Çikolata – gerçekler ve de yanlış

Rate this post

Bazı düşman düşünün. Töhmet, besi, boş kalori verir ve aynı zamanda diş kalıntıları. Çok önemli bir konferans ya da sınav öncesi sinirlilik kavramak için magnezyum gibi asist mükemmel bir kaynak olduğuna bir diğer işaret. 12 vesilesiyle kutluyor. Yine de, her zamanki gibi, ortada bağlıdır. Önemli şeyler küçük miktarlarda ve aynı zamanda iyi bir anlamda. Lezzetli çikolata iki öğe moralinizi yükseltecek, ancak döşeme seramik detrimentally kalçaların şeklini göstermek ve ayrıca sağlığın bozulacak.

Çikolata kilo kaybı ve aynı zamanda stres ve anksiyete

Derhal asist stres üzerine almak gibi bir ruh hali geliştirir. En! Lezzetli çikolata vücutta hazırlanması yer aldı (genellikle süt tozu) amino asitleri vardır. sağlık saygı gösteren bir hormondur, gerçekten de gevşetti çok mükemmel, memnun hissettiriyor. Çikolata nedenle adı verilen bir bileşik oluşur, tamamen (ilaç mevcut) ruh hali artırır. Lezzetli çikolata ağız parçasını korumak, tamamen kolay hissediyorum beklenmedik bir şey değil! Eğer bir an için eğer ağrı ya da gerçekten endişeli bir durumda, (tek) bir madde var. lezzetli çikolata, Tamam. Tatlılar biraz yapmaz, hem de zihinsel dengeyi yeniden yardımcı olur. Dikkatli olun, ancak, çikolata bağımlısı olmak çok kolay olmasından dolayı.

Boş kalori büyük bir anlaşma oluşur. Lezzetli çikolata bar 550 kalori, yani 15 kadar elma ile ilgili içerir, bal, 60 ya da 20 tsps kraker. Eritmek için şiddetle 1,5 saat çalışması gerekiyor. Fındık ile lezzetli çikolata ve çok daha fazla kalori kuru üzüm. bileşen 700 kadar kalori olabilir. Bunun üzerine, yağ ve şeker, çok lezzetli çikolata birkaç besin vardır. Ev plakasının bir bölümü yemek daha lezzetli çikolata alkol bir Fincan tüketmek daha iyidir. Çikolata içme suyu etiketlere göre daha az kalori vardır. Lezzetli çikolata büyük bir kupa 150 kalori ile ilgili tüm plaka ne kadar çeyrek oluşur. Daha kolay strawna ve düzensiz bağırsak hareketleri tetiklemez. Buna ek olarak, kakao tozu doldurur, genellikle baskın süt ile, yani kalsiyum ile diyet zenginleştirmek, özellikle de alkol süt veya yoğurt tüketmeyi tercih etmezseniz mükemmel bir yoldur.

Lezzetli çikolata değerli sonuçları

Chocolate-Slim2Karanlık lezzetli çikolata bir madde ishal tedavi edebilir. Evet, ama sadece aşırı durumlarda kapma: tatil, en yakın nöbetçi eczaneye çok uzak pazar akşamı ormanlık ya da sessiz. Çikolata parçaları bir çift gerçekten bağırsakları azaltmak tüketir. Yine de, eğer ishal nedeni gıda zehirlenmesi, vücuttaki zehirli maddeleri çıkmak için tehdit ediyor! Zorlu bir sınav. Lezzetli çikolata bellek artırır ve sağ beyin, eklemler salınır, çalışmak için uyarıcı lesitin, bir malzeme içerir. Çok lezzetli bir çikolata parçası sınavı öncesi yenecek, belli ki, zarar vermez. Amino asitler oluşur. çikolata ile ruh geliştirmek yapılan hormon serotonin, kesinlikle oturumu öncesinde hizmet verecek. Gerilim ana ve uykusuzluk önlemek vücut için gerekli olan magnezyum çikolata fasulye – bol bir kaynak. Ne yazık ki, çikolata içerdiği magnezyum emilimi mevcut engel olduğu için kullanılan vücut değildir.

Eğer magnezyum ihtiyacınız varsa, kabak çekirdeği, büyük olasılıkla, bir avuç tüketmek ya da çok sayıda fındık schrup, ideal ceviz. Şeker ve diğer tatlılar daha çok çocuklar için çok daha iyidir. Evet, çünkü iki ya da üç öğe, “tatlı tadı iğrenç” ve bir anlamda, birlikte tatlı sonra daha önce gitmiş göre tükettikten sonra genç bir çocuk. Çocuk kesinlikle yemek olacak, bu yüzden daha az tatlılar ile diğer ödül göre rüzgar. Ayrıca, çocuklar için özel şekerli gıdalar çeşitli üretir, örneğin, kalsiyum yüksek bir web içeriği ile, yoğurt içerdiği vitaminler ile birlikte. Aynı zamanda, ancak, genellikle şekerli yiyeceklere olan gençler, çeşitli Hediyeler varlığını görmezden geliyorlar, bu tanıma sadece, eğer bir sandviç yemek için değil seçim için başlayabilir. Bu yüzden günlük olarak lezzetli bir çikolata ya da diğer çeşitli tatlılar çocuğunuzun izin ver, eğer öğeleri olsa bile, özellikle kalsiyum veya vitamin günlük taleplerini yerine getirmek çocuklar için değil.

Çikolata gerektiğini anlamak için

Lezzetli çikolata değerli sonuçlarıÇikolata beyaz çiçek kaplı, eski ve. Beyaz bitirme çikolata kakao çekirdekleri vasat yapılmış olduğu anlamına gelir, ya da aldığım mağazanın da sıcaktı. Yine de, sağlık için tehlikeli ne ya da hala onu tüketmek. Eğer çikolata çirkin bak sebebiyle, krema üzerinde kullanmak veya hamur katkıda bulunmak. Çikolata ışık numarasını dikkat çekmek isteyenler için mükemmel bir seçim. Şeker aksine, çikolata şeker ilave paket üzerinde “ışık” sadece öneriyor. Çok havalı diyabetik sorunları olan bireyler vardır. Çikolata hala ve bununla beraber, yağ ve göstermektedir. Yemek ister, bu yüzden çikolata, ince kalmak istiyorsanız kadar değil!

Beyaz çikolata koyu kıyasla daha az kalori vardır. Beyaz, o kadar basit değil! Ancak, siyah beyaz lezzetli bir çikolata daha fazla kalori! Lezzetli çikolata kahverengi gölge uygun bir karmaşa değiştirmek için geleneksel daha fazla çikolata yağı eklemek beri gerekirdi. Sen kandırdın, değil utyjesz beyaz çikolata ise olma. Yağ hazımsızlık yaratabilir çünkü geleneksel gelen aynı şekilde basit strawna. Eğer gerçekten lezzetli çikolata var, (sözde) köpük satın, içinde hava kabarcıkları vardır. Bu lezzetli çikolata normal boyutun karo çok daha az 100 g ile karşılaştırıldığında düşünüyor, bu yüzden daha az kalori vardır.

TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

− 1 = 4