “sabit” alkol tüketimi su olabilir. Örnek gıdalar magnezyum malzeme tablosunda görüntülenir.

TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

99 ÷ 11 =