Hızlı riskleri olmadan kilo kaybetmek için en iyi yol?

Rate this post

Burada aşırı kilo, bir kilo için burada: küçük hatlarını ondan hızla almak için çok fazla, diyet açığa gitmek için cazip olabilir. Bu gerçekten harika bir fikir ancak. Ne verimli aynı zamanda ince ve sipariş için uzun bir süre için uygun düzenlemeler var mı? Valérie Espinasse, Micronutrionniste ile nokta. Hızlı kilo kaybı ilgili Sağlık ve sağlıklı yaşam için onu tehdit olmadan kilo kaybetmek için, özellikle önleyici tedbirler almak gereklidir. Ağırlık azaltma yasası bir zararsız değildir: bu aslında kış aylarında toplanan ya da bir kilo meşgul kaybı daha önemli, belirli eylemleri uymak için tavsiye edilir birkaç kilo döken istiyor. Diyet yapmaya önce, genel sağlık değerlendirmesini geçmesi için bir tıbbi profesyonel danışmak için tavsiye edilir.

Hızlı kilo riskleri kaybı

Diyet hızlı kilo kaybı sağlık için zararlı olan teşvik rejimleri ve engellenmelidir. Ağırlığı azaltmak derhal (haftada 1 kilodan fazla) birçok sıkıntısı şüphe ile mücadele edebilirsin, lipo fit diyet onun düzgün çalışması için gerekli besin vermiyor. Gizli: yorgunluk, anemi, bağışıklık sistemi aynı şekilde-yo etkisi: vücut yoksunluk belirleyerek, kaybetme korkusu olacak ünlü yo ekipman girebilirsiniz zayıflamış. Yanıt olarak, kesinlikle 1/ kurtaracak, yani rezervleri PES daha az güç, 2/ deposu az harcama. Sonuç: davranışlarınızı bulabilirsiniz bitmez, kesinlikle kilo geri, ya da belki de daha fazla kazanacaktır. Tekrarlanan hangisi asıl sebebinin, vücudun giderek dirençli hale gelir. Ekstra kilo birikiyor ve ayrıca planları! Hızlı kilo kazanmak olmadan kilo verebilirsiniz? Başarılı bir şekilde kilo vermek için, matematiksel: aldığınızdan daha fazla kalori bile yatırım yapmak gereklidir.

Açlıktan farklı olarak, çok daha fazla yerini değiştirme, güç harcama yükseltmek için tavsiye edilir. Daha fazla spor yapmak, ayak ile başa çıkmak için büyük olasılıkla, merdivenler almak, yürümek, her fırsatta yatırım için excel bir bisiklet:. Denge için gerekli besin vücudunuzun mahrum yan diyet rejim, imkansız. Bayan yemekleri değil: diyet planı döneminde bile, aç olmamalıdır. Mükemmel bir denge için, her gün (zeytin, kolza …) yağ (günde 5 porsiyon) taze meyve ve sebze, nişasta ve az miktarda yemek gerekir. (Siluet bir onarıcı için) (meme, et, balık, süt ürünleri) protein, Kas oluşumu gibi bakım için hayati hatırlamak için hayal kırıklığına uğratmayın. su tutma teşvik eden, tuzu pedalı yumuşak gibi yerde.

Gün detoks ideal

Gün detoks idealSonuçta ticari düz paketlenmiş yağ gibi sürpriz şeker önlemek ve akılda: su aşağı ince değil (2-1, 5 litre, her gün yeterince su tüketmeye ayı, henüz yağ yakma tarafından üretilen toksik maddeler kurtulmak ise vücut hidrat yardımcı olur. Dolayısıyla, emme (veya/) her gün 500 kalori ile ilgili yatırım kadar yükselterek ve enerji azalması, aylık kilo 1 de haftada 500g arası veya 2 ila 4 kilo için bekliyor olabilir. Çiğ gıda diyet rejim & & Karbon monoksit: Sadece ne kabul ediyor? Tamamen dengesiz, hyperprotéinés ve ayrıca çeşitli diğer diyet çiğ gıda kurtulmak için planları vardır. Gerçek sapkınlık bir diyet dayanır. Sadece sağlıklı protein almak vücut, böbrekler, atık protein deşarj sonu olmanın bir özelliği de dahil olmak üzere hiç şüphesiz olumsuz. Bu diyet rejimleri vitaminler daha eksik, lif, mineral tuzlar ve lif eksikliği kabızlık reklam olabilir.

Ve ayrıca neden yo yo dikkatli olun: kilo kaybı kurtarma genellikle eşit olarak fazla ancak çok hızlı olabilir. Fazladan birkaç kilo kaybetmek sanırsam, bu yüzden kaçınılmalıdır. Tıbbi profesyonel Sol verimli bir şekilde de güvenli bir şekilde ince ve uygun program için detoks. (Rafine) gıdalar kolay sağlayan, bol vitamin ve vitamin gibi yorucu bu nedenle yetersiz olan çiğ gıda diyet rejim, faul vücut olarak aksine) sindirimi çok kolay antioksidanlar ise (karaciğer, böbrekler, sindirim yollarında ve deri…) eliminasyon organları uyarmak için, alevlenmesi ya da açlık hissetmeden kalori tüketimini azaltmak prensibi. Kirleticiler kaldırılması ve atık toplanırken bu ilaç 10 gün uymak için basit, sağlıklı ve ince onunla anlaşma sağlar.

TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

+ 84 = 92