Diyet lezzetli çikolata: ilkeler ve sonuçları

Rate this post

Lezzetli çikolata diyeti oldukça lezzetli çikolata küpleri besleyici dayanan bir zayıflama diyeti. Lezzetli çikolatalı diyet rejim bu yana, sanılanın aksine, çikolata kilo kaybı için sayısız evleri vardır etkili olan diyet Yaratıcısı belirtmektedir. Bunu doğrulamak için, sadece çikolata öğeleri tercihi gibi bir çift zevk. Sadece yanı sıra lezzetli çikolata tüketerek kilo azaltmak için nasıl lezzetli çikolatalı diyet planı incelemek. Diyet planı, çikolata avantajları vardır. Geliştirici lezzetli çikolata, ideal miktarda yanı sıra ilgili ürünler ile karışımı olarak yutulur.

Ne çikolata diyet nedir? Lezzetli çikolatalı diyet kuralları

Çikolatalı diyet planı sadece koyu çikolata yemek gerekir kilo bir öğe. Daha fazla bu 90-99% dahil olmak üzere. kakao. Koyu çikolata zar yarım saat içinde her Kahvaltıdan önce ve ayrıca öğle yemeği ve orta-gün (yaklaşık alınmalıdır. Kandaki şeker düzeyi giderek indirildiğinde 16). Neden günün tam olarak bu an. Kopenhag Üniversitesi’nden bilim adamları olarak, koyu çikolata iştahı azaltır, özellikle harika, ayrıca tuzlu ve yağlı yiyecekler, uzun ve doyma hissi tetikler. Akşam yemeği öncesinde lezzetli çikolata yemiş itibariyle, 2 zar, normal.

Kontrol, ve en önemlisi, değil, ve o chocolate slim zaman, kesinlikle ekledi tür asılacak olan tatlı, kıyasla daha az yemek yapmak. Kan şekeri düşüyor ve zihin “açlıktan aldığında karanlık lezzetli çikolata da karşı kalorilik çerez korur”. Diyet rejim sırasında, lezzetli çikolata az miktarda – max yenmesi gerek. Günde 6 zar (yani yaklaşık. 36 g) nedeniyle kalori içeriği için değil sadece. Koyu çikolata, büyük miktarlarda Yutulması oluşturabilirsiniz. Bilim adamları karanlık lezzetli çikolata ecstasy hissi neden olan unsur çok sayıda göstermiştir.

Lezzetli çikolata ruh hali geliştirir

chocolate-slimLezzetli koyu çikolata, özellikle de mükemmel kalite protein (örneğin, lif) sindirim sisteminin normal özelliği için gerekli balast bileşikler içeren ve sağlıklı gıda ile entegre edilmelidir. Kilo kaybı vücudun, bu tür biber, zencefil, kakule veya Tarçın: yağ yakıcı hızlı diyet baharat eklerseniz çok daha verimli olacaktır. Aynı şekilde kilo kaybetme sürecinde, diğer tatlılar kullanın yapabilir akılda tutulması gereken. Lezzetli çikolata bir diyet planı yapmadan önce kakao alerjik reaksiyonlara neden olabilir beri alerji eğilimli denemek lazım! Lezzetli çikolata kilo yönetimi konut veya ticari özellikleri için diyet lezzetli çikolata. Karanlık lezzetli çikolata, ayrıca, açlık subdues ve de doyma hissi sağlar, aynı şekilde kilo kaybı için diğer binalar vardır.

Bitter çikolata doymuş yağ asitleri içerir ve kalça, uyluk ve karın bölgelerinde de bunların depolanması engelleyen (8-10 g/ 100 g) lif büyük miktarda içerir. Ayrıca, güç derece artar kakao web içeriği yüzdesi bağlıdır 5 30 mg (5 adet) kafein daha güvenilir ilaçlar, üreteçleri – yüksek düzeyde biri. Uzun Yoğun egzersiz boyunca verir ki, böylece ek bir kilo kaybı için ekler. Ayrıca, yağ metabolizmasını arttırır. Lezzetli çikolata aynı şekilde (harika hissettiriyor kafein yüksek düzeyde bir metabolit olan yağ kaybı – teobrominę, teşvik eden çeşitli bileşikler içerir. Teofilin denen bir ilaç) eylem zayıf 10 defa da.

Diyet rejim çikolata

Ne çikolata diyet nedirDiyet rejim lezzetli koyu çikolata lezzetli çikolata kalori olduğundan şüphe yaratabilir – 100 g içerir. 554 kcal (veri İŻiŻ) 549 hakkında kcal olan süt lezzetli çikolata, daha büyüktür. İçin 1975 g/100 g çünkü aynı şekilde süt ürünlerinin daha fazla yağ eşdeğer oluşur. Ancak, (531 kcal/100 g) düşük enerji değeri ve yağ, web içeriği (yaklaşık. 29 g/100 g) çikolata vardır, ancak içinde şeker büyük miktarda bulabilirsiniz. Ayrıca, bitter çikolataya göre çok daha az kakao içerir. Sadece karanlık lezzetli çikolata (70 99) kakao kütlesi en düşük şeker içeriği olarak en büyük web içeriği vardır. lezzetli çikolata her türlü.

Bu nedenle en önemli biridir. Karanlık lezzetli çikolata kılcal işleyişi artırmak, dolayısıyla tehlikeli kan pıhtıları oluşumuna karşı koruyan (antioksidan) birçok flavonoidler vardır. Aynı şekilde artırır kalp ve kan dolaşımını artırır potasyum kaynağı. Buna karşılık, sinir magnezyum sakinleştirici sonucu büyük miktarda bir sonucu olarak. Lezzetli koyu çikolata aynı zamanda B vitamini içerir, kalsiyum, magnezyum, selenyum gibi demir gibi çeşitli diğer mineraller vitamin. ekstra kilo kurtulmak için değil sadece doğruladı, ama ayrıca endorfin veya “mutluluk hormonal ajanların salgılanmasını artırır” gibi dietom dolu geliyor, stres ve anksiyete rahatlatır. Kilo yönetimi diyet lezzetli çikolata, sonuç olarak, yöntem, bir şansı hak ediyor.

TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

9 × = 27