Dumansız – kullananların yorumları – forum – eczane- fiyatı – orijinal – Türkiye

Dumansız - kullananların yorumları - forum – eczane- fiyatı - orijinal - Türkiye

4.2/5 - (20 votes)

Dünya Sağlık Örgütü’nün verilerine göre dünyada her yıl yaklaşık 4 milyon insan sigara kullanımına bağlı hastalıklar nedeniyle hayatlarını kaybetmektedir. Sigara kullanımı yüksek tansiyondan kalp damar hastalıklarına, kanserden erken yaşlanma ve bunamaya kadar birçok sağlık problemine neden olabilmektedir.

Bu nedenledir ki sigara içmeyenler, içenleri bu kötü alışkanlıklarından vazgeçirebilmek için onlara sigaranın zararlarını anlatır durur. Oysa sigara tiryakileri bunları zaten bilmektedirler. Onların esas ihtiyaç duyduğu şey, sigarayı nasıl bırakabilecekleri konusunda kendilerine yol gösterilmesidir. Zira nikotin bağımlılığı küçümsenecek bir bağımlılık olmamakla birlikte, irade ile de çok ilişkili değildir. Sigara tiryakileri arasında nice yüksek iradeli insan bulunur ama iş sigaradan uzak durmaya gelince bunu başaramazlar. Çünkü sorun iradenin güçsüz olmasından kaynaklanmaz, isteklerin çatışmasından kaynaklanır. Kişi hem sigaranın zararlarını bilir hem de içmeye devam etmek ister ve kendi içinde çatışır.

Peki çözüm nedir? Çözüm, beyinde nikotin isteğinin baskılanmasıdır. İşte sigarayı bırakma savaşınızda sizin en büyük destekçiniz olacak Dumansız sigara bırakma seti burada devreye giriyor. En ateşli tiryakilerin bile kısa zamanda sigarayı bırakmalarını sağlayan bu set şimdi Türkiye sınırları içerisinde de satışa sunuluyor. Sette yer alan ürünleri kullananların yorumları %92’sinin nikotin bağımlılığından yalnızca 30 gün içerisinde kurtulabildiklerini gösteriyor. Sete promosyonlu fiyatı ile ürünün sitesinden ulaşmak mümkün: www.dumansiz.info

Dumansız – nedir – ne işe yarar – nasıl kullanılır – uygulanır

Dumansiz - nedir - zararları - ne kadar - nasıl kullanılırBu yazıyı okuyorsanız sigaradan kurtulmak için en önemli adımı atmış, bırakmaya karar vermişsiniz demektir. Belki de daha önce çeşitli yöntemlerle defalarca bırakmayı denediniz ancak başarılı olamadınız. Nikotinden vazgeçememe nedeniniz nedir hiç düşündünüz mü? Şüphesiz en başta gelen neden, fiziksel bağımlılıktır. Nikotin beyinde mutluluk hormonlarının salgılandığı noktayı uyarır ve kişide geçici bir rahatlama hissi yaratır. Ancak zamanla bu noktanın uyarılması için daha fazla nikotin alınması gerekir. Aynı rahatlama hissini yakalayabilmek için kişi daha sık sigara içme isteği duyar. Bağımlılığın diğer bir nedeni ise psikolojiktir. Tiryaki sigara içmediği zaman huzursuzluk, kaygı, baş ağrısı ve asabiyet gibi nikotin yoksunluk belirtileri gösterir. Oysa mutluluk hormonu olarak da bilinen endorfin salgısı ile nikotin ihtiyacı ters orantılıdır. Vücudumuzun daha fazla endorfin salgılamasını sağlayarak nikotin ihtiyacından ve nikotin alınmadan geçen belirli bir süre sonrasında da bağımlılıktan kurtulmak mümkündür.

Dumansız nedir? Sigara içme arzunuzu yok ederek yalnızca 30 gün içerisinde bu kötü alışkanlıktan tamamen kurtulmanızı sağlayacak 4 aşamalı bir tedavi yöntemidir. Yöntem nikotin ihtiyacı duyduğunuzda kullanacağınız bir sprey, sigaradan soğutmada etkili bitki çayı, bitkisel özlü diş macunu ve nikotinin ağzınızda yarattığı tahribatı gidererek sigarasız yeni bir sayfa açmanıza yardımcı olacak diş beyazlatma tozundan oluşmaktadır.

Setin içerisinde yer alan ürünler nedir ve nasıl kullanılır? Sprey; karabaş otu, sarı kantaron, kedi otu, çarkıfelek çiçeği ve zencefil özleri içerir. Son yıllarda gerçekleştirilen bilimsel çalışmalar bu bitkilerden elde edilen biyoaktif özlerin beyinde endorfin salgılanmasını artırarak nikotin ihtiyacını baskılamaya yardımcı olduğunu ortaya koymaktadır. Spreyin etken maddelerini oluşturan bu bitkiler ne işe yarar birlikte inceleyelim:

  • Karabaş Otu: Antibakteriyel özelliği nedeni ile yüzlerce yıldır iltihap giderici, kan temizleyici olarak kullanılmaktadır. Sinirleri yatıştırıcı, kaygı giderici etkileri vardır.
  • Sarı Kantaron: Antiseptik özelliği ile vücudu mikroplardan arındırmak ve kanseri önlemek gibi bilinen etkilerinin yanı sıra çok güçlü bir doğal antidepresandır. Endorfin hormonlarının salgılanmasını artırır.
  • Kedi Otu: Beyindeki yatıştırıcı ve rahatlatıcı işleyiş mekanizması psikiyatrik ilaçların yarattığı etkiye benzemekle birlikte onların birçoğunun yarattığı sersemlik, uyuşukluk ya da performansta düşüş gibi yan etkileri içermediği için bilimsel çevrelerce son yıllarda üzerinde en çok araştırmanın yapıldığı bitkisel destektir.
  • Çarkıfelek Çiçeği: Pasiflora ismi ile de bilinen bu bitkinin içeriğindeki kimyasal bileşikler, ilaç bağımlılıklarının ve anksiyetenin tedavisinde etkilidir.
  • Zencefil: Solunum, sindirim ve dolaşım sistemi hastalıklarındaki iyileştirici etkisinin yanı sıra, sinir sistemi üzerinde de olağanüstü yatıştırıcı ve tazeleyici etkisi bulunmaktadır.

Tüm bu bitkilerin özlerinin ideal bir karışımı olan sprey, nikotin ihtiyacı duyulduğu anda dil altına en az 3 doz uygulanır. Kısa bir zaman sonra sigara isteğinizin kalmadığını göreceksiniz.

Setin diğer bir önemli elemanı meyan kökü çayıdır. Meyan kökü antibakteriyel, iltihap giderici ve balgam söktürücü etkisi ile bilinir. Vücudun toksik maddelerden arındırılmasına, nikotinden temizlenmesine yardımcı olur. Ayrıca sinirleri yatıştırıcı etkisi bulunmaktadır. Her gün istediğiniz vakitte sıcak suda demlenerek bir bardak içilmesi, vücutta birikmiş nikotinin atılımını hızlandıracaktır.

Gelelim bitkisel özlü diş macunu ve beyazlatma tozu nasıl kullanılır sorusunun cevabına. Dişlerinizi günde 2 kere yukarıda sayılan bitkilerin karışımından oluşan diş macunu ile ve akşamları yatmadan önce de beyazlatıcı toz ile gargara yaparak fırçalamanız nikotinin ağız, diş ve yutak bölgesinde kalan son izlerini de gidermede ve sigarayı bırakma sürecini hızlandırmada etkili olacaktır.

Dumansız sigarayı bıraktırma setinin, diğer sigarayı bıraktırma yöntemleri ile kıyaslandığında artı ve eksileri ise şöyle öne çıkıyor:

  • Sprey formundaki bitkisel karışım vücudunuzda endorfin salgılanmasını artırarak nikotine ihtiyaç duymanıza engel oluyor. Bu süreçte sigara içme ihtiyacı duymuyorsunuz. Vücudunuza belirli bir süre nikotin girmemesi ve çay – diş macunu ikilisinin desteği ile var olan nikotin kalıntılarının da temizlenmesi sonucunda bağımlılığınızdan kalıcı olarak kurtulabiliyorsunuz. Oysa nikotin bandı, sakızı ya da hapı gibi yöntemleri kullanan kişilerin yalnızca nikotini aldığı kaynak değişiyor, nikotine bağımlılıkları ortadan kalkmıyor. O ürünleri kullanmayı bıraktıklarında ne yazık ki sigaraya geri dönüyorlar.
  • Nikotin içeren ürünler kalıcı çözüm olmadığı gibi onları sürekli tedarik etmeniz de gerekir. Oysa bu yöntem sigaradan tek seferde ve kısa sürede kurtulmayı mümkün kılması nedeniyle çok daha ekonomik.
  • Bu setin dezavantaj sayılabilecek tek özelliği her yerde bulunamaması, yasal zorunluluklar nedeniyle yalnızca üreticisinin internet sitesinden temin edilebilmesidir.

Resmi sitesi: www.dumansiz.info

Dumansız – kullananların yorumları – forum – yorum

Sağlıklı yaşamla ilgili birçok forum sitesinde sigarayı bırakmaya çalışanların yorum ve hikayelerine rastlamak mümkün. Bunlardan ne yazık ki pek azının deneyimi başarıyla sonuçlanıyor. Nikotin bandı ya da sakızı gibi klasik sigara bırakma yöntemlerini kullananların yorumları bunların başarıya ulaşamadığını gösteriyor.

Dumansız - kullananların yorumları - forum – yorum

Bu set hakkında da üzerinde en çok yorum yapılan soru tahmin edilebileceği üzere bu yöntem işe yarıyor mu sorusu. Evet, Dumansız kullananların yorumları bu setin sigarayı bıraktırmada %95’e varan başarı oranlarını yakaladığını işaret ediyor. Dumansız setinin temel amacı tiryakilerin nikotini başka kanallarla almasını değil, ondan tamamen vazgeçmesini sağlamak. Ayrıca sette sunulan ürünleri düzenli olarak kullananların yorumları bu süreçte aşırı yemek yeme, sinirlilik, uykusuzluk gibi belirtiler de yaşamadıklarını gösteriyor.

Dumansız – fiyatı – orijinal – resmi sitesi – Türkiye

Dumansiz - nerede satılır - fiyatı ne kadar - orjinal sitesi - türkiyeDumansız fiyatı diğer sigarayı bırakma yöntemleri ile kıyaslandığında oldukça ekonomik bir ürün. Hesaplı fiyatı ile tek bir set içerisinde size sigarayı unutturacak her şeye sahip. Büyük başarı yakalamış bir ürün olduğundan olsa gerek çok sayıda sahteleri de mevcut. Bu nedenle satın alacağınız Dumansız setini üreticisinin Türkiye resmi sitesi aracılığıyla edinmeniz önemli bir ayrıntı: www.dumansiz.info

Böylelikle orijinal ürünlere sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Üstelik sitelerinde promosyonlu satışlar da yapılıyor. En uygun fiyatı yakalamak için sık sık ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.

Dumansız – sipariş – nerede satılır – satın al – eczane – amazon

Dumansiz-şikayet-var-zararlı-mıBir tiryaki için sigarayı bırakmaya karar vermek oldukça büyük bir adım. Siz bunu başardınız. Sıra geldi size sigarayı bıraktıracak bu set nerede satılır sorusunun cevabını almaya. Dumansız seti, güvenli ve hesaplı kalması hedeflendiğinden direkt üreticisinden kullanıcısına ulaştırılıyor. Yani bu ürünler, eczane ya da Amazon gibi satış yerlerinde bulunmuyor. Güvenli sipariş için üreticinin internet sitesini kullanmalısınız: www.dumansiz.info

Dumansız sipariş vermek için kredi kartı sahibi olmanız ya da banka havalesi yapmanız gerekmiyor. Türkiye’nin her yerine kapıda ödeme güvencesi ile sipariş vermek mümkün. Sigarasız bir hayata merhaba demek için hemen şimdi satın alın.

Resmi sitesi: www.dumansiz.info

Dumansız – şikayet – yan etkileri

Bugüne kadar birçok yöntem denediyseniz ve sigarayı bırakamamaktan şikayet ediyorsanız bu ürünü muhakkak denemelisiniz. Dumansız içlerinde çok etkili kimyasal bileşikler barındıran biyoaktiflerin karışımından meydana geliyor. Ancak tamamen bitkisel olduğundan hiçbirinin bilinen yan etkileri yok. Sigarayı bıraktırmada geçerliliği bilimsel araştırmalarla kanıtlanmış ve doktorlar tarafından da kullanımı tavsiye edilen bir ürün. Bu nedenle internette Dumansız şikayet yorumlarına rastlanmıyor. Sevdiklerinizle yaşayacağınız sağlıklı bir hayata merhaba demek için deneyip sonucu kendi gözlerinizle görün.

TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

37 − = 31