Jenex cream – nedir – kullananların yorumları – forum – fiyatı – orijinal – Türkiye – eczane

Jenex krem, cream- fiyatı - yorum - yorumları - kullanıcı yorumları - şikayetleri - fiyatı

4.4/5 - (17 votes)

Cildimiz diğer organlarımızdan farklı olarak dış dünyadan gelen uyaranlara çokça maruz kalmaktadır. Stres, yediğimiz işlenmiş gıdaların olumsuz etkileri, hayatımızın çeşitli evrelerinde değişen hormonal dengemiz, sigara ve alkol alışkanlıkları kadar, makyaj ve kozmetik ürünlerin kullanımı, hava kirliliği, zararı gittikçe artan güneş ışınları, havanın fazla kuru ya da nemli oluşu gibi dış faktörler de cildin zamanından önce yaşlanmasına neden olur.

Oysa genç ve güzel görünen sağlıklı bir cilde sahip olmak herkesin hayalidir. Pahalı estetik ameliyatlara ve kozmetik tedavilere gerek olmadan bu hayalinizi gerçekleştirebilecek Jenex Cream şimdi Türkiye kullanıcılarının ayağına geliyor. Bıçak altına yatmayı, botox gibi yüz ifadenizi ve mimiklerinizi bozacak uygulamalara zaman ve binlerce lira harcamayı unutun gitsin. Kullananların yorumları ile tam puan verdiği bu mucizevi bileşim cildinizi baştan yaratacak. Bu ürünün içeriği nedir, fiyatı ne kadardır gelin birlikte inceleyelim.

Jenex krem – nedir – ne işe yarar – nasıl kullanılır – uygulanır

Jenex krem - kullanımı - içindekiler - kullanıcı yorumları - ne kadar - nedir - resmi sitesiYaşlanma kaçınılmaz ve doğal bir olgu. Doğduğumuz günden itibaren saat gibi işleyen bir süreç. Ancak herkesin biyolojik saati aynı hızla ilerlemiyor. Bu hızın %20’sini genetik özelliklerimiz belirlese de geri kalanında kontrolü ele almak mümkün. Bu süreçte cildin erken yaşlanmasına engel olarak yıllara meydan okuyan pürüzsüz ve genç bir cilde sahip olmak aslında sanıldığı kadar da zor değil. Yeter ki cildimizin neye ihtiyacı olduğunu bilelim ve onu doğru ürünlerle besleyelim. Jenex krem nedir? Etken maddesi hyalüronik asit ve kollajen proteini olan yaşlanma karşıtı bir üründür. Bu mucize krem nasıl kullanılır sorusunun cevabına geçmeden önce hyalüronik asit ve kollajen nedir öğrenelim:

• Hyalüronik asit, aslında vücudumuz tarafından üretilen bir bileşiktir. Kendi hacminin onlarca katı kadar su tutma kapasitesine sahiptir. Vücudumuzun her dokusunda bulunur. Su tutma özelliği sayesinde cildi esnek ve gergin tutar. Ancak yaşlanma ile birlikte üretimi azalır. Bu bileşiğin azalması ciltte kırışıklıklara neden olur.
• Kollajen de vücudumuz tarafından doğal olarak üretilen proteinlerden biridir. Cilde dolgunluk ve elastikiyet verir. Yaşlandıkça üretiminin azalması ile birlikte ciltte sarkmalar meydana gelir.

İşte Jenex krem cildimizi genç tutmak için elzem olan bu iki ana maddeden oluşur. İçeriğinde ayrıca kan dolaşımını kolaylaştırarak cilde canlılık veren horozibiği yağı ve kollajen üretimini destekleyen vitaminler bulunmaktadır. Peki bu krem ne işe yarar ve nasıl kullanılır? Bu eşsiz bileşim, daha ilk uygulamadan itibaren genç hücrelerin sentezini aktive ederek etkisini göstermeye başlar.

Zamanla cildin sıkılaşmasını ve var olan kırışıklıkların arasının dolarak gözden kaybolmalarını sağlar. Kazayağı biçimindeki ince kırışıklıklardan derin çizgilere kadar her türlü yaşlanma belirtisine karşı etkilidir. Klinik çalışmalar, 30 günlük düzenli kullanım sonucunda cildin esnekliğini %12 oranında artırdığını göstermektedir. Gelelim bu krem nasıl uygulanır sorusunun cevabına. Öncelikle etken maddelerin cilde kolay nüfuz etmelerini sağlamak amacıyla yüz ılık su ile yıkanır ve yumuşak bir havlu ile kurulanarak gözeneklerin açılması sağlanır. Ardından avuç içine alacağınız nohut büyüklüğünde bir parça krem dairesel hareketlerle masaj yaparcasına cilde uygulanır. Etkisinden maksimum fayda sağlayabilmek için bu işlem sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez tekrarlanır.

Yaşlanma karşıtı ürünler arasında özgün ve etkili içeriği ile çığır açan bu kremin artı ve eksileri nedir, bir de bunu inceleyelim:

 • Bu ürün sayesinde artık pahalı ve uzun vadede sağlığınıza zarar verecek botox yada enjeksiyon gibi doğal olmayan kozmetik uygulamalara ihtiyacınız kalmıyor.
 • Ürünün uygulanması uzmanlık gerektirmediğinden evinizde kendi başınıza kullanabiliyorsunuz.
 • Güzel kokusu ve ipeksi yumuşaklığı ile bir yandan cildinizi beslerken diğer yandan sakinlik ve huzur veriyor.
 • Ne yazık ki ürün yalnızca üreticinin internet sitesinden temin edilebiliyor, başka hiçbir mecrada satışa sunulmuyor.

Resmi web sitesi: www.jenex-krem.info

Jenex cream – kullananların yorumları – forum – yorum

Jenex cream - yorum - yorumları - yorumları - ekşi - kullananlar - forumÇoğu zaman hor davrandığımız, bakımını ihmal ettiğimiz cildimiz aslında en hassas organlarımızdan biridir. Güven duymadığınız bir ürünü kolayca zarar görebilecek cildinize uygulamak istemezsiniz. Bu nedenle o ürün hakkında bilgi edinirken bilimsel çalışmaların ortaya koyduğu sonuçlar kadar kullananların yorumları da dikkate alınmalı. Cilt bakımı ve güzellik ile ilgili forum sitelerinde yaşlanma önleyici ürünler ile ilgili yapılan yorum sayısı gün geçtikçe artıyor. Bunların arasında Jenex krem kullananların yorumları oldukça olumlu görünüyor. Üzerine en çok yorum yapılan soru, ürün işe yarıyor mu oluyor. Bu soruya verilen cevaplar çok cesaret verici.

Ürünü deneyenlerin %92’si 30 gün gibi kısa bir sürede cildinin toparlandığı, ince çizgilerin kaybolduğu şeklinde görüş bildiriyor. Üstelik Jenex Cream sadece kadınlar tarafından kullanılmıyor, birçok erkek de bu kremi beğenerek kullandığını belirtiyor. Kullananların yorumları gösteriyor ki, yaş konusunda da ürün yalnızca belirli bir kitleye hitap etmiyor. Yani 40 yaş üstü olanlar kremi, yaşlanma etkilerini tersine çevirmek için kullanırken daha genç olanlar ise bu belirtileri henüz ortaya çıkmadan engellemek için tercih ediyorlar.

Jenex krem – fiyatı – orijinal – resmi sitesi – Türkiye

Jenex krem - fiyatı - nerede bulabilirim - nerede satılır - nerede bulunur - fiyatı ne kadarJenex krem fiyatı ile de yüzleri güldürüyor. Cilt gerdirme, dolgu yaptırma gibi estetik operasyonlar ile kıyaslandığında fiyatı ile herkesin ulaşabileceği bir ürün olma özelliğine sahip. Ürün üreticisinin resmi sitesi olan bu adreste satışa sunuluyor: www.jenex-krem.info. Sitede Jenex krem üzerine yapılan dermatolojik testlerin sonuçları, Türkiye indirimli satış fiyatı ve sertifika bilgilerine yer verilmiş.

Fakat tahmin edersiniz ki işe yarayan ve popüler olan her ürün gibi bu ürünün de sahteleri çoktan piyasaya sürülmüş bile. Orijinal ürüne sahip olabilmek için muhakkak bu linki kullanmanız konusunda sizi uyarıyoruz.

Jenex cream – sipariş – nerede satılır – satın al – eczane – amazon

Jenex krem - nasıl kullanılır - nasıl kullanılır - eczane - faydaları - fiyatı nedirGelelim güzellik endüstrisindeki tek doğal uygulama olan ve cildi kendi yapıtaşları hyalüronik asit ve kollajen ile besleyerek gençleştiren bu krem nerede satılır sorusunun cevabına. Siz de bu mucize kreme sahip olmak istiyorum ama nerede bulabilirim diyorsanız Jenex krem sipariş edebileceğiniz tek adresin ürünün sitesi olduğunu belirtmiştik. Taklitlerinin yayılmasına engel olmak amacıyla Jenex Cream ne yazık ki eczane ya da Amazon gibi online satış sitelerinde satılmıyor. İyi haber ise bu kremi üreticinin kendi sitesinden kredi kartına ihtiyaç duymadan sipariş edebiliyor olmanız.

Ürün istenilen miktarda ve istenilen adrese kapıda ödeme kolaylığı ve güvencesi ile sipariş edilebiliyor. Etkilerini bizzat yaşayıp farkı gözlerinizle görmek için hemen şimdi satın alın: www.jenex-krem.info.

Resmi web sitesi: www.jenex-krem.info

Jenex krem – şikayet – ekşi – yan etkileri

Jenex krem - fiyatı - fiyat - fiyatları - siparişJenex krem %100 doğal bir içeriğe sahip. Vücudumuzun zaten ürettiği ancak yaşımızın ilerlemesiyle üretimi azalan hyalüronik asit ve kollajen proteini içerdiğinden yan etkileri bulunmuyor. Kadın erkek kendine özen gösteren her yaştan insan beğenerek kullandığından forumlarda Jenex krem şikayet yorumlarına rastlamak da mümkün değil. Ekşi sözlükte hakkında açılan başlıklarda, kremi deneyenler ondan mucize gençlik iksiri olarak bahsediyorlar.

Ürün ile ilgili kullanıcı şikayetleri yok ama görünen o ki, hakkındaki tek şikayet onun yüzünden gelirleri azalan güzellik merkezlerinden gelecek.

TEILEN

19 YORUMLAR

 1. Beyaz tenliyim ve cildim her zaman kuru olmuştur. Sanırım bunun da etkisiyle daha 30’lu yaşlarımın başlarındayken alnımda, göz ve dudak çevremde ince kırışıklıklar belirmeye başlamıştı. Birçok pahalı nemlendirici kremler kullandığım halde bunların derinleşmesini ve kalıcı hale gelmesini engelleyemedim. 42 yaşıma geldiğimde yüzümün ve yanaklarımın aşağı doğru sarkmaya başladığını fark ettiğimde bir şeyler yapmam gerektiğini hissettim. Çünkü artık yüzüm mutsuz ve solgun görünüyordu. Botox düşündüm ama yaptıranların o ifadesiz, donuk suratları aklıma geldiğinde cesaret edemedim. İnternette bu kremi bulmam benim için bir dönüm noktası oldu diyebilirim. 2 aydır kullanıyorum ve arkadaşlarım en az 8-10 yaş gençleştiğimi söylüyorlar. Cildim toplandı ve çok daha sıkı şu an.

 2. Ben Jenex krem kullanmaya başlayalı 15 gün oluyor. Reklamlarında 30 günde etkisini göreceksiniz dese de ben daha ilk günden gözeneklerimin sıkılaştığını hissetmeye başlamıştım. Şu an sabah akşam kullanıyorum ve yüzümde belirgin bir toparlanma var.

 3. Takip ettiğim güzellik forumlarında adının geçtiğini çokça duyduğum için merak edip sipariş verdim. Açıkçası çok da büyük bir beklentim yoktu. Ama nasılsa nemlendirici krem kullanıyorum, bir de bunu deneyeyim ne kaybederim diye düşündüm. Kullanmaya başladıktan sonra fark ettim ki, kremin etkilerini kesinlikle çok hafife almışım. İçerisindeki maddeler gerçekten işe yarıyor. İki haftada mimik çizgilerim neredeyse kayboldu. Bir daha başka krem kullanmayı düşünmüyorum.

 4. 38 yaşındayım. Son 6 ayda 21 kilo verdim. Haliyle özellikle gıdım ve yanaklarımda bir sarkma oldu. Cilt gerdirme gibi yöntemler fazla pahalı. Bulunduğum şehirde gerdirme operasyonu yapan yer var mı onu bile bilmiyorum. Kremi kullanıp fayda gören arkadaşlar deneyimlerini paylaşırlarsa sevinirim.

 5. İlk kullanımdan itibaren çok iyi geldi bana. Çok hafif bir dokusu var. Yağlı bir his bırakmıyor. Cildimdeki dengesiz renk dağılımına bile iyi geldi. Lifting etkisi zaten harika. Şiddetle tavsiye ediyorum.

 6. Kırışık giderici kremler genelde yağlı olur ama bu öyle değil. Benim daha önce kullandığım nice pahalı yaşlanma karşıtı kremlerin hepsi ya yağlanma ya sivilce yaptı. Jenex krem gerçekten bir harika.

 7. Kullanmaya başlayalı iki hafta oldu. Kokusu çok hafif ve hoş. Sürüldüğünde sıkılaşma hissi ile beraber bir ferahlık veriyor. Düzenli kullanımda daha da iyi sonuç alacağımı düşünüyorum.

 8. Eşim için aldım. Çok memnun kaldığını söylüyor. Hakikaten kırışıklıkları sanki giderek yüzünden siliniyor gibi. Baktım işe yarıyor ben de kullanmaya başladım.

 9. Ben Jenex Cream ilk çıktığından beri kullanıyorum. Yüzü terletmiyor, yapış yapış yapmıyor. Botox gibi, enjeksiyon gibi doğal olmayan uygulamalara hiç gerek yok bence. Müthiş etkili bir ürün.

 10. Kaşlarımın ortasındaki ve alnımdaki derin çizgiler için almıştım. Yaklaşık 8 aydır kullanıyorum. Hiç düzenli bile kullanmamama rağmen çizgilerde bariz incelme oldu. İşe yaradığını görmek mükemmel bir his.

 11. Yaşlanıyorum diye yakınmalarıma kayıtsız kalamayan kızım hediye olarak Jenex krem almış bana. İyi ki de almış. Bir aydır kullanıyorum, cildim hem pamuk gibi yumuşacık oldu hem de dirileşti resmen. Bence botox yapan güzellik merkezleri bu kremin duyulmasını, yayılmasını istemiyorlar. Mucize gibi bir şey çünkü bu.

  • Katılıyorum. Fiyat almak için gittiğim birkaç güzellik merkezinde demediklerini bırakmamışlardı. Yok efendim bir krem kırışıklıkların arasını dolgunlaştırabilir miymiş, hiçbir etkisi olmazmış, yalanmış filan. Ama sonuç ortada. Ben aylardır kullanıyorum, iyi ki botox yerine bu kremi tercih etmişim diyorum her gün. Hem binlerce lira harcayacaktım hem de bir sürü sıkıntı çekecektim. Sonuç da geçici olacaktı üstelik. Böyle ise hem cildimi nemlendiriyorum hem bakımını yapıyorum.

   • Güzellik merkezinde çalışıyorum. Müşteriler bize yaşlanma belirtilerini giderici çeşitli uygulamalar için başvuruyorlar. Biz kendimiz bile hyalüronik asit içerikli bu kremi kullanıyoruz. Ama tabi ki müşterilere bunu söylemiyoruz.

 12. 40 yaşındayım. Son yıllarda cildimin gevşemeye başladığını ve elastikiyetini kaybettiğini hissediyordum. Değişik kozmetik ürünler denedim. Sonra televizyonda bir dermatologdan hyalüronik asidi ve faydalarını dinledim. O an anladım ki yıllarca boşuna kozmetik ürünlerden medet ummuşum. Bu krem etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış bir içeriğe sahip. Daha ilk haftanın sonunda farkını hissetmeye başladım. Tavsiye ediyorum, deneyin çok şaşıracaksınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 × = 10