Diyet çikolata: ilkeleri ve etkileri

DİYET ÇİKOLATA ilkeleri ve etkileri
Rate this post

Çikolata diyeti-bu diyet kilo kaybı için temel olduğu için makyaj oldukça küpleri, çikolata. Maker diyet iddia çikolata diyet etkili, çünkü genel kanının aksine, çikolata, çok sayıda zayıflama özellikleri. Emin olmak için bu, yeterli bir günlük zevk, lezzet ve birkaç parça çikolata. Edin nedir, çikolata diyeti ve kaç kilo, çikolata yiyerek.  

Diyet, çikolata, bazı avantajları vardır. Nasıl onu ikna создательницы – Ruth Moschner – çikolata, vücuda doğru miktarda ile birlikte ilgili ürünler, sağlar değil sadece ekstra kilo kurtulmak, ama aynı zamanda stresi azaltır, eşlik eden birçok dietom odchudzającym, endorfin salgılanmasını artırır, ya da “mutluluk hormonu”. Diyet çikolata, bu nedenle yöntem kilo kaybı, bir denemeye değer.

Nedir, çikolata diyet? Kurallar çikolata diyet

Diyet çikolata-bu araç için zayıflama sırasında kullanmak gerekir sadece bitter çikolata. Daha iyi almak için bu içeren 90-99%. kakao. Küp bitter çikolata tüketilmesi yarım saat önce her kahvaltı ve öğle yemeği yanı sıra, öğleden sonra (yaklaşık. 16) zaman kan şekeri yavaş yavaş azalır. Neden bu gün? Nasıl uwodnili Kopenhag Üniversitesi bilim adamları, bitter çikolata iştahı azaltır, özellikle tatlı, tuzlu ve yağlı gıdalar, neden olur, uzun süreli tokluk hissi. Bu bağlamda, 2 küp çikolata yemiş yemekten önce teşvik, aynı zamanda daha az yemek, her zamankinden daha fazla, ve, en önemlisi, okumadan, sonra, tatlı, bir o повесит olarak ekstra bir tłuszczyku. Bitter çikolata da korur podjadaniem yüksek kalorili atıştırmalıklar, ne zaman kan şekeri düşer ve beyin olur “aç”.

Nedir, çikolata diyet Kurallar çikolata diyet

Diyet sırasında çikolata tüketmek gerekir, sınırlı miktarda – max. 6 küpleri gün (yani yaklaşık 36 g) – değil sadece kalori. Bitter çikolata, içine alır, büyük miktarlarda neden olabilir. Bilim adamları, acı çikolata, büyük miktarda içerir, feniletilamin bileşeni psychoaktywnego, bir öfori hissi neden olur.

Bitter çikolata, gerekli birleştirmek için sağlıklı bir beslenmenin, özellikle bu içeren tam bir protein ve balast maddeler için gerekli normal bir sindirim işlevi (örneğin lif). Zayıflama daha etkili olacak bir diyet dahil baharat, hızlandıran, vücut yağ yakma gibi: biber, zencefil, kakule veya tarçın.

Ayrıca unutulmamalıdır sürecinde zayıflama kullanamazsınız, diğer şeker.

ÖNEMLİ! İnsanlar eğilimli alerji, diyet gitmeden önce çikolata, sen-meli denemek uczuleniową, çünkü kakao alerjiye neden olabilir!

Diyet çikolata şüphe neden olabilir, çünkü bitter çikolata kalori – 100 gr kavrami yaklaşık. 554 kcal, daha fazla bir sütlü çikolata, yaklaşık 549 kcal (veri İŻiŻ). Ayrıca daha fazla yağ içerir, daha süt analog, çünkü 34,3 g/100 g. Doğru, daha az enerji değeri (531 kcal/100 g) ve yağ içeriği (yaklaşık 29 g/100 g) çikolata deserowa, ancak onun bir parçası olarak bulunabilir miktarda şeker. Ayrıca, içerdiği çok daha az kakao, daha acı çikolata. Sadece bitter çikolata en düşük şeker içeriği ve büyük içeriği kitle kakao (70 ila yüzde 99). her türlü çikolata. Bu yüzden en değerli.

Diyet çikolata – etkileri. Ne kadar kilo vermek, yiyerek bitter çikolata mı?

Diyet çikolata - etkileri

Olmak, çikolata diyet, kilo 0,5-3 kg bir hafta boyunca. Tüm bağlıdır, günlük enerji dengesi.
Diyet çikolata geliştirmeye yardımcı olur genel sağlık

Bitter çikolata bir sürü içerir, flavonoidler (antioksidan), geliştirmek çalışmasını, kan damarlarının önlenmesi, eğitim tehlikeli kan pıhtıları. Bu da bir kaynaktır ve potasyum, kan dolaşımını artırır ve kalbi uyarır. Buna karşılık, çok sayıda sayesinde, magnezyum etkiler, sakinleştirir, sinir sistemini. Bitter çikolata da içerir B vitaminleri, A vitamini ve diğer mineraller gibi kalsiyum, magnezyum, selenyum ve demir.

TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

÷ 5 = 2