Drone 720X – nedir – kullananların yorumları – forum – fiyatı – orijinal – Türkiye

Drone 720X – nedir – kullananlar yorumları – forum – fiyati – orjinal – Türkiye

4.3/5 - (20 votes)

Gelişen teknolojiyle birlikte cep telefonları, tabletler ve akıllı saatler adeta kimliğimiz, cüzdanımız gibi yanımızdan ayırmadığımız nesnelere dönüşüp sıradanlaşmışken, yeni teknolojik oyuncağımız drone’lar çoktan hayatımıza girdi bile. Aslında hayatımıza eğlence katan bu müthiş alete oyuncak demek haksızlık olur. Çünkü gerek ilk ortaya çıkışı gerekse günümüzdeki yaygın kullanım alanları ile bu cihaz, eğlendirici olmanın yanında çok ciddi görevler de üstleniyor.

Yazımızda bu cihazların genel özellikleri ve kullanım alanları nedir sorusunun yanı sıra, Türkiye kullanıcılarının en çok tercih ettiği modellerden biri olan Drone 720X modeli hakkında detaylı bilgi bulacaksınız. Kullananların yorumları doğrultusunda uygun fiyatı ve yüksek performansı ile Avrupa’da birinci seçilen bu cihaza sahip olmak şimdi çok kolay.

Drone 720X – nedir – kullananlar yorumları – forum – fiyati – orjinal – TürkiyeDrone 720X ile dünyaya başka açılardan bakın!

www.drone-720x.info

Çok kısa bir süre için %50 indirimle sahip olma fırsatını yakalayın

Drone 720X – nedir – ne işe yarar – nasıl kullanılır – uygulanır

Sokakta, parkta, piknikte bir anda başımızın üstünde belirmesine artık alıştığımız drone’ların icadının arkasındaki hikaye nedir? Drone’ların ilk prototiplerinin ortaya çıkışı oldukça eski tarihlere dayanıyor. Çıkardığı ince vızıltı sesinin de etkisiyle olsa gerek, dilimizde erkek arı anlamına gelen drone isminin verildiği bu insansız hava araçlarının ilk olarak I. Dünya Savaşı’nda kullanıldığını biliyor muydunuz? O günlerde uçaklara nazaran düşük maliyetli olmaları ve yetişmiş mürettebat kaybını sıfıra indirmeleri nedeniyle tercih edilen uzaktan kumandalı bu araçlar, manevra kabiliyetleri ve düşman saflarında fark edilme ve vurulma risklerinin azlığıyla da göz dolduruyordu.

Drone 720X - nedir - ne işe yarar - nasıl kullanılır - uygulanır1

Peki günümüzde bu cihazlardan birine sahip olmak ne işe yarar? Drone’lar yerleşik kameraları ile ya da ekstradan üzerlerine adapte edilebilen kameralar sayesinde çok farklı yerlerden görüntü almayı mümkün kılıyor. Bu araçlar kimler tarafından ve hangi sektörlerde nasıl kullanılır derseniz, bu soruya onlarca farklı cevap verilebilir. Haberciler ve belgeselciler klasik kamera açılarının dışında görüntü alabiliyor. Güvenlik güçleri toplumsal olayları ya da suçluları kuş bakışı takip edebiliyor. Bu cihazların yaygınlaşması ile ekstrem sporlarda kayıt imkanı ve kalitesi hiç olmadığı kadar gelişti. Drone’lar ile geniş tarım arazileri kolayca denetlenebildiği gibi, tohum ekimi ve ilaçlama dahi yapılabiliyor. Çok yakında kargo sektöründe de bir drone devrimi gerçekleşeceği yönünde de belirtiler var. Ya da pizza siparişimizi kapıda değil, pencerede bekleyeceğimiz günler yakın gözüküyor.

Resmi sitesi: www.drone720x.info

Drone 720X nedir? Onlarla neler yapılabildiğini göz önüne aldığınızda, tahmin edersiniz ki tıpkı bilgisayarlar gibi bu cihazlar için de üst sınır neredeyse yok. Farklı modeller havada daha uzun süre kalma, daha hafif olma, daha yüksek çözünürlüklü çekimler yapabilme, daha hızlı olma, uçuş menzili gibi nitelikleri açısından yarışırken fiyatları da özellikleriyle orantılı olarak değişiyor. Yani her zaman bir diğerinden çok daha iyi bir drone bulmak mümkündür. Ancak önemli olan hem gerçekçi olarak kullanım amacınıza uygun bir cihaz, hem de fiyat-performans oranı açısından en iyi seçeneği tercih etmektir.

Sizin bir drone’dan beklentiniz nedir? Ortalama bir kullanıcı bu cihazları çok daha geniş açılı selfieler çekmek, havadan görüntü almak için kullanır. Eğer yalnızca uçurmakla yetinmek ve onu yerden izlemek istemiyorsanız tercih edeceğiniz aletin kameralı olmasına dikkat etmelisiniz. Bu bağlamda tatminkar bir görüntü kalitesi olmazsa olmaz bir özelliktir. Drone 720X 480p çözünürlüklü yerleşik kamerası ile hem fotoğraf hem de videolarınızın 106 inç ekranlı bir monitörde dahi kusursuz görünmesini sağlar. Cihazınızın havada kalma ve kayıt süresi diğer bir önemli unsurdur. Bu model tek bir şarjla toplam 18 dakika çalışma süresine sahiptir ki, bu süre piyasadaki birçok drone’un neredeyse iki katıdır. Üstelik sadece 85 gram ağırlığa ve 100 metre uçuş menziline sahiptir.

Drone 720X - sipariş - nerede satılır1

Peki bu model nasıl kullanılır? Cihaz uzaktan kumandası aracılığıyla çok kolay kumanda edilebilir. Ayrıca akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz uygulaması ile kameranın kaydettiği görüntüleri telefonunuzdan canlı olarak takip etme olanağı bulunmaktadır. Şarjı azaldığında kumanda üzerinden sizi uyarır ve siz müdahale etmeseniz bile yüksekliğini yavaşça azaltarak yumuşak bir iniş yapmaya imkan verir.

Cihazın etrafında ve alt kısmında bulunan sensörleri çevresindeki engelleri görmesini sağlıyor. Böylece siz komut dahi verseniz cisimlerle olan mesafesini koruyor ve çarparak hem kendisinin hem de nesnelerin zarar görmesini engelliyor. Cihazı kullanırken tek dikkat etmeniz gereken nokta, uçuş yasağı bulunan askeri ve güvenlikli bölgelere girmemeniz. Çünkü yasa gereği bu bölgelerde drone uçuranlara maddi ve cezai yaptırımlar uygulanır.

Drone 720X – kullananların yorumları – forum – yorum

Drone 720X – kullananlar yorumları – forum – yorumDrone 720X sahibi olarak neler yapabileceğinizi artık biliyorsunuz. Bir de cihazı kullananların yorumları ne yönde merak ediyorsanız, teknolojik donanımlar üzerine değerlendirmeler yapılan forum sitelerine bir göz atmakta fayda var. Drone 720X kullananların yorumları arasında ürünün kuvvetli bir bataryaya sahip oluşu ve kısa şarj süresine rağmen havada kalma süresinin uzunluğu ön plana çıkıyor.

Birçok doğasever, seyahat düşkünü ve havalı selfie’leriyle fark yaratan sosyal medya influencer’ları da cihazı kaliteli çekimler yaptığı için tercih ettikleri yönünde yorum bildiriyorlar.

Yine kullananların yorumları arasında dikkat çeken bir başkası da birçok drone’da bulunmayan çarpışma sensörlerinin varlığı. Bu sensörler gerçekten işe yarıyor mu derseniz, evet! Özellikle bir amatörseniz bu pahalı ve hassas cihazların çevredeki herhangi bir canlı ya da cansız nesneye çarpmasını önlemek için bu şekilde bir koruma önlemi çok işinize yarayacaktır. Son olarak modelin, fiyat-performans oranı açısından oldukça ekonomik ve ulaşılabilir olduğu yönünde birçok yorum mevcut.

Drone 720X – nedir – kullananlar yorumları – forum – fiyati – orjinal – TürkiyeDrone 720X ile dünyaya başka açılardan bakın!

www.drone-720x.info

Çok kısa bir süre için %50 indirimle sahip olma fırsatını yakalayın

Drone 720X – fiyatı – orijinal – resmi sitesi – Türkiye

Tüm dünyada popülerliğinin artmasıyla birlikte drone piyasası son iki yılda oldukça kızıştı. Her geçen gün yeni marka ve modeller piyasa sürülüyor. Ancak Drone 720X fiyatı ve teknik özellikleri ile diğer modeller arasından kolayca sıyrılan bir cihaz. Dünyaca ünlü teknoloji fuarlarında giriş ve orta seviye kullanıcılarının fiyatı ve kullanışlılığı gibi noktalarda tam puan alarak kendi sınıfında birinci seçildi. Taklitlerinin yaygınlaşmasından endişe edilmesi ve marka itibarının korunması gibi nedenlerle henüz ülkemizde distribütörlük anlaşması yapılmamış olan Drone 720X satışları firmanın Türkiye resmi sitesi üzerinden yürütülüyor. Ürünün promosyonlu güncel fiyatı ile ilgili detaylı bilgi edinmek ve orijinal İsviçre üretimi olan ve 3 yıl garantili cihaza sahip olmak için tıklayınız: www.drone-720x.info.

ARTILARI

  • Yerleşik kamerası bulunmaktadır. Yüksek kamera çözünürlüğü ile kaliteli fotoğraf çekme ve video kaydı yapma imkanı sağlar.
  • Kullanımı çok kolaydır. Telefon uygulaması ile görüntüleri canlı olarak ekranınızdan takip edebilirsiniz.
  • Yüksek menzili ve tek şarjla havada kalış süresi ile kesintisiz uçuş keyfi yaşatır.
  • Sensörleri çevresindeki engelleri tanır ve çarpışma riskini ortadan kaldırır.

EKSİLERİ

  • Cihaz, gördüğü yoğun talep nedeniyle ve taklitlerinden sakınmak amacıyla yalnızca üreticinin kendi sitesi üzerinden satışa sunulmuştur.

Drone 720X – sipariş – nerede satılır

drone720xHem cep yakmayan hem de sevdiklerinize mükemmel bir hediye olacak Drone 720X nerede satılır? Cihaz firmanın tercihi olarak ve yukarıda bahsettiğimiz nedenlerle, benzerlerinin aksine Amazon alışveriş sitesinde satışa sunulmadı. Ancak firmanın internet sitesi üzerinden sipariş vermek suretiyle ürününüze 3-5 gün içerisinde kavuşabilirsiniz. Drone 720X sipariş etmek için kredi kartı ya da banka havalesi gerekmiyor. Yapmanız gereken sadece sipariş vermek ve kapınıza kadar gelecek ürünü teslim aldığınızda ödeme yapmak! Siz de evde, işte, tatilde eşsiz videolar ve selfie’ler çekmek istiyorsanız hemen şimdi satın alın: www.drone-720x.info.

Drone 720X – satın al – amazon

Şimdi bir Drone 720X satın alın. Ve paketin içinde batarya ile şarj cihazının yanı sıra ürünle uyumlu olarak çalışan, her model akıllı cep telefonuyla birlikte kullanabileceğiniz bir de VR sanal gözlük size hediye olsun. Üstelik Iphone ve Android işletim sistemli tüm telefonlarda çalışan uygulamasını yükleyerek yaptığınız çekimleri canlı olarak telefonunuzun ekranında da izleyebileceksiniz. Unutmayın! Drone 720X başka hiçbir yerde satılmıyor. Amazon alışveriş sitesindeki pahalı modellerle kıyaslayın, daha iyisini bulamayacaksınız. Hemen şimdi satın alın.

Drone 720X – nedir – kullananlar yorumları – forum – fiyati – orjinal – TürkiyeDrone 720X ile dünyaya başka açılardan bakın!

www.drone-720x.info

Çok kısa bir süre için %50 indirimle sahip olma fırsatını yakalayın

TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

− 4 = 6