Çikolata ve zayıflama

Çikolata ve zayıflama
Rate this post

Li çikolata aslında? Çikolata teşvik aşırı kilo, görünüm boczków ve dalgalanma hali? Emin olun yok böyle bir çikolata korkunç gibi onu boyalı! Keşfedin en son araştırma üzerinde etkisi çikolata ve onun üzerinde bir etkisi zayıflama, şişmanlık ve obezite! Çikolata yerken gereksiz pişmanlık!

İster çikolata aslında? Çikolata teşvik aşırı kilo, görünüm boczków ve dalgalanma hali? Emin olun yok böyle bir çikolata korkunç gibi onu boyalı! Keşfedin en son araştırma üzerinde etkisi çikolata ve onun üzerinde bir etkisi zayıflama, şişmanlık ve obezite! Çikolata yerken gereksiz pişmanlık!

Çikolata ile de kilo vermek

Biz iyi bir haber var herkes için istiyorum kilo vermek değil, hayal olmadan hayat, çikolata, kakao, sıcak çikolata içme, dondurma, çikolata ya da diğer tür şeker içeren tüm kitle kakao, şeker ve süt. Yapılan bir araştırma, 2012 yılında University of California, gruptaki bireylerin bir nüfusa sahip, yaklaşık 1000 isteyen, açıkça belirtilen bir şey yiyen insanlar çikolata, daha sık ve aşırıya kaçmadan vardı daha düşük veya benzer bir BMI olan kişiler için stroniących bu çikolata.

Çikolata, daha fazla kan basıncını düşürür!

Çalışmada etkisi çikolatanın insan sağlığı üzerindeki işaret ne çikolata olumlu etkiler, kan basıncı ve neden olan bir azalma birikimi çok tehlikeli sağlık için yağ, bel, karın (sözde viseral yağ, wisceralny). Tabii ki, söz konusu ikinci el orta miktarda çikolata. Ayrıca, araştırmacılar, özellikle yararlı etkileri vücudumuz için ve şekilleri vardır genellikle, küçük bir çikolata tüketimi. Bu yüzden en iyi çikolata yemek daha sık ve daha az sayıda, daha az sıklıkta ve daha fazla.

Neden çikolata üzerinde olumlu bir etkisi vardır sağlığımızı? Neden çikolata, bununla birlikte, el ele gider ile zayıflama? Dr. Golomb buldum bu sorulara tatmin edici cevaplar!

Değer ödüllendirmek kendinizi çikolata!

Değer ödüllendirmek kendinizi çikolataHer şeyden önce, söz konusu güçlü ve olumlu bir psikolojik faktör. Otelin yeme çikolata ödüllendirdi, mutlu ve memnun. Karşılaştırma için, sıkı bir diyet sona çok sık başarısızlık, çünkü onlar ile bağlantılı kapsamlı wykluczaniem bizim menü, tatlılar, aperatifler, içecekler, tatlı ve diğer favori ürünleri. Bu aracılığıyla hissettiğimiz hayal kırıklığı ve sürekli düşünüyoruz, ya da çikolata hakkında veya hakkında cheeseburgerze ve bunun yerine kilo vermek için, sonunda, madem bozuyoruz tüm düzenlemeler ve biz oturup tv izlerken kanepede büyük bir çikolata ya da cips batonami ne kullanılabilir yol kenarında dükkanında.

 

Ve eğer yediğimiz sık sık çikolata aşırıya kaçmadan, örneğin, zemin, fayans, günde bir veya her gün çikolata, biz hissediyorum штрафники, ne de mutsuz – tersine – biz mutlu bir hayat, enerji dolu ve arzu için günlük faaliyetleri. Biz hissediyorum gerek kendinize ödül sonrası ekstra ekstra tatlılar. Biz korumak mümkün, yani en azından sürekli vücut ağırlığı.

Çikolata ve zayıflama, kilolu

Detaylı bir araştırma etkisi gıda çikolata zayıflama, chudnięcie geçirdim bilim adamları, California Üniversitesi, ABD. Araştırdık 1000 isteyen, farklı yaş, farklı cinsiyet, yaşam tarzı ve farklı bir BMI. Sonuçlar göstermiştir ki, insanlar daha fazla çikolata yemek, önemli değil, olup olmadığını, bir çikolata, beyaz çikolata, bitter, sütlü ya da fındık ve kuru üzüm, zevk daha az bir BMI, bir kişinin daha yemek değil çikolata aslında. Küçük şeyler katacak, fiziksel aktivite düzeyi, insanlar, yemek, çikolata ve insanları, çikolata var, o çok benzer. Dr. Golomb California Üniversitesi’nden tam olarak tespit zbawienniej çikolata miktarı, ancak, vurgular, bu konuda daha fazla sayıda, çikolata. “Hiçbir şekilde, hiçbir konuşma oldu bize sipariş miktarı bir rządek çikolata günü”. Önemli olduğu için de tüketim sıklığı çikolata.

İnsan yiyen hayvanlar en sık çikolata tartılır, çoğunlukla, 2-3 kg daha az, insanlar, yemek, çikolata ve zevk daha düşük kan basıncı.

Çikolata özellikleri

Çikolata özellikleri

Hatırlattı çikolata çok zengindir bu vitamin ve mineraller gibi A vitamini, E vitamini, vitamin influenza B, yanı sıra kalsiyum, magnezyum, demir. Çikolata da ortaya iyi bilinen antioksidanlar denilen polifenoller. Polifenoller, bolca karşılaşılan, özellikle koyu çikolata, olumlu yönde etkileyen büyüme, kas kütlesi, metabolizma artışı ve dayanıklılık kas. Artan metabolizma hızı daha hızlı ve daha kolay, biz kilo. Epikateşin, mevcut büyük miktarda kakao ve koyu çikolata, sırayla, iyi etkiler doğru kan dolaşımı, beyin, przyswoimy kendinize daha fazla bilgi aynı anda.

Bu özellikle kim ikrar ve fazla kilo var iyi haber – oluşturulma çikolata düşük yağ ve daha az kalori. BURADA okuyun.

Yeme çikolata ve chudnij! Bu mümkün!

Sonuç olarak, olsa da, aşırı çikolata olumsuz etkileyebilir bizim hattı, amerikalı bilim adamları, orta miktarda tüketilen çikolata bize katkıda bulunmak, daha iyi olmanın, geliştirmek bizim gücü. Ayrıca, çikolata geliştirir ve metabolizmayı hızlandırır, bu sayede yiyerek biraz daha fazla, biz tutmak için güzel bir rakam. Dr. Golomb özellikle önerir tüketilmesi, günde bir kez, az miktarda çikolata, hem bize iyi bir ruh hali, hızlandırılmış metabolizma ve düşük kan basıncı!

TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

× 7 = 21