Bakım tırnaklarınızı kış mevsiminde almak nasıl 

Rate this post

Bakım kabin oluşur çözümün sadece, henüz evinizde benzersiz hazırlık çalışmaları kullanmak gerekir. Sık sık gerçekten, manikür yapma, kadın çivi gibi bir kuaför ile bir sonraki Gözat kadar eller cilt bakımı konusunda yeterli odak ödemezsiniz. Bu tanıma, master uzman tavsiyesi yardımı ile senaryo doğru olabilir.

Kış çivi zarar olasılığı

El ve tırnak çoğu kışın katlanmak: keskin sıcaklık seviyesi azalır, cilt tamamen kuru olduğuna da biter ve bölünmüş. Konu krem kullanarak sabit olabilir muhtemelen, ama sağlıklı bir görünüm ellerine döndürmek için, kullanımı kesinlikle yeterli değil. Tam bir tedavisi de temizlik ve peeling oluşmalıdır. Tanımadığınız gibi, cilt için en etkili çözüm fırçalayın. Büyük hücre yenilenmesine yardımcı olan bitleri vardır. Bu tür ilaçlar kullanmak için değil daha sık haftada iki kez gerekir, eğer sağlam zımpara ile bu aygıt, hem de güzel bit ile fırçalayın kullanabilirsiniz zaman. Eğer sık sık bu tedavilerin yaparsan, deri kesinlikle kuru olacak, lider katman küçük çatlaklar neden ve sonuç alanlar da yıpranmış olan ince olduğu için gelecektir.

Kural, kışın ellerin kalkan gibi vitaminler içeren öğeleri kullanmak gerekir. -Bu ürünlerin makyaj (badem, jojoba gibi üzüm çekirdeği) faydalı aktif maddeler: doğal yağ içerir. Cilt tonu gibi sinirlilik kurtulmak için, bir şişe içinde birçok yararlı konut veya ticari özellikleri içeren. Bir de E dış ayar zararlı etkilerine karşı cildi korur vitamin. 30 saniye içinde nemli eline soyma, masaj terapisi uygulamak için sıcak su ile yıkamak yeterlidir.

Kışın tırnak bakımı için ipuçVitamin ve cilt minerallerin yokluğu nedeniyle erken yaşlanma ve kuru cilt hakkında getiriyor kurudu. Sonuç olarak, eller besin dahil olmak üzere koruma ve ilaç gerektirir. Aloe kaldırmak ile iyi geliştirilmiş krem eller için konfor yanı sıra bakım ürünleri için. Kolajen ve cilt güzelliği gibi genç canlılık korumak için önemli olan da elastin sentezi ve birikimi artırır. Birçok üretici aktif olarak tüm jojoba yağı gibi doğal katkı maddeleri, zeytinyağı ve düzeltici bir vitamin kullanmak, bu gerekli parçalar E Ve F. Her bir şımartan krem oluşuyordu.

Yine de, tırnakları sağlıklı olarak çarpıcı genişletmek için de klima manikür besleme hatırlamak için. Bu durumda, vitaminler tamamen doğal bileşenler ve aynı zamanda dayalı hazırlıklar kullanmak için iyi bir fikir olabilir. Kesinlikle çivi sorunu düzeltirler ve tırnak etlerini esnek hale getirir. Tırnak sağlıklı büyüme tanıtma gibi bir E örnek olarak, losyon avokado yağı, allantoin ile zenginleştirilmiş olabilir, vitaminler. İlaç reklamını kurtarma yanı sıra çapak görünümünü engeller, sağlıklı ve dengeli bir cilt korumak için yardımcı olur ve ayrıca yararlı malzemeleri ile doldurur. Ek bir ürün besin formülü aspir yağı, üzüm çekirdeği özü içerir, ayrıca uzun ve düz tırnaklar geliştirme yapmak gibi Bir E, Vitamin.

Kışın tırnak bakımı için ipuçları

Kış çivi zarar olasılığıKışın cilt şişme açıktır, ve aynı zamanda kırılma, monotonluğu ve pullanma için çivi. Kurtarma ve onarıcı bitirme Koleksiyon olması dolayısıyla gereklidir. Eğer vitamin içeren ürünler için de amino asitler peeling çivi, dikkat ve önlemek için özel yöntemler bulmak gerekir. Mineral tuzlar ve Silikon ile tırnaklarda zenginleştiren b vitamini, buğday sağlıklı protein hem de bambu özü tırnakları güçlendirmek için, bir örnek olarak, kırılgan gibi kırık çivi Nailtrition için anlamı içerir. Bu yasaya göre çivi gibi hızlı genişletin katı. Ayrıca pullu çivi Çiviyi ıdeal Koruma için. Yapmak onun oluşuyordu-E vitamini gelişimini uyarır, ama protein aralarında ölçekler yapıştırıcılar, eli karşı korumak.

Uzman cihazlara ek olarak, diyet odaklanın lütfen. Tırnaklarınızı güçlendirmek için, selenyum, silikon, sülfür içeren gıdalar almak gerekir. Selenyum zeytin, yumurta, deniz yosunu, sarımsak eklenir. Silikon muz, marul ve maydanoz, kuşüzümü, çevre dostu fasulye bulunabilir. Kükürt, yumurta, et, balık, bezelye, çevre dostu fasulye, yulaf ezmesi, peynir kalır.

Bu veya diğer ilaçlar alarak, bir tedavi altında çeşitli markaların cihazları birleştirmek unutmayın tercih edilir. Bu özel maddeler iletişim tutarsızlık ve beklenmeyen bir yanıt oluşturabilir kaynaklanmaktadır. Bugün, tamamen kuru cilt gibi zayıf tırnaklar sorunu çözmek için yardım ürünleri çok sayıda vardır, ama önemli olan şey kesinlikle sezon içinde yardımcı olacak bu aygıtlar için, köklü bir şirketler oluşturdu.

TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

9 + 1 =