Bust Size – krem – nedir – fiyatı – orijinal – Türkiye – eczane – kullananların yorumları – forum

bust-size

4.4/5 - (18 votes)

İri ve dolgun göğüsler insanlık tarihi boyunca kadınlığın ve doğurganlığın sembolü olarak görülmüştür ve elbette güzel göğüslere sahip olmak her kadının hayalidir. Ancak göğüsler vücudun en narin bölgelerinden biridir ve diri kalabilmesi için genç yaşlardan itibaren özenle korunmalıdır. Çünkü göğüsler kas dokusundan değil; süt bezleri, yağ ve bağ dokusundan oluşur. Bu nedenle egzersiz yaparak göğüsleri geliştirmek, dikliğini sağlamak mümkün değildir. Sıkı göğüslere sahip olmak için bu dokuları beslemek ve elastikiyetini korumasına yardımcı olmak gerekir.

İşte bu noktada imdadınıza Bust Size yetişiyor. Deoksimiroestrol içeriği ile göğüsleri büyüterek dikleştiren bu krem artık Türkiye kullanıcılarıyla buluşuyor. Deoksimiroestrol nedir? Bu bileşik Pueraria Mirifica bitkisinin köklerinden elde edilir ve doğal olarak bir fito-östrojen olması nedeniyle kadınlarda östrojen hormonunun salgılanmasını artırır. Bilindiği üzere bu hormon kadın vücudunda temel olarak göğüslerin büyümesi ile yumurtlama ve düzgün adet döngüsünün sağlanmasından sorumludur.

Kullananların yorumları ürünü en az 2 hafta düzenli olarak uygulanması sonucunda göğüslerde dolgunlaşma ile birlikte dikleşme ve deride pürüzsüz yumuşaklık elde edildiğini gösteriyor. Bu %100 doğal ürün uygun fiyatı ile şimdiden tüm kadınların gözdesi olmaya aday.

Bust Size – nedir – ne işe yarar – nasıl kullanılır – uygulanır

Bust Size - nedir - ne işe yarar - nasıl kullanılır - uygulanırGöğüsler her ne kadar fizyolojik olarak emzirmeden sorumlu ikincil üreme organı olsa da çağlar boyu üzerine yüklenen anlamlar bundan çok daha fazlası olmuştur. Erkekler görsel olarak uyarılır ve birçok erkeğin bir kadında en çok dikkatini çeken şey göğüsler olur. Hal böyle olunca kadınlar da her yaşta dolgun ve sıkı göğüslere sahip olmak isterler. Neyse ki artık bunun için güzellik merkezlerinde binlerce lira harcamak, estetik ameliyatlar olmak gerekmiyor. Çünkü şimdi Bust Size var. Bust Size nedir? %100 doğal bitkisel içeriği ile göğüslerinize yuvarlak ve dolgun bir form vererek sıkılaşmasını sağlayacak bir üründür. İçerisinde Pueraria Mirifica bitkisinden elde edilen özler ve gül yağı bulunur. Şimdi bu ürün nasıl kullanılır, ürünün içeriğindeki etken maddeler ne işe yarar daha yakından inceleyelim:

 • Pueraria Mirifica: Anavatanı Tayland olan otsu bir bitkidir. Köklerinde yoğun olarak bulunan deoksimiroestrol doğal bir fito-östrojendir. Kadınlarda yaşlanma, menopoz, hamilelik, emzirme, beslenme eksikliği başta olmak üzere çeşitli nedenlerle düşen östrojen hormonu seviyesini artırıcı etki yapar. Östrojen hormonu kadın vücudunda üreme sistemini düzenleyen, yumurtalıkların sağlıklı olmasını ve adet döngüsünün sorunsuz işlemesini sağlayan, doğurganlıktan ve kadınsı özelliklerden sorumlu hormondur. Düzenli fito-östrojen takviyesi, adet sancılarını giderir. Yağ dokusunun dağılımını düzenleyerek tüm vücut kıvrımlarını yuvarlaklaştırır ve belirginleştirir. Özellikle göğüslerin dolgunlaşmasını ve sıkılaşmasını sağlar. Kan dolaşımını kolaylaştırır. Yaşlanma belirtilerini geciktirir. Menopoz döneminin sıkıntılarını hafifletir. Saçları güçlendirir ve beyazlama ile savaşır. Kırışıklık oluşumunu geciktirir, var olan kırışıklıkların derinliğini ve görünümünü azaltır.
 • Gül Yağı: Güçlü bir antiseptiktir. Cildi temizler, mikrop ve bakterilerden arındırır. Cildi canlandırır ve sıkılaştırır. Çatlakları önler ve giderir. Sakinleştirici etkisi ile kızarıklıkları ve lekeleri giderir, ten renginin düzgün dağılımını sağlar. Peki içeriğindeki bu etken maddelerin göğüsler üzerinde etkisi nedir? Klinik çalışmalar ürünün 6 haftalık düzenli kullanım sonucunda göğüslerde 2 bedene kadar büyüme sağladığını göstermektedir. Yine aynı çalışmalar sonucunda 8 haftadan uzun süreli kullanımlarda cilt dokusunun da 3 kata kadar sıkılaştığı kanıtlanmıştır. Peki adeta doğanın bize sunduğu bir mucize olan bu ürün nasıl kullanılır? Ürün sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa temiz cilde uygulanır. Maksimum fayda sağlamak için cilt ılık su ve sabunla yıkanarak gözeneklerin açılması sağlanır. Ardından her bir göğüs için nohut büyüklüğünde bir parça, aşağıdan yukarıya doğru oval hareketler ile cilde masaj yaparak sürülür. Kuruyana kadar üzerine herhangi bir şey örtülmez.

Resmi sitesi: www.bust-size.info

Ürün ile ilgili artılar ve eksiler nedir, bir de onu inceleyelim:

 • Estetik ameliyat ve güzellik merkezlerine para ve zaman harcamak gerekmiyor.
 • Kullanımı çok kolay. Kremi sürmek uzmanlık gerektirmiyor. Evinizin rahatlığında kendi başınıza uygulayabiliyorsunuz.
 • Güzel kokusu ve yumuşak sürümü ile tüm duyularınıza hitap ediyor.
 • Ürün yalnızca üreticisinin internet sitesinden temin edilebiliyor.

Bust Size – kullananların yorumları – forum – yorum

Bust Size - kullananların yorumları - forum - yorumBir ürünü değerlendirirken klinik çalışmaların sonuçları kadar kullananların yorumları da dikkate alınmalı. Çünkü her ne kadar bilimsel araştırmalar ürün hakkında bize sayısal değerler ile ifade edilen veriler sağlasa da ürünün gerçek etkilerini ortaya en çok koyan kullananların yorumları oluyor.

Cilt bakımı ve güzellik ile ilgili kadınlara yönelik forum sayfalarında bu ürün ile ilgili birçok yorum bulmak mümkün. En çok yorum sorulan soru ise işe yarıyor mu oluyor elbette. Bu anlamda Bust Size kullananların yorumları genel olarak oldukça olumlu görünüyor. Ürünü düzenli kullananların sonuçlardan mutlu olduğu herkese tavsiye etmelerinden kolaylıkla anlaşılabiliyor. Krem yorumları bir yana, bağımsız dermatoloji yayınları tarafından yapılan anket sonuçları da Bust Size kullanan kadınların %95’inin sonuçları onayladığını gösteriyor.

Bust Size – krem – fiyatı – orijinal – resmi sitesi – Türkiye

Bust Size fiyatı ile tüm kadınların ulaşabileceği bir ürün olma özelliğine sahip. Doğanın bize hediyesi olan bu krem, pahalı estetik operasyonlar ya da güzellik merkezlerindeki zahmetli uygulamalar ile kıyaslandığında etkililiği kadar uygun fiyatı ile de dikkat çekiyor. Bust Size hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz ürünün tek Türkiye satış yetkilisi olan resmi sitesi işte bu adreste: www.bust-size.info. Orijinal ürüne sadece bu siteden ulaşabileceğinizi unutmayın. Sitede krem ile ilgili laboratuar sonuçları ve sertifika bilgilerinin yanı sıra ürünün promosyonlu fiyatı hakkında da detaylı bilgiler bulabilirsiniz.

Bust Size – sipariş – nerede satılır – satın al – eczane – amazon

Mucizevi sıkılaştırma ve dolgunlaştırma etkisi ile gösterişli ve kedine güvenen kadınların bir numaralı sırdaşı olacak  bu mucizevi ürün nerede satılır? Bust Size ne yazık ki eczane ya da Amazon gibi online satış sitelerinde bulunmuyor. Bunun nedeni ürünün taklitlerinin yayılmasını engellemek ve makul fiyatını korumak. Bust Size sipariş edebileceğiniz tek adres üreticinin internet sitesi.

Bust Size - sipariş - nerede satılır - satın al - eczane - amazon

Sık sık çeşitli promosyonlar yaptıklarından siteyi düzenli olarak ziyaret etmekte fayda var. Böylece ürüne %50 indirimle sahip olabilirsiniz. Ayrıca sipariş için kredi kartı ya da banka havalesi de gerekmiyor. Kapıda ödeme avantajı ile zahmetsizce sipariş verebiliyorsunuz. Hayallerinizdeki görüntüye bir an önce kavuşmak için hemen şimdi satın alın.

Resmi sitesi: www.bust-size.info

Bust Size – şikayet – ekşi – yan etkileri

Bust Size bahsettiğimiz üzere Asya’ya özgü doğal bir bitkinin köklerinden çıkarılan özlerden üretildiğinden yan etkileri bulunmuyor. Her yaştan kadın gerek göğüslerini büyütmek gerekse esnekliğini kaybederek sarkan göğüslerine yeniden form kazandırmak amacıyla bu ürünü tercih ediyor. Ürünü kullanan kadınların neredeyse tamamı sonuçlardan memnun olduğunu belirtiyor. Dolayısıyla forumlarda Bust Size şikayet yorumlarına rastlanmıyor. Ürün Ekşi sözlük sitesinde göğüs büyütme ve dikleştirme ile ilgili açılan başlıklarda doğal , ucuz ve zahmetsiz bir yöntem olarak tavsiye ediliyor. Görünen o ki, ürün ile ilgili tek şikayet onun yüzünden gelirlerini kaybeden güzellik merkezlerinden gelecek.

TEILEN

13 YORUMLAR

 1. Yaşım 43. İki çocuk annesiyim. Geçen yıllar göğüslerimin güzelliğinden çok şeyler götürdü maalesef. Cildim esnekliğini kaybetti ve sanki göğüslerimin içleri boşalmış gibiydi. İki ay kadar önce bir arkadaşımın tavsiyesi ile Bust Size kullanmaya başladım. Sonuçlarından çok fazla bir beklentim yoktu ama kendime güvenimi kaybetme eşiğinde olduğum için son bir umut denemeye karar verdim. Yanıldığımı anlamam uzun sürmedi. Gerçekten de sadece iki hafta sonunda göğüslerimin dolgunlaşmaya başladığını fark ettim. İki ay sonunda şu an öyle büyük fark var ki. Cildimin pürüzsüzlüğü ve kadife dokusu aynı yirmili yaşlarımda olduğu gibi. Herkese hiç düşünmeden tavsiye ederim.

 2. İnce yapılıyım ve göğüslerim bana her zaman ufak gelmiştir. Çok defalar silikon taktırmak gibi çözümleri bile düşündüm. Ama hem maddi olarak gücüm yetmezdi hem de bıçak altına yatmaya cesaret gösteremeyeceğimi biliyordum. Bir güzellik ve bakım dergisinde bu kremin içinde bulunan bitki ve etkileri ile ilgili bir yazı okuduktan sonra biraz araştırma yaptım ve bu ürünün sitesini buldum. Sanki yıllardır aradığım çözümdü bu. Sipariş verdim, iki gün sonra elimdeydi. Bir ay sonunda eşim fark etti göğüslerimin büyümeye başladığını. Şu an kendimi daha kadınsı hissediyorum ve halimden çok memnunum.

 3. Geçen sene doğum yaptım ve akabinde 6 ayda diyetisyen yardımı ile 26 kilo verdim. Bir yandan zayıfladığıma sevinirken diğer yandan cildimin sönmüş balon gibi içinin boşalması beni mahvetti. Daha önce kilolarım nedeniyle vücudumu bol giysilerle saklamaya çalışırken artık göğüslerimin sarkıklığı belli olmasın diye bol şeyler giyiyordum. Bu süre zarfında sıkılaştırıcı diye reklamları yapılan kremlerden de sürekli kullanmıştım üstelik. Baktım ki bu böyle olmayacak, bir çare araştırmaya başladım. İnternette Bust Size kremine rastlayınca denemeye karar verdim. Bir kere kokusu harika. Çok yumuşak ipeksi bir krem. Cilde mükemmel nüfuz ediyor. Ve en güzeli de 2 ayda göğüslerim müthiş toplandı. Hem zayıf hem de dik göğüslere sahip oldum. Sonuçtan inanılmaz mutluyum.

 4. 20 yıllık evlilik ve 3 çocuktan sonra eşimden çok ben dışarıda kadınların vücuduna bakar olmuştum. Kendimden hiç memnun değildim ve sürekli başka kadınlarla kıyaslıyordum vücudumu. Kilo sorunum yok ama göğüslerimin sürekli yere bakması beni depresyona sokuyordu. Eşimden dahi kaçmaya başlamıştım. Bana bu Bust Size kremi de büyük kızım hediye etti. Bir kremin bu şekilde bir etkisi olacağına önceleri inanmasam da kullanmaya başladım. 6 hafta sonunda resmen bambaşka bir kişiyim. Kendimi çok iyi hissediyorum. Arkadaşlarım estetik yaptırdığımı zannediyorlar. Onlara hak veriyorum, denemeden böyle bir sonuca inanmak hakikaten zor.

 5. Ben okulda tahta göğüslü, erkek gibi diye dalga geçilen kızlardan biriydim. Ergenliğim süresince spor yaptım ve göğüslerimin bir gün büyüyeceğine inanarak bekledim. En çok da yaz ayları ince kıyafetler giydiğimde sıkıntı yaşıyordum. 23 yaşıma geldiğinde ben bir şey yapmadığım sürece hiçbir şeyin büyümeyeceğini sonunda anlamıştım. Sonra Bust Size kremi kullanmaya başladım ve bir ayda göğüslerim gözle görülür derecede dolgunlaştı. Artık dolgu takviyeli sutyenlere ihtiyacım yok. Deniz kenarında bile doğal halimle çok mutluyum. Cildimin yumuşacık ve gergin olması da cabası.

 6. Kremi kullanmaya başlayalı 21 gün oldu ve ben şimdiden hacim artışını hissedebiliyorum. Sıkılığı da mükemmel. Kendimi reklamlardaki mankenler gibi hissediyorum sokağa çıktığımda.

 7. Ben göğüslerimin küçüklüğünden değil sarkıklığından şikayetçiydim. Aynalara küsmüştüm, kendimi çıplak görmeye tahammülüm kalmamıştı. Çok kozmetik denedim ve hiçbir şeyin onları dikleştiremeyeceğinden artık neredeyse emindim. Yine de daha da sarkmalarını istemediğim için bakım yapmaya devam ediyordum elbette. İnternette reklamını gördüğüm Bust Size kremi denemem hayatımı değiştirdi diyebilirim. Sabah akşam özenle masaj yaparak kullandım. Sonuç inanılmaz iyi. İnceledim, içindeki bitki östrojen hormonu salgılanmasını tetikliyormuş. Bu hormonun kadınlar için olmazsa olmaz olduğu zaten bilinen bir şey. Paranızı sıkılık vaat eden sıradan kremlere harcamayın derim ben. Göğüsler için bir numaralı bakım kremi bu.

 8. Daha önce başka bir bitkisel ürün kullanmıştım. Hiç faydasını görmedim. Bu işe yarar mı bilmiyorum. Şimdi sipariş verdim. Deneyip yorumlarımı yazacağım.

  • Ben de bitkisel olduğu söylenen başka bir hap kullanmıştım göğüslerimi büyütmek için. İçinde ne vardı hatırlamıyorum ama bir faydasını görememiştim. Sonra Bust Size kremin östrojen salgılatan etkisini duyunca kullanmaya başladım. Bence kesinlikle denemelisin. Haplardan fayda görmedim ama bu kremi masaj yaparak kullanmaya başlayalı bir ay oldu, ben etkisinden çok memnun kaldım. Bence sen de dene ve gör.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

8 × 1 =