Bust Size – krem – nedir – fiyatı – orijinal – Türkiye – eczane – kullananların yorumları – forum

bust-size

4.4/5 - (18 votes)

İri ve dolgun göğüsler insanlık tarihi boyunca kadınlığın ve doğurganlığın sembolü olarak görülmüştür ve elbette güzel göğüslere sahip olmak her kadının hayalidir. Ancak göğüsler vücudun en narin bölgelerinden biridir ve diri kalabilmesi için genç yaşlardan itibaren özenle korunmalıdır. Çünkü göğüsler kas dokusundan değil; süt bezleri, yağ ve bağ dokusundan oluşur. Bu nedenle egzersiz yaparak göğüsleri geliştirmek, dikliğini sağlamak mümkün değildir. Sıkı göğüslere sahip olmak için bu dokuları beslemek ve elastikiyetini korumasına yardımcı olmak gerekir.

İşte bu noktada imdadınıza Bust Size yetişiyor. Deoksimiroestrol içeriği ile göğüsleri büyüterek dikleştiren bu krem artık Türkiye kullanıcılarıyla buluşuyor. Deoksimiroestrol nedir? Bu bileşik Pueraria Mirifica bitkisinin köklerinden elde edilir ve doğal olarak bir fito-östrojen olması nedeniyle kadınlarda östrojen hormonunun salgılanmasını artırır. Bilindiği üzere bu hormon kadın vücudunda temel olarak göğüslerin büyümesi ile yumurtlama ve düzgün adet döngüsünün sağlanmasından sorumludur.

Kullananların yorumları ürünü en az 2 hafta düzenli olarak uygulanması sonucunda göğüslerde dolgunlaşma ile birlikte dikleşme ve deride pürüzsüz yumuşaklık elde edildiğini gösteriyor. Bu %100 doğal ürün uygun fiyatı ile şimdiden tüm kadınların gözdesi olmaya aday.

Bust Size – nedir – ne işe yarar – nasıl kullanılır – uygulanır

Bust Size - nedir - ne işe yarar - nasıl kullanılır - uygulanırGöğüsler her ne kadar fizyolojik olarak emzirmeden sorumlu ikincil üreme organı olsa da çağlar boyu üzerine yüklenen anlamlar bundan çok daha fazlası olmuştur. Erkekler görsel olarak uyarılır ve birçok erkeğin bir kadında en çok dikkatini çeken şey göğüsler olur. Hal böyle olunca kadınlar da her yaşta dolgun ve sıkı göğüslere sahip olmak isterler. Neyse ki artık bunun için güzellik merkezlerinde binlerce lira harcamak, estetik ameliyatlar olmak gerekmiyor. Çünkü şimdi Bust Size var. Bust Size nedir? %100 doğal bitkisel içeriği ile göğüslerinize yuvarlak ve dolgun bir form vererek sıkılaşmasını sağlayacak bir üründür. İçerisinde Pueraria Mirifica bitkisinden elde edilen özler ve gül yağı bulunur. Şimdi bu ürün nasıl kullanılır, ürünün içeriğindeki etken maddeler ne işe yarar daha yakından inceleyelim:

  • Pueraria Mirifica: Anavatanı Tayland olan otsu bir bitkidir. Köklerinde yoğun olarak bulunan deoksimiroestrol doğal bir fito-östrojendir. Kadınlarda yaşlanma, menopoz, hamilelik, emzirme, beslenme eksikliği başta olmak üzere çeşitli nedenlerle düşen östrojen hormonu seviyesini artırıcı etki yapar. Östrojen hormonu kadın vücudunda üreme sistemini düzenleyen, yumurtalıkların sağlıklı olmasını ve adet döngüsünün sorunsuz işlemesini sağlayan, doğurganlıktan ve kadınsı özelliklerden sorumlu hormondur. Düzenli fito-östrojen takviyesi, adet sancılarını giderir. Yağ dokusunun dağılımını düzenleyerek tüm vücut kıvrımlarını yuvarlaklaştırır ve belirginleştirir. Özellikle göğüslerin dolgunlaşmasını ve sıkılaşmasını sağlar. Kan dolaşımını kolaylaştırır. Yaşlanma belirtilerini geciktirir. Menopoz döneminin sıkıntılarını hafifletir. Saçları güçlendirir ve beyazlama ile savaşır. Kırışıklık oluşumunu geciktirir, var olan kırışıklıkların derinliğini ve görünümünü azaltır.
  • Gül Yağı: Güçlü bir antiseptiktir. Cildi temizler, mikrop ve bakterilerden arındırır. Cildi canlandırır ve sıkılaştırır. Çatlakları önler ve giderir. Sakinleştirici etkisi ile kızarıklıkları ve lekeleri giderir, ten renginin düzgün dağılımını sağlar. Peki içeriğindeki bu etken maddelerin göğüsler üzerinde etkisi nedir? Klinik çalışmalar ürünün 6 haftalık düzenli kullanım sonucunda göğüslerde 2 bedene kadar büyüme sağladığını göstermektedir. Yine aynı çalışmalar sonucunda 8 haftadan uzun süreli kullanımlarda cilt dokusunun da 3 kata kadar sıkılaştığı kanıtlanmıştır. Peki adeta doğanın bize sunduğu bir mucize olan bu ürün nasıl kullanılır? Ürün sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa temiz cilde uygulanır. Maksimum fayda sağlamak için cilt ılık su ve sabunla yıkanarak gözeneklerin açılması sağlanır. Ardından her bir göğüs için nohut büyüklüğünde bir parça, aşağıdan yukarıya doğru oval hareketler ile cilde masaj yaparak sürülür. Kuruyana kadar üzerine herhangi bir şey örtülmez.

Resmi sitesi: www.bust-size.info

Ürün ile ilgili artılar ve eksiler nedir, bir de onu inceleyelim:

  • Estetik ameliyat ve güzellik merkezlerine para ve zaman harcamak gerekmiyor.
  • Kullanımı çok kolay. Kremi sürmek uzmanlık gerektirmiyor. Evinizin rahatlığında kendi başınıza uygulayabiliyorsunuz.
  • Güzel kokusu ve yumuşak sürümü ile tüm duyularınıza hitap ediyor.
  • Ürün yalnızca üreticisinin internet sitesinden temin edilebiliyor.

Bust Size – kullananların yorumları – forum – yorum

Bust Size - kullananların yorumları - forum - yorumBir ürünü değerlendirirken klinik çalışmaların sonuçları kadar kullananların yorumları da dikkate alınmalı. Çünkü her ne kadar bilimsel araştırmalar ürün hakkında bize sayısal değerler ile ifade edilen veriler sağlasa da ürünün gerçek etkilerini ortaya en çok koyan kullananların yorumları oluyor.

Cilt bakımı ve güzellik ile ilgili kadınlara yönelik forum sayfalarında bu ürün ile ilgili birçok yorum bulmak mümkün. En çok yorum sorulan soru ise işe yarıyor mu oluyor elbette. Bu anlamda Bust Size kullananların yorumları genel olarak oldukça olumlu görünüyor. Ürünü düzenli kullananların sonuçlardan mutlu olduğu herkese tavsiye etmelerinden kolaylıkla anlaşılabiliyor. Krem yorumları bir yana, bağımsız dermatoloji yayınları tarafından yapılan anket sonuçları da Bust Size kullanan kadınların %95’inin sonuçları onayladığını gösteriyor.

Bust Size – krem – fiyatı – orijinal – resmi sitesi – Türkiye

Bust Size fiyatı ile tüm kadınların ulaşabileceği bir ürün olma özelliğine sahip. Doğanın bize hediyesi olan bu krem, pahalı estetik operasyonlar ya da güzellik merkezlerindeki zahmetli uygulamalar ile kıyaslandığında etkililiği kadar uygun fiyatı ile de dikkat çekiyor. Bust Size hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz ürünün tek Türkiye satış yetkilisi olan resmi sitesi işte bu adreste: www.bust-size.info. Orijinal ürüne sadece bu siteden ulaşabileceğinizi unutmayın. Sitede krem ile ilgili laboratuar sonuçları ve sertifika bilgilerinin yanı sıra ürünün promosyonlu fiyatı hakkında da detaylı bilgiler bulabilirsiniz.

Bust Size – sipariş – nerede satılır – satın al – eczane – amazon

Mucizevi sıkılaştırma ve dolgunlaştırma etkisi ile gösterişli ve kedine güvenen kadınların bir numaralı sırdaşı olacak  bu mucizevi ürün nerede satılır? Bust Size ne yazık ki eczane ya da Amazon gibi online satış sitelerinde bulunmuyor. Bunun nedeni ürünün taklitlerinin yayılmasını engellemek ve makul fiyatını korumak. Bust Size sipariş edebileceğiniz tek adres üreticinin internet sitesi.

Bust Size - sipariş - nerede satılır - satın al - eczane - amazon

Sık sık çeşitli promosyonlar yaptıklarından siteyi düzenli olarak ziyaret etmekte fayda var. Böylece ürüne %50 indirimle sahip olabilirsiniz. Ayrıca sipariş için kredi kartı ya da banka havalesi de gerekmiyor. Kapıda ödeme avantajı ile zahmetsizce sipariş verebiliyorsunuz. Hayallerinizdeki görüntüye bir an önce kavuşmak için hemen şimdi satın alın.

Resmi sitesi: www.bust-size.info

Bust Size – şikayet – ekşi – yan etkileri

Bust Size bahsettiğimiz üzere Asya’ya özgü doğal bir bitkinin köklerinden çıkarılan özlerden üretildiğinden yan etkileri bulunmuyor. Her yaştan kadın gerek göğüslerini büyütmek gerekse esnekliğini kaybederek sarkan göğüslerine yeniden form kazandırmak amacıyla bu ürünü tercih ediyor. Ürünü kullanan kadınların neredeyse tamamı sonuçlardan memnun olduğunu belirtiyor. Dolayısıyla forumlarda Bust Size şikayet yorumlarına rastlanmıyor. Ürün Ekşi sözlük sitesinde göğüs büyütme ve dikleştirme ile ilgili açılan başlıklarda doğal , ucuz ve zahmetsiz bir yöntem olarak tavsiye ediliyor. Görünen o ki, ürün ile ilgili tek şikayet onun yüzünden gelirlerini kaybeden güzellik merkezlerinden gelecek.

TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

4 × = 36