Çikolata ve kakao zayıflama – aptalca bir fikir? Mutlaka!

Çikolata ve kakao zayıflama
Rate this post

Kilo kaybı? Çikolata, özellikle sizin için! Ben tabii ki akılda ürünleri czekoladopodobnych (mutlaka peerelowskim anlamda), yani yoksun, kakao flavonoidler, bir tür kimyasal soslar, şekerli rafinowanym veya yapay tatlandırıcılar. Bence gerçek, iyi, doğru, koyu çikolata, gerçek tohum, kakao, düşünüyorum, böyle, GÜZEL, KOYU, KALIN KAKAO.

Önce yazacağım, neden kakao içmek, ve zaman zaman yemek doğranmış (hatta iki) çikolata istiyorum demek benim durumumda yoğun kakao kararı çıktı benim tüm sorunları tatlılar. Gerçek şeker değil, çok seviyorum, ama benim nöbetler bu iştah, bu kez oldu, bana kontrolsüz bir şekilde aşırı besleme yoksa farklı bir ver şeker. O zamandan beri, ben nasıl çalışıyorum elinizde iyi bir kakao bu sorun artık bir sorun.

Bazen yakalar beni arzu tatlılar hazırlıyorum fincan kalın “içki” tanrıların ve içtikten sonra onları sorunu çözmeye çalışıyorum. Böyle bir karar, benim için ekstra bir seçenek!

Neden içki kakao ve çikolata var mı?

Bu konuda belki biraz, ama bu bilgi tekrar ve anlamak. Değer ne ile başlamak çikolata (daha doğrusu kakao) bölümünü içerir ve aynı bağlantı bulduğumuz bol yeşil çay. Konusu hakkında tam flavonoidler, özellikle de görülmeye değer biri: epikateşin, hareket, özellikle, vardır anti-inflamatuar ve anti-bakteriyel özellikleri ve görünüyor, o da biraz odchudzająco.
Kakao ve çikolata da kafein, hem de ilişki olarak adlandırılan feniletilamin, ilgili grup endorfin. çünkü çikolata ve kakao neden bize bir şey heyecan, ve, kesinlikle, yetenekli belirgin ruh geliştirmek.

Ruh hali üzerinde de etkisi triptofan, eylem olan, daha doğrusu etkisi sağlayan hareketsizlik. Olarak muhtemelen biliyor, triptofan, bir dizi reaksiyon sonucu oluşan önemli bir nörotransmitter – serotonin. Disfonksiyon onu işe, neden, özellikle, depresyon ve çikolata bir ölçüde engelleyebilir.

Flavonoidler, yani bahsedilen zaten epikateşin ile katechiną ve prosiyanidin gibi çok iyi bir sistemini etkileyen naczyniowo – kası. Edilmesini, depolanmasını ve cüruf kolesterol, rozrzedzają kan teşvik, iş kan damarları da etkiler nitrik oksit sentezini, bu sayede artan dayanıklılık, vücut ve belki de yeni kas. Bu özellik, çikolata (kakao) takdir her gün sporcular, ve bu olanlar da uğraşmaktadır profesyonel.

Yanı sıra, flavonoidler, triptofan ve feniletilamin kakao da içeren birçok vitamin ile vitamin gençlik ve vitaminler zihinsel çalışma (madde A ve E, ve B vitaminleri), dahil olmak üzere ve gibi öğeleri kalsiyum, demir ya da magnezyum.

Kakao, çikolata ve zayıflama

Kakao ve çikolata, değmez tamamen vazgeçmek sırasında kilo kaybı, çünkü çoğumuz bağlıdır tatlılar (daha az veya daha büyük ölçüde, ama, ancak, ruh istemiyorum, ve hiçbir şey bunu değiştirmez). Eğer öyleyse, o zaman terk çikolata risk bırakmak için diyet, ne zaman vücut çok sert başlayacak dopominać herhangi bir zevkleri. Едя doğranmış veya iki zar çikolata düzenli olarak engelleyen bir olgudur. Elimizde bir şans hayatta kalmak için yüksek çözünürlükte ince ve bu herhangi bir sorun olmadan.

Başka bir şey gibi kafein ve epikatechnie kakao metabolizmasını artırır ve termogenez. Biraz kahve ve yeşil çay ile birlikte alınan biri onun büyük avantajları vardır.

İkinci büyük avantajı kakao ne içerdiği tekli doymamış yağlar grubu KAPLİN ve yürütülen bir araştırma, uzun süre göstermektedir ki, bu durum diyet yağ direklerinden biri olan temel almalısınız zayıflama özellikle ne zaman bizim için bir sorun, abdominal obezite. Kakao değil, tek kaynak bu asitler. Bunları içeren bir de fındık ve son olarak, zeytinyağı. Bu temel üzerinde bu iddia bile, bu yağlı KAVRAMA sağlar sağlık nacjom bulunan akdeniz diyeti veya onlara benzer modellerde güç, eksik olan doymamış yağ asitleri.

Hangi kakao, hangi çikolata?

Olmalı, olmak, diyet (ama sadece) kaçınılmalıdır tatlı, çikolata ürünleri. Yani, eğer biz zaten yemek çikolata olsun bu kaliteli çikolata, acı. Aynı şekilde, eğer söz konusu kakao. Bu arada, size tanıtmak istiyorum aslında şimdi çok çikolata ürünleri yoksun flavonoidler, vermek, çikolata ve kakao karakteristik.

Eğer acı değil, tahammül edebilmek, daha iyi kendinizi yiyip ürünleri czekoladopodobnych çünkü bu zararlı ve aykırı önerileri diyet. Daha ekliyorum, son zamanlarda ben aldım hatta kakao, yağsız, light sürümü. Oluşturma ve bu tür ürünlerin tüketimi de bence aptallık, çünkü zaten var yemek tanrıların içeceği bu wypijajmy onu olduğu şeklinde yiyor geleneksel olarak. “Usmaczniających”, yani, katkı maddeleri, katkı maddeleri ve mümkün olduğunca az işlenmiş karakterler.

TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

÷ 1 = 5