Chocolate Slim – zayıflama – nedir – kullananların yorumları – forum – fiyatı – orijinal – Türkiye – eczane

chocolate-slim-img

4.5/5 - (16 votes)

Günümüzde kadın erkek, genç yaşlı birçok kişi fazla kilolarından şikayetçi ve bu kişilerin sayısı her geçen gün daha da artıyor. Dünya genelinde yapılan istatistikler her 10 kişiden 1’inin obez olduğunu ortaya koyuyor. Teknolojinin ilerlemesi ile hareketsizleşen yaşam tarzlarımız ve biraz zamansızlıktan biraz da tembellikten daha çok tercih eder olduğumuz bol kalorili ve katkılı hazır gıdalar nedeniyle hem sağlığımızı kaybediyoruz hem de obez olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Aynı diyetleri tekrar tekrar deniyoruz ancak her denemede vücudumuz bu diyetlere karşı biraz daha direnç kazanıyor. Kilo vermeyi başarsak bile bu kilolar kısa sürede misliyle geri geliyor.

Araştırmalara göre klasik yöntemlerle yemek yemeyi keserek kilo verenlerin % 98’i verdiği kiloları en geç 2 yıl içerisinde geri alıyor. Neyse ki artık kanıtlanmış etkisi ile tüm dünyanın tercih ettiği zayıflama tozu Türkiye’de. Chocolate Slim talimatlara uygun ve düzenli kullanıldığında yalnızca 14 günde etkisini göstermeye başlıyor. Kullananların yorumları bu ürün ile olumlu ve kalıcı sonuçlar alındığını doğruluyor. Bu kişiler sonuçtan öyle memnunlar ki, % 95’i ürünü aile ve arkadaşlarına da tavsiye ediyor.

Peki ama bu ürünü bu kadar başarılı yapan nedir? Ürünün sırrı, tamamen doğal ve eşsiz bileşiminde saklı. Her bir aktif bileşeni, vücutta ayrı bir görev üstleniyor. Ürün, içeriği ile yağ yakımını hızlandırdığı gibi tok kalmayı sağlayarak tatlı krizlerinin de  önüne geçiyor. Fiyatı da oldukça uygun. Sitesinden sipariş verdiğinizde kapıda ödeme kolaylığı ile kredi kartsız, havale masrafsız evinize kadar teslim ediliyor.

Chocolate Slim - zayıflama - diyeti - kaç kilo verdirir

Fazla Kilolarınızdan Chocolate Slim ile Kurtulun

www.chocolate-slim.info

Kısa süre için geçerli %50 indirimle sahip olma fırsatını kaçırmayın!

Chocolate Slim – nedir – ne işe yarar – nasıl kullanılır – uygulanır

Tüm dünyayı kasıp kavuran, uzmanların yalnızca kilo vermek için değil sağlıklı bir bünyeye sahip olmak için de tavsiye ettiği Chocolate Slim nedir? Chocolate Slim %100 doğal içeriğe sahip bir besin takviyesidir. İçerisinde soya lesitini, yulaf, peynir altı suyu proteini, glukomannan ve doğal kakao bulunur. Gelin bu ürünün içeriği nedir, içeriğindeki maddeler ne işe yarar daha yakından tanıyalım.

 • Soya Lesitini: Yağı sindirme ve yakma özelliğine sahiptir. Kanda kolesterolü dengeleyerek kalp ve damar sağlığını korumaya yardımcı olur. Sinir sistemini güçlendirerek beyin fonksiyonlarının sağlıklı ve doğru çalışmasına yardımcı olur. Yaşlanmayı geciktirir.
 • Yulaf: Kan şekerini düzenler, kolesterolü dengeler. Önemli bir antioksidan olan selenyum kaynağıdır. Yüksek oranda lif ve posa içerir. Lifli yapısı yüksek miktarda su tuttuğundan midede daha fazla yer kaplar. Bu sayede daha uzun süre tok kalmanızı ve öğünlerinizi çaba harcamadan düzenlemenizi sağlar. Bağırsakları çalıştırarak sindirim sistemine yardımcı olur. Sinir sistemi üzerinde olumlu etkileri vardır.
 • Peynir Altı Suyu Proteini: Kas dokularının hacmini artırarak metabolizmayı ve dolayısı ile yağ yakımını hızlandırır. Tok tutucu ve iştah kesici etkisi vardır. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Kemik erimesini engeller. Kansere karşı koruyucudur.
 • Glukomannan: Doğu Asya’da yetişen konja bitkisinin köklerinden elde edilir. İçeriğindeki yüksek lif oranı ile kendi hacminin 50 katına kadar su tutma kapasitesine sahiptir. Bu özelliği ile daha uzun süre tok kalmayı sağlar. Ayrıca kolesterolü ve kan şekerini dengelemeye yardımcı olur.
 • Doğal Kakao: Güçlü bir antioksidan kaynağıdır. Yeşil çaya oranla 3 kat daha fazla antioksidan içerir. Bu özelliği ile bağışıklık sistemini güçlendirici etkiye sahiptir. Kan damarlarının esnekliğini artırır. Kan şekerini ve kolesterolü dengeler. Hafızayı güçlendirir. Doğal bir antidepresandır.

Görüldüğü gibi ürünün doğal içeriğinin faydaları saymakla bitmiyor. Peki bu toz formundaki ürün nasıl kullanılır? Ürün hem kilo verme hem de kilo kontrolü amaçlı kullanılabilmektedir. Kilo kaybı sağlanabilmesi için her gün en az 2 öğün olmak kaydıyla, yemeklerden 2 saat önce bir bardak su ya da yağsız süt içerisine bir tatlı kaşığı eklenerek karıştırılır ve içilir. Amacınız yalnızca mevcut kilonuzu korumak ise günde bir öğün almanız yeterlidir. Nasıl kullanılır ise kullanılsın, kan şekeri ve kolesterol düzeylerinizi dengeleyerek başta kalp ve damar sağlığınız olmak üzere tüm vücut fonksiyonlarınıza olumlu etkisi olacağı açıktır. Üstelik çok lezzetli ve kolay içim sağlayan kakao tadına sahip.

Peki kilo vermede etkililiği nedir? Program düzenli uygulanır ise ilk 2 hafta sonunda etkileri görülmeye başlıyor. Üstelik sizin yapmanız gereken tek şey içeceğinizin keyfine varmak ve gerisini ona bırakmak.

Resmi sitesi: www.chocolate-slim.info

Chocolate Slim – kullananların yorumları – forum – yorum

Chocolate Slim - kullananların yorumları - forum - yorum

Söz konusu bu denli müthiş etkilere sahip yeni bir ürün olunca akla ilk gelen soru bütün bunlar gerçek mi, ürün gerçekten işe yarıyor mu oluyor. Chocolate Slim kullananların yorumları sağlıkla ilgili birçok forum sitesinde yer alıyor ve bize ürünün etkililiği konusunda çok şey anlatıyor. Onlarca olumlu yorum gösteriyor ki, ürünü kullanan kişiler aldıkları sonuçlardan %100 mutlu. Kullananların yorumları ürünün, yalnızca kilo vermek için değil, kişilerin sağlık durumlarını geliştirmek için bir besin takviyesi olarak da tercih edildiğine işaret ediyor.

Yorum yapanlar tarafından en çok merak edilen sorulardan biri ürünü erkekler kullanabilir mi oluyor. Cevap çok net. Evet, ürün kadın erkek, genç yaşlı herkes için mükemmel bir besin takviyesi. Her tip vücutta ve her kiloda etkili çünkü mantığı; metabolizmayı, dolayısıyla yağ yakımını hızlandırmaya ve kan şekerini dengeleyerek iştahı dizginlemeye dayanıyor. Bir diğer çok merak edilen soru da ürün evde nasıl yapılır. Kullananların yorumları içerisinde ürünün en beğenilen özelliklerinden birisi de bu oluyor. Çünkü bu içeceğin hazırlanması çok kolay. Günde sadece 5 dakikanızı alıyor ama sonuçları ömür boyu kalıcı oluyor.

Resmi sitesi: www.chocolate-slim.info

Chocolate Slim – zayıflama – diyeti – kaç kilo verdirir

Chocolate Slim - zayıflama - diyeti - kaç kilo verdirirChocolate Slim diğer zayıflama yöntemlerini denemiş ancak istediği sonuca ulaşamamış, uyguladığı sıkı diyeti keser kesmez eski kilolarını yeniden almış, sağlık sorunları nedeniyle ağır fiziksel aktiviteleri ve zorlayıcı egzersizleri yapamayacak durumda olan yaşı, cinsiyeti, kilo fazlası önemli olmaksızın herkes için etkili bir zayıflama tozudur. Peki bu etkili ve doğal ürün ne kadar zamanda kaç kilo verdirir bir de ona değinelim.

Chocolate Slim zayıflama ürününü talimatlara uygun olarak kullananların yalnızca 14 günde ortalama 5 kilo verebildikleri klinik deneylerle kanıtlanmıştır.

Chocolate Slim - zayıflama - diyeti - kaç kilo verdirir

Fazla Kilolarınızdan Chocolate Slim ile Kurtulun

www.chocolate-slim.info

Kısa süre için geçerli %50 indirimle sahip olma fırsatını kaçırmayın!

Chocolate Slim – fiyatı – orijinal – resmi sitesi – Türkiye

Chocolate Slim fiyatı ile de mutlu ediyor. Doğanın mucizesi bu ürün herkesin ulaşabileceği uygun fiyatı ile satışa sunulmakta. Tek dikkat edilmesi gereken nokta taklitlerinden sakınmak için ürüne resmi sitesi aracılığıyla ulaşmak. Çünkü bu popüler ürünün daha şimdiden onlarca taklidi bulunuyor.

Chocolate Slim - fiyatı - orijinal - resmi sitesi - TürkiyeBu nedenle uluslararası yönetmeliklere uygun ve üretim izinlerine sahip sertifikalı orijinal ürün Chocolate Slim yalnızca üreticisinden satın alınmalıdır.  Ürünün, Türkiye satış iznine sahip orijinal sitesi bu linkte bulunuyor. Sitelerinde ürünün bitkisel içeriği, kampanyalı fiyatı, kalite sertifikası bilgileri ve kullanan ünlüler ile ilgili detaylı bilgi de bulmak mümkün.

Resmi sitesi: www.chocolate-slim.info

Chocolate Slim – sipariş – nerede satılır – satın al – eczane – amazon

Chocolate Slim - sipariş - nerede satılır - satın al - eczane - amazonBu harika ürüne sahip olmak için sabırsızlandığınızı duyar gibiyiz. Öyleyse nerede satılır onu da söyleyelim. Ürüne ne Amazon online satış sitesi ne de eczane aracılığıyla ulaşmak mümkün değil. Chocolate Slim sipariş edebileceğiniz tek adres kendi resmi siteleri. Sipariş için kredi kartı ya da havale gerekmiyor. Sipariş miktarı ya da nerede yaşadığınız da hiç önemli değil; ürün 1-5 gün arasında elinizde oluyor ve kapıda teslim alırken ödeme yapabiliyorsunuz. Chocolate Slim bu yönüyle de çok güvenli.

Üstelik sık sık promosyonlu satış yapıyorlar. Böylece 2 kutu alana 1 kutu hediye avantajından yararlanabiliyorsunuz. Ya da ikinci ürüne % 50 indirimle sahip olabiliyorsunuz. Fazla kilolarınızdan kurtulmak ve sağlıklı bir hayata adım atmak için! 

Chocolate Slim - zayıflama - diyeti - kaç kilo verdirir

Fazla Kilolarınızdan Chocolate Slim ile Kurtulun

www.chocolate-slim.info

Kısa süre için geçerli %50 indirimle sahip olma fırsatını kaçırmayın!

TEILEN

16 YORUMLAR

 1. Amacım doğum kilolarımdan kurtulmaktı. Daha önce diyetisyene gitmek ve bilinen bir spor merkezine üye olmak dahil birçok yöntem denedim ama hiçbiri işe yaramamıştı. Sonra Chocolate Slim kullanmaya başladım ve şimdi hamilelik öncesinden bile daha zayıfım.

 2. Bugün nette gezinirken ünlü bir bayan sanatçımızın Chocolate Slim ile zayıfladığını okudum. Çok heyecanlandım çünkü benim de 20 kilo kadar fazlam var. Ürünü deneyen arkadaşlar gerçekten işe yarıyor mu, yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

  • Sanırım kimden bahsettiğini anladım çünkü ben de gördüm o haberi. Ben kullanmaya başlayalı 3 hafta olmak üzere ve şu an 4 kilo verdim diyebilirim. Bazı günler tatilde, misafirlikte filan ara vermek zorunda kaldım ama onun dışında sürekli kullanıyorum. Ben memnunum şu ana kadarki etkisinden.

   • Ben 2 aydır kullanıyorum. Sitelerinden indirimli 2 kutu fiyatına 4 kutu almıştım. 18 kilo verdim, istediğim kiloya ulaştım. Ama asla bırakmayı düşünmüyorum. Formumu korumak için günde bir öğün, genellikle akşam yemeğinden önce kullanmaya devam ediyorum.

    • Önce anneme almıştık. Baktık ki işe yarıyor, ben de kullanmaya başladım. Tavsiye ederim, gerçekten etkili bir ürün. Zaten içeriği ortada. Hepsi normal hayatımızda da sürekli tüketmemiz gereken besinler.

 3. Hazırlaması bir dakika bile sürmüyor. Ben tadını öyle daha çok beğendiğim için sütle yapıyorum. Yemeklerden önce bir bardak içiyorum. Hem çikolata tadıyla tatlı krizlerimi önlüyor, hem de o saldırır gibi yeme huylarım kalmadı. Çok severek kullanıyorum.

 4. Son zamanlarda aşırı bir şekilde kilo almaya başlamıştım. İnanılmaz tatlı krizlerim oluyordu, geceleri uykumdan kalkıp tatlı, çikolata ne bulursam yiyip geri yatıyordum. Obezlik sınırına geldiğimi fark edince doktora koştum. İnsülin direncim olduğu ortaya çıktı. Diyabet riski taşıyormuşum ve ömür boyu şeker ilacı kullanmam gerekiyormuş. Sonra bir arkadaşımın tavsiyesi ile Chocolate Slim ile tanıştım. Düzenli olarak kullandım ve 3 ay gibi kısa bir zamanda 27 kilo verdim. Tatlı krizlerimden eser kalmadı. Üstelik tamamen doğal, sentetik hiçbir şey yok içinde. İlaç kullanmak zorunda kalmadan bu sorunumdan kurtulduğum için çok mutluyum.

 5. Arkadaşlar ben 1.60 boyunda 75 kilodayım. İdeal kilom 50, yani bir 25 kilo kadar vermem lazım. Sizce kaç kutu almalıyım ve ne kadar zamanda ideal kiloma ulaşırım?

  • Bir kutu 15 gün kadar gidiyor ve aşağı yukarı 4-5 kilo verebiliyorsun bu sürede. Bu demek oluyor ki, 25 kilo verebilmen için 5 kutu alman lazım. Benim de senin kadar fazlam vardı ve ben 2 ayda hepsini verdim. Ama harfiyen uydum söylenenlere. Hep zamanında ve hiç aksatmadan içtim. Bir de yürüyüş yaptım düzenli.

 6. Ömrüm boyunca kilolu bir insan oldum. Her türlü rejim benden sorulurdu. Sonra doktor bir tanıdığımız vasıtasıyla bu üründen haberdar oldum. Yaklaşık 6 haftadır kullanıyorum. İlk iki hafta hiçbir etkisini görmedim. Bir kutuyu bitirmiştim ve acayip ümitsizliğe kapılmıştım. Bu da işe yaramadı diye düşünürken son bir umutla devam ettim kullanmaya. Üçüncü hafta içerisinde tam 3 kilo birden verdim. Şimdi artık düzene girdi, toplamda 21 kilo verdim. Öyle mutluyum ki anlatamam. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

  • Benim de önce hiçbir şey olmuyor gibiydi, sonra tıkır tıkır vermeye başladım. Metabolizma ilk etapta direnç gösterebiliyor demek bazı bünyelerde.

  • Ben de önceleri aynı şeyi merak edip araştırdım biraz. Bitkisel olduğu için zararı yokmuş. Kalp tansiyon hastaları bile kullanıyor. Kaldı ki kolesterolü düşürdüğü için aksine iyi bile geliyormuş onlara. Güvenli olduğuna ikna olunca kullanmaya başladım. Kaç kilo verdiğimi söylemeyeyim ama baya verdim. Şimdi acayip iyi hissediyorum.

   • Annem 67 yaşında. Epey de kilosu vardı. Doktor kilo vermen lazım deyince bir çözüm aramaya başladık. Bu yaştan sonra spor yapacak hali yoktu. Sonra bazı haber sitelerinde okudum bu ürünün faydalarını. Denedik, çok şükür sıkıntılarımız bitti. Annem keşke gençken kullansaymışım diyor şimdi.

 7. Chocolate Slim ile ilgili beni ilk etkileyen bitkisel içeriği oldu. Zayıflayabilmek için yulaf ezmesini zaten her gün kahvaltıda ve salatalarda yemeye çalışıyordum. Sporcuların kas kütlesini artırmak için peynir altı suyu proteini içtiklerini de biliyordum. Soya da keza öyle, zayıflamak için birebir. Kakaoyu zaten sevmeyen mi var? Baktım ki içerisindeki her şey doğal. Fazla kilolarımdan tamamen kurtulduğum gibi kendimi çok canlı ve enerjik de hissediyorum.

 8. Chocolate Slim hayatıma bir mucize gibi girdi. Beş dakikada hazırlayıp içiyorum. Hem tadı güzel, hem de müthiş tok tutuyor. Eskiden her öğünde bir ekmek bitiren ben şimdi bir dilimle doyup kalkıyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

96 − = 92