İster oruç kilo için bir yol var mı?

Rate this post

Oruç bir zayıflama tekniği değil, profesyoneller iddia ediyor. Oruç sırasında yo, böyle olağanüstü bir etki derhal bir intikam ile dönecek-yo ihtimali var ondan sonra bir iki kilo, tutacak olsan bile. Oruç savunucuları tam tersini iddia ediyor. Gerçekten gibi mi? Ne kadar oruç boyunca kilo bırakabilirsiniz? Bu da kalıcı mı?Oruç hızlı kilo kaybı için harika bir yöntem – tartışma forumu kontrol, kullanımı yapılmamış olup olmadığını merak ediyorum gibi mi? Tekrar düşün! Yine de, 10 gün oruç sırasında 2 kg Kas kadar 8 kg ile ilgili döken, ancak olabilir yaklaşık.

Yağ yakmak için yemek değil mantıksız

lipo-fitAçlık kilo bırakarak nieracjonalną ve sağlıksız tekniktir. Hızlı yararlanarak, sadece yağ ama aynı zamanda kas kütlesi döken. Bunun sonucu olarak,? ben de genellikle çok önemli etkisi yo-yo sonucu metabolik süreç, dikkat edin. Zayıflamak için yememek tehdit ediyor. Açlık da karaciğer yağ dejenerasyonu neden ve (kandaki sodyum, potasyum ve magnezyum derecesini azaltır) elektrolit sorunları olabilir – sonuç olarak da kalp ritim koşulları zasłabnięć ve alabilir. Bileşikler büyük bir anlaşma vücutta birikmesi yağ eksik yanma kalitesi yetersiz beslenme sonucu. İlgili asit baz çoğunlukla tüm iç vücut organlarının çalışması ihlali tetikleyebilir gibi sarhoşluk belirtileri verir.

Ayrıca, (aseton) faul nefes gel. Sağlıklı bireylerin bir doktor ile randevu için aramayın için hafta oruç, henüz, tabii ki, yaşamın çıkış hızı için çağırır. Kesinlikle tatil boyunca tutmak olmaz. İster hafta oruç hazırlık gerektirir. Ne kadar oruç süresi boyunca haftada hissedeceksiniz? Bir hafta boyunca yemek değil, vücut temizler, ancak özel bir eğitim gerektirmez. Tatlılar birkaç gün önce istifa et, süt ürünleri ve aynı zamanda. Tüketilen sadece meyve ve sebze Bir gün önce, aynı zamanda taze sıkılmış ve karton inşa değil suları tüketebilirsiniz buna ek olarak, haftada bir oruç gerektirir.

Bir gün yemek değil

Kilo, fazla yem sonra ağırlık hissi ortadan kaldırmak için yine harika bir yöntem için fikir değil. Birçok onun sayesinde, yanı sıra rahatlama sistemi pokarmowemu biraz sağlamak maddelerin vücut temizlemek için en azından biraz. Tam olarak nasıl oruç bir gün alırlar? Bir gün oruç kesinlikle ek kilo yapmaz. Amacı, kilo yönetimi, kirleticilerin ancak sadece kırılgan bir beden temizliği için değil. Bir günlük oruç rutin olarak kullanılan, bir örnek olarak, Fransız, hangi, ancak, bugün, birkaç politikalarını inceleyin. Ne? Bir günlük oruç: 4 kurallar:

  1. Oruç gün su en az 2,5-3 litre tüketmelisiniz
  2. Alkol suyu tüketmeyin tercih edilen sonuç kesinlikle elde etmek için sorunlar yaratacak olan yaklaşık %10 karbonhidrat var
  3. Kaydet – Fransız yalanı oruç günü, hiç gerek yok, ama mükemmel bir girişimi önlemek, sağlık kulübü toplum ya da bir egzersiz Jogging kaçınmalıdır
  4. Gerçekten zayıf hissettiğin zaman da adet döngüsü boyunca her iki haftada bir, en kısa sürede daha fazla olarak oruç bir gün geçirmek ve aynı zamanda bahar gündönümünde yok.

Etkileri oruç

Bir gün yemek değilOruç günü, doğal olarak, kesinlikle kaçınacaktır, yine de kilo kaybedersiniz, aynı zamanda etkileyici vücut temiz. Yine de, bazı faydaları var. En önemlisi, sindirim sistemi bir mola ve aynı zamanda dinlenmek ve düzenli olması sağlar. Belli ki, pek çok bir günlük iştah grevi, onu zaman içinde hala bol su tüketmek, çok daha hafif ve sağlıklı hissedeceksiniz nedeniyle için teşekkürler. Hafta boyunca oruç: tam olarak ne hissettin? Vücut temizliği ile ilgili hafta içi görünen bozuklukları-uzun oruç. 1-3 gün – gerçekten iştah hissettiğin zaman; nedeniyle yüksek tansiyonu düşürür aslında, bu yüzden baş dönmesi, 4-6 gün – istek beni rahatsız etmiyor, ama fantastik bir şey değil yağlı, kafasından rahatsız ve kasları, mide bulantısı, zayıf noktası ürünleri yıkmak ile güçlü bir asitleşme olduğunda o zaman. olabilirsin.

Korkunç nefes ve de pis kokulu ter an felaket. Yürüme, rutin enjeksiyonları ve sürekli banyo temizleme işlemi sürdürmek yardımcı olacaktır. Not: 7 gün boyunca oruç vücut temizliği sıcak kompres – sıcak su bir kap ya da kauçuk plaka yardımcı olacaktır nedeniyle bir geniş bant çalışıyor, karaciğer, rahatsızlık yaratabilir. Sıcak su 1.5 litre ile bir enjeksiyon yapmak uyandıktan sonra bir hafta oruç, her gün ilk gün tuz bir çay kaşığı ile bir bardak su ile başlamak, oruç, gün 2. gün tedavi performansını etkileyen açlık temel kayma süresi, bırakın aşırı egzersiz, dinlenme büyük fırsatlar, açık kalmak amaç. Diyet rejim açlık grevi bir hafta sonra 7 gün sürdü çok oruç kadar sürmelidir.

TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

18 ÷ = 18