Black Mask ve her akne öldü

Black Mask ve her akne öldü
Rate this post

İçin değildi, ben böyle lanet bir kanon güzellik, ben Size söyleyeyim, bazen ben de bok açılır. Ve en kötüsü bu whiteheads, sevdiğim bir işkence. Olamaz, herhangi bir güçlü bir saplantı bu, ama yine de, sinirler hareket edebilir. Oh, hiçbir varsayım, ama bugün siktir orada, ne, kime? Katuje bu sivilce daha sadece ben ve bana pençe düşecek.

Kavitasyon, maske, peeling, idrar bir kedi. Peki idrar hayır, bakmadım, evet bana pierdolnęło 😀 Ve bir süre önce aldım turbo uzun bir süre için çalışan bir dergi. Ben aldım Aliexpress. Sarı kozmetik yüzüm yavaşça, ama ne bana cilt yaramaz bu beni daha güçlü yapar, haha 😀 neyse, ben okudum, bu maske oldukça, bu aldım. Ve, muhtemelen, herkes seviyor olması ağız olmadan syfilisów, değil mi? Zaten birisi görürse bizim yüz, bu izin ona kelimeler yetmiyor, iyi bir şekilde, hehe 😀

Black Mask peel-off, satın burada- TIKLA, bir başvuru süresi var, sonra başka bir bağlantı, bir mağaza, bir adam, hangi alıyordum. Hızlı geldi, çünkü en az 2 hafta, ben hiç uzun süre beklemek, alışveriş yapmak için başka bir kıtada. Hala kutu, ama ulaşım pogiął, maske geldi tüm. Ne komik, ben onu evde, önce adam doğruladı onu sağlamak.

Burada okuyun, ne bu maske çalışan, haha 🙂 Tamam, ben Size söyleyeyim – akne ve frengi wszelaki. Yapıştır Sen de kompozisyon daha az krzaczastym bir dilde bir web sitesi yaptım satın almak.

Efektler black mask ile Aliexpress

Efektler black mask ile Aliexpress

Eğer inanmak onlar orada itin, işte bu kompozisyon. Burada birisi olduğunu yazdı maskesi düşüyor benzin. Benim çok pis kokuyor. Böyle bir çamaşır suyu normal sınırlarda, ne kokuyor, ne de bir şey. Biraz alco hissediyorum. Özel bir şey yok. Ürün lepisty, siyah, göt zenci african american. Yani orada soğuk tutkal, reçine. Maske uygulanan ağız sonra parówce, hangi bana hiç yapmak istemiyor. Ben fırçalayın, sonra smaruję. Seni uyarıyorum, ben tavsiye vermek için kalın bir tabaka gibi, çünkü popaciacie küçük bir miktar, daha sonra bu Çin değil wyskubiecie. Yağ nerede, saçı yok, çünkü epilasyon garantilidir. İstediğiniz gibi ayarlamak kaş, o zaman güvenle bu maskenin balmumu yerine – bir saniye, ne kłaka.

Yağlamayın gözlerinin altında, çünkü, eğer maskeyi yırtıp, bu wyrwiecie kendinize bir göz, böyle bir harda. Burnunun altında da artık smaruję, çünkü biraz wyrwałabym dudak çene ile birlikte üst olmadan bu vücut parçaları için kötü görünüyor. Tuttum dziadygę kadar bana kurur, ne ben, hamile, çocuk gibi ilk sonra elma ve marchewce, bu yoldan 30 dakika daha iyi. Peki, kurumaya, saat, kol takip etmiyorum. Zaten kuru zdzieramy boş bir kap.

Black mask benim tavsiye

Black mask benim tavsiyeVe lütfen, ben Seni, sevgili Czytelniki, tüm bok figürü arka planda kalır. Akne, syfki, skins, ve hatta herhangi bir kırıntılar, görevden uzaya peçete maskesi. Soyunmak kolay değil, maske tutar kendini salak gibi, onu ayırmak duygusu ile, küçük burnun düşmez, Michael Jackson gibi. Ama ne etkisi! Sonra böyle bir ağız temiz yoktu! Peeling peeling gizler owsik köpek papa bu buluş! Bizim maske-Siyah Maske. Bu böyle wyrywacz, ne kimse alıp ağzına. Ben kullanıyorum haftada bir kez, bana yeter. Performansı normal, büyütülecek bir şey değil.

Tavsiye ediyorum, sadece bir yaklaşım maskeleri uyarı hassas cilde sahip insanlar için, çünkü ne yapıştırılmış gibi süper yapıştırıcı bir kişi için rahatsız edici olabilir nazik ifadeler. Bence hassas cilt maskesini kullanabilirsiniz stratejik yerlerde, örneğin, sadece burun üzerinde. Bende sıkıntı yoktu. İlk kullanımda attı bana herhangi bir şey için üç sürpriz syfy, ama ben bu norm ilk kez kullanırken, herhangi bir şey. Sonra zaten sorun yok. Zenci çeker her mendę üçüncü diz önce. Daha 27 yaşında, hayatının olmadı daha iyi bir şey ile mücadele hafiftir. Yüzü gökyüzü, Votka gibi Saf. Pürüzsüz, yumuşak, kesinlikle olağanüstü bir maske. Benim hit. Tavsiye ederim, sadece kalp, böbrek ve karaciğer 🙂

TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

91 − 87 =